Newsy
  • 19.03.20
  • Informujemy, że Tamu zrezygnował z roli Mistrza Gry
  • 14.03.20
  • Audycja z Ilangą już dostępna do odsłuchania na Youtube
  • 10.03.20
  • Pojawiła się uaktualniona lista grywalnych gatunków z umiejętnościami
  • 04.03.20
  • Postacią Miesiąca została Lyanna
  • 17.02.20
  • Miss forum została Nataka, a Misterem Kayaba. Gratulujemy zwycięzcom.
Fabuła
  • Wyprawa Nany
  • Hieny poszukujące sposobu na zdjęcie klątwy ze swoich ziem dotarły na tereny Szkarłatnych.
  • Posłaniec królowej
  • Gepard z byłego Królestwa Końca Burzy w końcu doczekał się audiencji u lwioziemskiego Kanclerza.
  • Duchowe śledztwo
  • Szamanka Hiraeth i towarzyszący jej szakal udali się na Pogorzelisko w celu zbadania duchowej klątwy ciążącej na terenach klanu hien.
  • Szalony intruz
  • Na tereny Mrocznego Bractwa przypałętał się lew mający nie po kolei w głowie, a za nim dwie inne lwice.
  • Medyk w Republice
  • Budujące sie nowe stado włączyło w swoje szeregi oryksa medyczkę.
  • Walka w Kaskadzie
  • Szkarłatni nie tolerują intruzów na swym terenie, o czym tragicznie przekonał się Lilith.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Stroma skarpa

Przepływająca przez jałowe ziemie rzeka zapewnia dostęp do wody okolicznym terenom. Rwący nurt i czyhające na dnie skały sprawiają, że pokonywanie jej wpław może skończyć się tragicznie. W porze suchej kurczy się do wąskiego, błotnistego strumyka, roztaczając woń zdechłych ryb.

Regulamin forum
Na terenach ciąży klątwa utrudniająca przekroczenie granic
viewtopic.php?p=22713#p22713
Awatar użytkownika
Alfajiri
Pożoga
Pożoga
Gatunek: Krokuta cętkowana
Data urodzenia: 15 maja 2016
Krzepa: 40
Zręczność: 66
Percepcja: 20
Autorzy obrazków: Własne/Ale-Tie (lineart)
Kontakt:

Re: Stroma skarpa

Post autor: Alfajiri » 19 mar 2020, 13:47

Wysłuchała brata w milczeniu, od czasu do czasu jedynie przytakując. No cóż, trzeba przyznać, że rzeczywiście jego historia nie była jakaś porywająca, lecz z drugiej strony poczuła pewną ulgę wiedząc, iż stary klan zapewne gdzieś tam jeszcze istnieje. Nawet, jeśli znacznie słabszy przez te wszystkie wewnętrzne podziały, jak również i odejście części jego członków, któremu w końcu była winna. Przez chwilę przez głowę przemknęła jej myśl, czy może Anik nie ma jej tego za złe. Lecz z drugiej strony... No cóż, nigdy nie byli tak blisko, zapewne nawet nie odczuł za bardzo jej nieobecności.
- Rozumiem - przytaknęła krótko. - Dobrze wiedzieć, że mimo wszystko klan nadal istnieje. A przynajmniej mam taką nadzieję - westchnęła. - Jeśli chodzi o mnie to... No cóż, jak widać, mam za sobą długą drogę. Pozostali poszli w swoją stronę, a ja dotarłam tutaj, gdzie natknęłam się na inne hieny. Większość z tamtej pierwszej grupy tajemniczo zaginęła, podejrzewamy, że z winy lwów. Ale spotkałam innych. Założyłam rodzinę. A potem własny klan. Teraz po raz pierwszy w życiu mam coś, co mogę nazwać domem - wyjaśniła pokrótce, ostatnie zdanie wypowiadając z lekkim uśmiechem.
I wówczas jej uwagę przykuło zamieszanie. Początkowo się spięła, gotowa do ewentualnej walki, lecz szybko okazało się, że przyczyną hałasu była jej własna córka. Uśmiechnęła się do niej.
- No cóż, dobrze, że się mu nie dałaś - odpowiedziała krótko. - Następnym razem, kiedy będziesz mieć kłopoty, zawołaj. Na pewno cię usłyszymy - zapewniła, po czym spojrzała na Fo, chcąc go zapewnić, że i jego to dotyczy. Dzieci rosły i coraz trudniej będzie je upilnować, dlatego też musiały nauczyć się, iż zawsze mogą liczyć na pomoc reszty klanu. Swoją drogą przeszło jej przez myśl, że powinna zacząć zabierać je na polowania. Początkowo, by się przyjrzeli, później polecić im spróbować złapać jakiegoś zająca, czy surykatkę. Powinny wdrażać się już powoli w sprawy klanu.
To liczyło się także patrolowania terenu.
- Dołączysz do nas? - spytała córki.

Awatar użytkownika
Fo
Iskra
Iskra
Gatunek: krokuta cętkowana
Data urodzenia: 20 lis 2019
Zdrowie: 100
Krzepa: 25
Zręczność: 40
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: ja
Kontakt:

Post autor: Fo » 22 mar 2020, 17:51

Szedłem za nimi. Nie wiedziałem w sumie co powinienem robić czy mówić. Pojawienie siostry nie zrobiło jakoś dużego wrażenia. Jednak tak jak mogłem się domyśleć, stała w centrum wszystkiego- jak zawsze. Lekko oddaliłem się od nich będąc z tyłu.
Obrazek
Czy to idący wybiera drogę, czy droga idącego?

Odpowiedz

Wróć do „Martwa Rzeka”