Newsy
  • 07.07.20
  • Kolejna audycja forumowego radia już w najbliższą sobotę na discordzie.
  • 05.07.20
  • Postacią Czerwca została Khalie!
  • 05.07.20
  • Do grona administracji dołączył Silver.
  • 23.06.20
  • Życzymy wszystkiego najlepszego wszystkim tatusiom! A szczególnie tym forumowym.
Fabuła
  • Ragir znów atakuje
  • Były Złoziemiec napadł na ziemi niczyjej młodą lwicę z Oazy.
  • Plotki, ploteczki
  • Po krainie chodzą słuchy, że można nieźle się dorobić. Może też spróbujesz?
  • Republika z mapy znika
  • Stado nie przetrwało próby czasu. Opustoszałe tereny Upendi nie są już pod niczyim panowaniem
  • Spotkanie specjalistów
  • Szaman, medyczka i rzemieślnik wchodzą do baru jaskini Nabo...
  • Przyjacielskie zawiłości
  • Dwa młode lwy u stóp Lwiej Skały powalczą o serce tej samej wybranki.
  • Powrót herszta
  • Dawno zaginiony ze Szkarłatnych Ragir odnalazł Lyannę na nowych ziemiach stada.
  • Rodzinne więzi
  • Thanatos i Nilima powrócili na teren Lwiej Ziemi i odnawiają naruszone relacje. Mjuvi, jak wielu innych Lwioziemców, wciąż pozostaje zaginiony.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Pole traw

Choć daleko jej do zielonej sawanny, jest o wiele bardziej zachęcająca dla zwierząt niż leżące na północ pustkowia. Rosną tu głównie wysokie trawy, wysychające wraz z odejściem pory deszczowej oraz krzewy i pojedyncze drzewa.

Awatar użytkownika
Kirvаan
Gatunek: Сrocuta
Data urodzenia: 01 lip 2015
Zdrowie: 100
Krzepa: 40
Zręczność: 45
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Kourukon,Ale-Tie,Disney- kolor własny.
Kontakt:

Re: Pole traw

Post autor: Kirvаan » 26 gru 2019, 17:02

Trochę nienajlepsza to pora na przedstawienie się, zwłaszcza że każda minuta mogła być na wagę paciorka. Kiwnęła głową na znak że kuma, nie miała też powodu by kłamać. Trzy hieny w tym jedno młode poleciało w stronę brodu, a ona została sama, rozejrzał się, obejrzała za siebie.
- Wracać, czy nie wracać. Oto jest pytanie. - Sprzeczne uczucia nie pozwalały podjąć jej decyzji, za duży zgiełk i toczona walka zdecydowanie nie były w guście Kiri, a co jak będą potrzebować jeszcze jednej przysługi?
Eh, nie zdecydowanie zrobiła dość dla obcego klanu, ale miała do nich przystać, a skoro tak, jeśli tu zostanie, może to zostać odebrane nienajlepiej.
Więc szybki rachunek, chcesz Kirvaan zostać czy idziesz dalej..
- No dobra, ale stoję z boku jeśli nie będą naprawdę potrzebować dodatkowej pary łap. - Z tym postanowieniem zawróciła.

ZT
Ciemna prawie czarna melanistyczna hiena o dobrze umięśnionym krępym ciałku. Charakterystyczne cętki widoczne są tylko w świetle dnia.
Pysk samicy usiany jest licznymi bliznami, po pojedynku i polowaniu, oczy kroktu są ciemno rubinowe, co nadaje jej dzikiego wyglądu w akompaniamencie wyszczerzonych kłów.

:hiena:
Refka

Awatar użytkownika
Sigrun
Gatunek: Lew kameruński
Data urodzenia: 24 gru 2013
Krzepa: 20
Zręczność: 60
Percepcja: 70
Autorzy obrazków: Ki-Re
Kontakt:

Post autor: Sigrun » 16 kwie 2020, 12:26

Zielone trawy zmieniły kolor na bardziej pożółkły, najwidoczniej te ziemie nie są tak nawodnione jak te, które do niedawna opuściła. W oddali majaczyły góry, na ich widok szara mimowolnie się wzdrygnęła. Ostre czubki przypominały jej groźnie wysunięte pazury by capnąć niczemu nieświadoma ofiarę.
Odwróciła od nich wzrok by rozejrzeć się po okolicy, tu też było cicho i spokojnie. Tu tez było czuć zapach drapieżników ale szara nie może do końca sprecyzować do kogo one należą. Nie miała zbyt dużej styczności z hienami więc zapach pozostawał dla niej obcy.
Przycupnęła gdzieś w cieniu obserwując fruwające motyle, które pożywiały się nektarem pobliskich kwiatów.

A droga wiedzie w przód i w przód,
Choć się zaczęła tuż za progiem
I w dal przede mną mknie na wschód,
A ja wciąż za nią - tak jak mogę...
Skorymi stopy za nią w ślad -
Aż w szerszą się rozpłynie drogę,
Gdzie strumień licznych dróg już wpadł...
A potem dokąd? - rzec nie mogę...
♪♫♪

Obrazek Tutu tutu tutu tutu|Gdy posuniesz się za daleko|Yummy|☙❦❧ Karta postaci

Awatar użytkownika
Ragir
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 10 sie 2016
Zdrowie: 100
Krzepa: 61
Zręczność: 61
Percepcja: 31
Autorzy obrazków: flickamustang- podpis,karibu99, awatar- ja
Kontakt:

Post autor: Ragir » 25 maja 2020, 15:30

Kroczyłem z pewnością w kroku. Moim celem były ziemi przy wielkiej wodzie, tam tam poszukam rzeczy, które mogą mi się przydać do czegoś. Moim głównym celem było jednak przekonać się czy to wszystko prawda czy może już całkiem mi na głowie siada. Już dość długo byłem z dala od mojego domu i od niej.

Po dłuższym czasie poszedłem dalej.

zt
Obrazek Karta PostaciThemeW całościRunObrazek

Obrazek
"Określają nas nasze czyny. To, co wybieramy. To, czemu stawiamy opór. To, za co gotowi jesteśmy umrzeć."

Odpowiedz

Wróć do „Równina”