Newsy
  • 07.07.20
  • Kolejna audycja forumowego radia już w najbliższą sobotę na discordzie.
  • 05.07.20
  • Postacią Czerwca została Khalie!
  • 05.07.20
  • Do grona administracji dołączył Silver.
  • 23.06.20
  • Życzymy wszystkiego najlepszego wszystkim tatusiom! A szczególnie tym forumowym.
Fabuła
  • Ragir znów atakuje
  • Były Złoziemiec napadł na ziemi niczyjej młodą lwicę z Oazy.
  • Plotki, ploteczki
  • Po krainie chodzą słuchy, że można nieźle się dorobić. Może też spróbujesz?
  • Republika z mapy znika
  • Stado nie przetrwało próby czasu. Opustoszałe tereny Upendi nie są już pod niczyim panowaniem
  • Spotkanie specjalistów
  • Szaman, medyczka i rzemieślnik wchodzą do baru jaskini Nabo...
  • Przyjacielskie zawiłości
  • Dwa młode lwy u stóp Lwiej Skały powalczą o serce tej samej wybranki.
  • Powrót herszta
  • Dawno zaginiony ze Szkarłatnych Ragir odnalazł Lyannę na nowych ziemiach stada.
  • Rodzinne więzi
  • Thanatos i Nilima powrócili na teren Lwiej Ziemi i odnawiają naruszone relacje. Mjuvi, jak wielu innych Lwioziemców, wciąż pozostaje zaginiony.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Stary baobab

Położona pomiędzy dwiema rzekami imponuje swoim urodzajem i bogactwem, choć nie dorównuje pod tym względem tej na wschodzie. Pomimo tego jest to dobre miejsce do polowań nawet dla większych stad drapieżników. Przemierzając porośnięty lekko pożółkłą trawą teren można podziwiać wznoszące się ku niebu szczyty górskie.

Regulamin forum
Teren stada jest strzeżony przez członków stada i stadne NPC. W związku z tym trudno dostać się na niego niepostrzeżenie i należy odczekać 24 h po wejściu żeby opuścić teren stada.
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Kontakt:

Re: Stary baobab

Post autor: Mistrz Gry » 24 cze 2020, 18:39

Kron pisze:Nie żyło mu się źle w towarzystwie Ragira. Wręcz przeciwnie, wiódł wolne od trosk orle życie, w którym jedynymi i niezbyt trudnymi zadaniami był zwiad po okolicy. Na ostatniej misji zeszło mu dłużej niż planował (nikt nie musi dowiedzieć się, że nieomal dał się upolować jakiemuś kotu i potrzebował czasu by obrosnąć znów w piórka) i obawiał się, że szef może mieć mu to za złe. Mógł za to odwdzięczyć się świeżutkimi nowinami z krainy. Po powrocie nie zastał Ragira w miejscu gdzie się go spodziewał, wyruszył więc na poszukiwania. Rącze skrzydła i bystry wzrok pozwoliły mu wreszcie wypatrzeć szefa. Oraz inne lwy. I z tego co wiedział na terytorium stada. Oho, niedobrze, czyżby szef wpakował się w kłopoty? Kron wylądował wśród gałęzi baobabu tak by szef mógł go dostrzec i przyglądał się co będzie dalej. Dla pozostałych lwów, jeśli go zauważyły, był jedynie anonimowym ptakiem, takim jakich pełno w okolicy.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Ragir
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 10 sie 2016
Zdrowie: 100
Krzepa: 61
Zręczność: 61
Percepcja: 31
Autorzy obrazków: flickamustang- podpis,karibu99, awatar- ja
Kontakt:

Post autor: Ragir » 03 lip 2020, 20:12

Nie widząc już tej dójki lekko zmarszczył pysk. No cóż. nie miałem najmniejszej ochoty iść teraz i tam z animi. Nie mogłem mieć pewności czy to nie jakąś zasadzka czy coś. Machnąłem ogonem i miałem juz iśc kiedy dostrzegłem mojego towarzysza. Machnąłem mocniej łbem dając mu znak aby przyleciał. Miałem pewne zadanie dla niego. Ruszyłem na wschód oddalając się powoli od drzewa.
Obrazek Karta PostaciThemeW całościRunObrazek

Obrazek
"Określają nas nasze czyny. To, co wybieramy. To, czemu stawiamy opór. To, za co gotowi jesteśmy umrzeć."

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Mistrz Gry » 04 lip 2020, 23:05

Kron pisze:Dziś nie zapowiadało się na walkę. Na znak Ragira zleciał na ziemię i wylądował przed lwem. Przyczłapał dumnie kilka kroków, po czym poprawił piórka.
- Witaj. Mam ciekawe wieści. - rzekł by usprawiedliwić swą nieobecność. Widząc że Ragir rusza w drogę odbił się od ziemi i wczepił się w grzywę lwa.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Ragir
Kontakt:

Post autor: Ragir » 05 lip 2020, 15:43

-Zamieniam sie w słuch- Powiedziałem kiedy ptak wylądował na mnie. Spojrzałem na niego kątem oka przez moment i szedłem dalej na wschód. Ciekawiło mnie jakie to ciekawe wieści ma mój towarzysz. Dawno sie nie widzieliśmy ale jak widać, znajdziemy do siebie drogę.

Obrazek
"Określają nas nasze czyny. To, co wybieramy. To, czemu stawiamy opór. To, za co gotowi jesteśmy umrzeć."

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Mistrz Gry » 05 lip 2020, 19:17

Kron pisze:Rozejrzał się podejrzliwie wokół, upewniając się że nikt nie słyszy. To co zobaczył szukając Ragira było dość dziwne, a nie chciał by ktoś miał mu za złe podglądanie.
- Coś się dzieje w Grobowcu Świetlików. To w tych górach na południu, słyszałem że tak to się nazywa. - zaczął opowiadać nachylając się do ucha lwa.
- Trójka podejrzanych zwierząt kręciła się tam w pobliżu jakby coś knuły. Na początku zobaczyłem orła, myślałem że spytam go o ciebie, żeby cię znaleźć, ale wyglądał tak, że wolałem się nie zbliżać. Była tam jeszcze antylopa i małpa wymalowana od stóp do głów. Jakiś szaman czy inne licho. Antylopa została na zewnątrz i pilnowała wyjścia a małpa weszła do środka. Akurat w pobliżu nie było lwów ze stada. Ta sprawa cuchnie, nie sądzisz? - zapytał konspiracyjnie. Miał nadzieję, że Ragira zaciekawi to niecodzienne zajście.
Lista NPC

Awatar użytkownika
Ragir
Kontakt:

Post autor: Ragir » 06 lip 2020, 20:09

Zatrzymałem sie po tym co mi opowiedział.
-Faktycznie. Tylko- Czy te ziemie nie należą do kogoś?
-Chciałbym abyś został tutaj i poobserwował kto tutaj mieszka. Nim poszedłbym do tej jaskini wolałbym nie wpaść na jakiś strażników- W końcu po co mi kolejna bitka?
-Ja wrócę do groty, chce coś zabrać spotkamy się za pięć ksiezyców miedzy dwiema rzekami an skraju bagien- To akurat takie czas aby on mógł ogarnąć czy te ziemie należą do kogoś oraz abym aj mógł się przygotować.
-Ruszaj- Dodałem a sam ruszyłem teraz na północ. Przyniosę mu cos dobrego do żarcia w nagrodę za dobra robotę.
zt.

Obrazek

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Mistrz Gry » 06 lip 2020, 20:15

Kron pisze:Zauważył, że Ragira zainteresowała jego wiadomość. To pewnie znaczy, że dobrze spisał się jako zwiadowca.
- Oczywiście, przeczeszę to miejsce wzdłuż i wszerz! - zameldował ochoczo. Bo i czemu by nie, lew dobrze o niego dbał, dzielił się z nim jedzeniem, więc nie miał nic przeciwko wykonaniu zadania.
- Na skraju bagien, zapamiętam. - powtórzył za lwem i zaraz zerwał się do lotu, kierując się w stronę ziem Szkarłatnych.

ZT
Lista NPC

Awatar użytkownika
Hamza
Gatunek: P.Leo
Data urodzenia: 01 sty 2018
Krzepa: 65
Zręczność: 50
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: ALETIE(Freelineart) Di kolory i modyfikacje własne
Kontakt:

Post autor: Hamza » 06 lip 2020, 20:24

Sporo pytań i nie mniej niepewności w nich mógł wyczuć. Czyżby walczyła sama że sobą? Zabawnie było myśleć że samicą targają za jego sprawą poważne dylematy, nawet jeśli tak nie było. Poruszył płynnie powoli ogonem ocierając nim o własne łapy.
- Nie ciągnąłem cię za sobą, sama za mną poszłaś Pani. - Mruknął i ukłonił się jej lekko. W żadnym wypadku przecież do niczego jej nie zmuszał, jakby mógł śmieć?
- Co mam na myśli...- Uniósł wzrok marszcząc wargi w zamyśleniu. - Mówisz mi o grzechach mojego ojca, nie moich. Tazabana to nie ja, chociaż oczywiście rozumiem że zdrada musiała okrutnie ugodzić w stadny honor.- Zrobił krok w przód w ślad za cofającą się lwicą. - Powiedz mi, ważniejsze jest dla ciebie wrażenie które pozostawił po sobie Tazabana, czy to które zrobiłem na tobie sam? - Te były chyba tak odmienne jak woda i ogień.
- Nie jesteście Złą Ziemią prawda?
Obrazek
Smukły samiec o jasnej liliowej sierści(kolor futra w bladym, gołębiowo-szarym kolorze
z lekkim różowym nalotem), ciemnej czarnej grzywie i plecach.
Na pysku ma kilka ciemniejszych kropek, oczy dookoła są ciemniejsze.
Prawe oko jest białe(podobnie jak brew przez którą przechodzi niewielka blizna), zaś lewe czerwone.

Obrazek

REF

Odpowiedz

Wróć do „Sawanna”