Newsy
  • 10.07.19
  • W dniach 10-26 lipca funkcje administracyjne na forum pełnią Athastan i Tamu
  • 09.07.19
  • Na forumowym fanpage'u trwa tydzień Zazu oraz rozpoczęło się kolejne głosowanie
  • 07.07.19
  • Audycja z Sheebą już do odsłuchania na forumowym kanale YT
  • 01.07.19
  • Postacią Miesiąca została Enasalin!
Fabuła
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad https://krollewpbf.pl/viewforum.php?f=47 Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Image Map Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Image Map Sawanna LZ Lupa

Szczyt Kaskady

Masyw wody wypływający z gór, który spływa po półkach skalnych niczym po schodach. Przez to nie jest tak głośny jak typowy wodospad. Na szczycie rosną drzewa zaś na zboczu krzewy, które maskują wejścia do różnych jaskiń. Woda wpływa do dużego jeziora.

Awatar użytkownika
Lyarra
Straż
Straż
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 04 sty 2018
Krzepa: 50
Zręczność: 55
Percepcja: 47
Autorzy obrazków: Ja
Kontakt:

Re: Szczyt Kaskady

Post autor: Lyarra » 19 cze 2019, 15:25

I wreszcie dotarli. Lyarra miała już serdecznie dość całej tej wędrówki, a i antylopa najlżejsza nie była. Niby dobrze, bo się najedzą, ale podróży nie ułatwiała. Na szczęście w końcu byli na miejscu. Yara prychnęła i ułożyła się koło siostry, wtórując jej w posyłaniu obcej nieufnego spojrzenia.

Awatar użytkownika
Ragir
Król
Król
Data urodzenia: 10 sie 2016
Krzepa: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 31
Autorzy obrazków: flickamustang,Aaron Blaise, AleTie
Kontakt:

Post autor: Ragir » 21 cze 2019, 8:41

Machnąłem mocniej ogonem trochę martwiała mnie nieobecność reszty. Powinni już dawno wrócić. Sam pójdę do grot i reszty. Miałem nadzieję, że jednak słyszeli ryk i w ogóle. No nic skupie się na obecnych tutaj lwicach.
-Zła Ziamia przeniosła się na nowe ziemie tym samym zaczynając nowy początek, od dzisiaj zwiemy się Szkarłatne Grzywy, ze zmianą nazwy wprowadzam monarchię, której królem jestem ja jako syn Nuki, lwa, którego historia z powodu zdradzieckiego Kovu została zakłamana tak aby ten drugi był tym lepszym i cały blask tylko spadał na niego. Ten zdradził nas a krew pierwszego prawdziwego króla, Skazy płynie we mnie jako dziedzica tronu- Uniosłem łeb i spojrzałem za horyzont-To nowy początek nie zapomnimy jednak o naszej historii i obyczajach krwawy księżyc i przodkowie będą wyznaczać nam drogę- Spojrzałam na lwice- Ja jako król stanowię prawo i nie am odejść ze stada- Nie zmieniło to faktu, że mogłem robić wyjątki jeśli ktoś dla nas zrobił dużo- Więcej praw i innych dowiecie się później a teraz odpocznijcie i ucztujcie, tego chcą Przodkowie, abyśmy w krwi skąpani znaczyli drogę do lepszego jutra- Dodałem i posłałem reszcie lekki uśmiech a potem zszedłem do leża.

zt
ObrazekGłosKarta PostaciThemeObrazek
Obrazek
"Określają nas nasze czyny. To, co wybieramy. To, czemu stawiamy opór. To, za co gotowi jesteśmy umrzeć."

Awatar użytkownika
Shauri
Nowicjusz
Nowicjusz
Gatunek: Lew Afrykański
Data urodzenia: 23 kwie 2017
Krzepa: 70
Zręczność: 40
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: JxBxGallery (lineart) kolory: Ja
Kontakt:

Post autor: Shauri » 21 cze 2019, 13:33

Lwica po wysłuchaniu słów usłyszała o ucztowaniu wtedy wzięła się za swoją porcję w takim momencie i gdy zjadła to odeszła od ofiary. W danym momencie poczuła jakby zew, że jednak będzie chciała zostać medykiem i leczyć innych jednakże musi wpierw znaleźć mentora, który będzie ją uczyć i szkolić za jednym zamachem. Oblizała lubieżnie swój pysk z krwi wtedy uśmiechnęła się wrednie spoglądając na tereny. Tak to jest to, będę przynajmniej o wiele silniejsza niż przedtem tym bardziej ojca nie zawiodę. Nie wiedział, czy ojciec żył, czy nie, ale ma cel chcąc być taka jak on.

Awatar użytkownika
Lyarra
Straż
Straż
Data urodzenia: 04 sty 2018
Krzepa: 50
Zręczność: 55
Percepcja: 47
Autorzy obrazków: Ja
Kontakt:

Post autor: Lyarra » 23 cze 2019, 13:25

Wysłuchała słów herszta, popierając je pomrukami aprobaty. Przemowa była taka, jak być powinna - krótka, zwięzła i na temat. Potem zostało już tylko jedzenie i odpoczywanie. Aż w końcu przyszła pora pójść spać, a potem rozpocząć nowy, pełen obowiązków dzień.

Z.t.

Odpowiedz

Wróć do „Kaskada z kamienia”