Newsy
 • 24.10.20
 • Nastąpiły zmiany w gronie administracji
 • 28.09.20
 • Audycję z Gvalch'cą można już odsłuchać na naszym kanale YT
 • 23.09.20
 • Zapraszamy na jesienną loterię!
 • 05.09.20
 • Pojawiła się możliwość samodzielnego expienia. Rozegrane treningi będzie można zgłosić -> tutaj
Fabuła
 • Koniec Oazy
 • Pustynia opustoszała, gdy stado Faraona odeszło w zapomnienie
 • Widmowy atak
 • Szkarłatni walczą w grobowcu z tajemniczym przeciwnikiem. Niedługo wiele w krainie może się zmienić...
 • Nierówna walka
 • Dwójka karakali zaatakowała parę lwów na Popielnym Stepie
 • Trzęsienie ziemi
 • Przy Lwiej Skale ziemia się zatrzęsła, a niebo zasnuło się gęstymi chmurami.
 • Intruzi w MB
 • Na terenie Mrocznego Bractwa pojawił się Berko, oferujący młodym wielką moc.
 • Spotkanie na szczycie
 • Enasalin zjawiła się pod Lwią Skałą na spotkanie z Tibem.
 • Złodzieje w Oazie
 • Dwójka wielbłądów została złapana na gorącym uczynku podczas próby obrabowania jaskini w Oazie. Faraon wydał na jednego z nich wyrok śmierci
 • Plotki, ploteczki
 • Po krainie chodzą słuchy, że można nieźle się dorobić. Może też spróbujesz?
Stada

Lwia Ziemia przywódca: Tib

x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Podnóże

Majestatyczna siedziba władców Lwiej Ziemi, z której sprawowali władzę nad całą krainą. Olbrzymia skała, kształtem przypominająca królewski tron, pełna jest jaskiń, w których można znaleźć bezpieczne schronienie. Z jej szczytu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na otaczające tereny.

Regulamin forum
Teren stada jest strzeżony przez członków stada i stadne NPC. W związku z tym trudno dostać się na niego niepostrzeżenie i należy odczekać 24 h po wejściu żeby opuścić teren stada.
Awatar użytkownika
Silver Hunter
Gwardzista
Gwardzista
Posty: 760
Gatunek: Gepard grzywiasty
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 lip 2018
Zdrowie: 100
Krzepa: 39
Zręczność: 61
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: DolphyDolphiana
Kontakt:

Re: Podnóże

#1021

Post autor: Silver Hunter » 17 paź 2020, 19:46

Napad na Lwiej Skale zaskoczył wszystkich. Nikt nie spodziewał się takiego rozwoju wypadków. Nic zatem dziwnego, że Tib zarządził odwrót. Należało obrać odpowiednią taktykę i zapewnić bezpieczeństwo najmłodszym członkom stada. Gepard skinął głową na swoją partnerkę i ruszył za pozostałymi, osłaniając tyły. Rozglądał się przy tym bacznie na wszystkie strony, by w razie czego odeprzeć ewentualny atak.

z/t
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Awatar użytkownika
Piegus
Aspirant
Aspirant
Posty: 259
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 12 cze 2019
Zdrowie: 100
Krzepa: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: ja/Datura
Kontakt:

#1022

Post autor: Piegus » 19 paź 2020, 10:24

Zrobiłem to co ojciec mówił. Sam nie miałem nic do dodania, skoro trzeba działać to trzeba i tyle, bez zbędnego gadania i tyle.Machnąłem tylko ogonem.

Awatar użytkownika
Rea
Wojownik
Wojownik
Posty: 203
Gatunek: lwica
Płeć: Samica
Data urodzenia: 19 kwie 2015
Zdrowie: 100
Krzepa: 42
Zręczność: 50
Percepcja: 60
Autorzy obrazków: Jaa
Kontakt:

#1023

Post autor: Rea » 19 paź 2020, 18:48

Zdecydowanie, wszystko to, czego byli teraz świadkami, nie należało do najnormalniejszych zjawisk. Pytanie tylko, co i dlaczego się tutaj odwalało? Nawet wyjaśnienia Chiniego, który dobiegł do nich po chwili, niewiele jej wyjaśniły. Czarne chmury, trzęsąca się ziemia i lwy materializujące się znikąd... Jeśli Przodkowie przybyli pokarać Tiba za jego grzechy, to nie miała ochoty być w to wszystko zamieszana. Niemniej, pomysł spoko i życzyłaby im powodzenia.
Sytuacja zaczęła nabierać tempa. Lwioziemcy zaczęli gromadzić się na zawołanie, a wzrok Rei w niecierpliwym oczekiwaniu wędrował po ich zdezorientowanych licach. Dopiero przybycie Nabo przykuło jej uwagę na dłużej. Czerwonogrzywy był bardziej spanikowany niż wszyscy tu razem wzięci - i pewnie nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie jego słowa. Białofutra momentalnie zamarła. Athastan... porwany? Nie na długo pozwoliła sobie zatonąć w niespokojnym zamyśleniu, bo wtem wybrzmiała wypowiedź Tiba, kierowana już do wszystkich. Nie pierwszy i nie ostatni raz musiała przeklnąć się w myślach za swoją słabość - z tym swoim brakiem krzepy w walce bardziej by zaszkodziła, niż pomogła. Dlatego też, pomimo chęci, nie zaoferowała swojej pomocy w akcji ratowania naczelnego szamana, nawet jeśli podświadomie miała to sobie za złe.
Słuchając Tiba, w pewnym momencie jej uwagę przykuło coś innego. Zbliżające się ku nim, czarne sylwetki lwów o nienaturalnie białych ślepiach. Już z samej ich aparycji można było wyczytać, że nie kierowały nimi czyste intencje i nie chciały się tylko zaprzyjaźnić. No i żeby tego było mało, Tib powierzył opiekę nad stadem nie komu innemu niż Daturze… a może on po prostu chciał ich wszystkich pozabijać? Nie było jednak czasu na bunt i dyskusje, no i tutaj Rea musiała przyznać - trzeba trzymać się razem. Bez słowa, choć z mimowolną nutą zawahania, dołączyła więc do reszty, mając nadzieję, że uda im się czmychnąć przed złowrogimi lewkami zanim zrobi się nieciekawie.

/ zt

Awatar użytkownika
Zawadi
Wojownik
Wojownik
Posty: 165
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Krzepa: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: KanuTGL
Kontakt:

#1024

Post autor: Zawadi » 19 paź 2020, 20:02

Lwica wściekła warknęła pod nosem. Kolejny raz zmuszona będzie uciekać? Trzepnęła rozgniewana ogonem, jednak dogoniła partnera i ruszyła za stadem. Nie spodziewała się takich kłopotów. Ich spokój został zachwiany.

//zt
Obrazek

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2142
Kontakt:

#1025

Post autor: Mistrz Gry » 26 paź 2020, 11:31

Zmory wystraszyły Lwioziemców na tyle, że wszyscy uciekli z podnóża, choć nawet jeszcze nie zdążyły zejść ze Skały. Zaczęły się komunikować między sobą. Pokrótce siedem z nich udało się w swoją stronę, a pozostała dwójka zawróciła do jaskiń, by tam spenetrować najgłębsze kondygnacje. Ciemne chmury rozproszyły się, wiatr ustał. Na dworze znów zapanowała sielanka.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Odpowiedz

Wróć do „Lwia Skała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości