Newsy
  • 27.11.20
  • Został jeszcze tydzień na przysłanie prac na Secret Santa. Termin upływa 5.12
  • 20.11.20
  • Mamy już nocny styl
  • 16.11.20
  • Audycja z Nuzirą jest już gotowa do odsłuchania na YT
Fabuła
  • Ciężki poród
  • Sekhmet, księżniczka nieistniejącej już Oazy, jest w ciężkim stanie. Czy uda się uratować ją i jej potomstwo?
  • Na ratunek królowej
  • Ciężko ranna Lyanna pojawiła się z dala od rodzinnego stada. Z pomocą ruszył jej dawny przywódca Szkarłatnych.
  • Problemów Szkarłatnych ciąg dalszy
  • Tajemnicze wydarzenia w Dolinie Wichrów. Czy po nich SG otworzy szkołę pływania?
  • Ucieczka Lwioziemców
  • Stado uciekło spod Lwiej Skały aby szukać bezpiecznego schronienia na Sawannie. W tym czasie główny stadny szaman został porwany
  • Szkolenie na złola
  • Młody lew został przekabacony na ciemną stronę mocy
  • Koniec Oazy
  • Pustynia opustoszała, gdy stado Faraona odeszło w zapomnienie
  • Intruzi w MB
  • Na terenie Mrocznego Bractwa pojawił się Berko, oferujący młodym wielką moc.
Stada

Lwia Ziemia przywódca: Tib

x
Suwak

Wnętrze chatki

Wznosząca się tuż przy granicy puszczy chatka jest szczytowym osiągnięciem lokalnej myśli technicznej. Wprawdzie nie wytrzyma gwałtownej wichury, a latem może bardzo łatwo zająć się ogniem, za to jest bardzo łatwa do odbudowania, a potrzebne do tego materiały można znaleźć praktycznie wszędzie.

Awatar użytkownika
Nabo
Wojownik
Wojownik
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 18 maja 2016
Krzepa: 45
Zręczność: 45
Percepcja: 60
Duch: 50
Autorzy obrazków: LionKingLinearts(avatar), Gunter(podpis)
Kontakt:

Re: Wnętrze chatki

Post autor: Nabo » 04 kwie 2019, 21:33

Opiekun zaśmiał się cicho pod nosem na taki obrót sprawy. To teraz on był Sprite a ona pragnieniem.
-Puszczę Cię, ale pod warunkiem, że pozwolisz mi się tego napić. Plus przez miesiąc będziesz chodziła ze mną na wyprawy po zioła w roli mojego przydupasa- dodał uśmiechając się przy tym wrednie.
Obrazek Z wyglądu Nabo to stereotypowy lwioziemiec. Kolor sierści i grzywy są niemal identyczne jak u byłego króla Simby. Największą różnicą pomiędzy szamanem a byłym monarchą jest sylwetka, która jasno wskazuje, że Nabo preferuje raczej bierny tryb życia.

Awatar użytkownika
Datura
Gwardzista
Gwardzista
Data urodzenia: 19 paź 2015
Zdrowie: 100
Krzepa: 41
Zręczność: 47
Percepcja: 65
Autorzy obrazków: avek-Dirke, podpis-Askari i ja
Kontakt:

Post autor: Datura » 04 kwie 2019, 21:36

Warknęła i na pewno spróbowałaby dziabnąć go zębami, gdyby nie to że odległość od jego brzucha do reszty ciała była zbyt duża i zwyczajnie nie dosięgała.
- A pij, proszę bardzo. Ale jak potem będziesz zdychać to na mnie nie licz. - po cichu liczyła, że Nabo dostanie rozwolnienia albo przynajmniej kaca, którego zapamięta do końca życia.
Panna Marulka STOS!!Postrach LZ
ObrazekgłosKP
Obrazek

Awatar użytkownika
Nabo
Wojownik
Wojownik
Kontakt:

Post autor: Nabo » 04 kwie 2019, 21:50

Nie zważając na nic, Nabo rzucił się w kierunku butelki, jednak nim na powrót przystąpił do walki z korkiem w jego umysle zrodził sie kolejny "genialny" pomysł. Spojrzał na Daturę, potem na butelkę. Gdy cały cykl zostało powtórzony kilkanaście razy na pysku Opiekuna pojawił się szeroki uśmiech.
-Szykuj torbę, trzeba zabrać trochę tego specyfiku na Lwią Skałę i tam zbadać- powiedział pełnym ekscytacji głosem.
-I nie próbuj się teraz wykręcać, nasza umowa dotyczyła również odwalania za mnie brudnej roboty.
Obrazek Z wyglądu Nabo to stereotypowy lwioziemiec. Kolor sierści i grzywy są niemal identyczne jak u byłego króla Simby. Największą różnicą pomiędzy szamanem a byłym monarchą jest sylwetka, która jasno wskazuje, że Nabo preferuje raczej bierny tryb życia.

Awatar użytkownika
Datura
Gwardzista
Gwardzista
Kontakt:

Post autor: Datura » 04 kwie 2019, 21:57

Wreszcie mogła odetchnąć, gdy uwolniła się od brzuszyska Nabo.
- O nie! - zasłoniła swoją torbę - W przeciwieństwie do ciebie zajmuję się leczeniem, a nie chlaniem i potrzebuję jej na zioła. -rzekła stanowczo. Kiedy była uwolniona samiec stracił kartę przetargową.
- Chcesz, to sam sobie nieś tę... chyba nawet wolę nie wiedzieć co jest w środku. -skrzywiła się na samą myśl co Nabo zamierza pić.
- I lepiej się pospiesz, czas wracać zanim wróci właściciel. Umowa dotyczyła wypraw po zioła. Masz przy sobie jakieś zioła? Nie. A więc jeszcze nie obowiązuje. - odwróciła się od rudego i skierowała w stronę wyjścia.
ObrazekgłosKP
Obrazek

Awatar użytkownika
Nabo
Wojownik
Wojownik
Kontakt:

Post autor: Nabo » 04 kwie 2019, 22:20

-Co za...- Nabo już drugi raz tego dnia spuchł ze złości. Pomimo, że to on był najinteligentniejszym osobnikiem na Lwiej Ziemi to Daturze udało się go przechytrzyć.
-Jeszcze będziesz czegoś ode mnie chciała...- burknął, po czym chwycił butelkę w pysk i skierował się ku wyjściu.

Awatar użytkownika
Datura
Gwardzista
Gwardzista
Kontakt:

Post autor: Datura » 04 kwie 2019, 22:26

Nie zauważyła szczególnego spuchnięcia Nabo, gdyż zawsze był okrągły ponad normę.
- Jasne. Już pędzę, żeby cię o coś prosić. Bo taki mi jesteś potrzebny. - mruknęła pod nosem. Nie zauważyła do tej pory, by miał inne zastosowanie poza pędzeniem podejrzanych substancji wyskokowych.
Nie oglądając się więcej na szamana ruszyła w stronę, z której przyszła. Gdzieś tam czeka Lwia Ziemia.

ZT
ObrazekgłosKP
Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Chatka pustelnika”