Newsy
Fabuła
 • Młode Enasalin
 • Tunu, która odeszła z Lwiej Ziemi zadomowiła się w Bractwie
 • Nowi Lwioziemcy
 • Do stada dołączyła trójka lwów
 • Opiekun
 • Ragir podjął się opieki nad swoją córką oraz lwiczką, która uciekła z Lwiej Ziemi
 • Goście w Oazie
 • Wędrowcy, którzy znaleźli się na terytorium Setha chcą zasilić szeregi stada
 • Na pomoc duchowi
 • Nechbet i Mti są w trakcie wyprawy, która ma na celu zapewnienie spokoju duchowi
 • Koniec walki
 • Walka w Mrocznym Bractwie zakończyła się śmiercią Maer'vu. Dawny przywódca po śmierci odgrywa się na morderczyni.
 • Posłaniec
 • Na terenie Szkarłatnych przebywa wysłannik Wodza, oferujący współpracę w walce.
 • Ku przygodzie
 • Lamparcica i gepard wyruszyli na niebezpieczną wyprawę pod przewodnictwem orła.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa

Duże Drzewo

Tereny przy rzece rozciągają się od północy aż na południe do Wielkiej Wody. Rzeka stanowi naturalną granice między terenami. Na północy rozciąga się nieduża sawanna, a czym bliżej morza tereny stają się bardziej żyzne przechodząc w bagnisko.

Awatar użytkownika
Kavo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 63
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 23 lis 2015
Krzepa: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: AleTie
Kontakt:

Re: Duże Drzewo

#41

Post autor: Kavo » 24 wrz 2019, 20:30

Samiec nie był w temacie więc nie odzywał się. Machnął mocniej ogonem i przysłuchiwał się rozmowie samic i ptaka. Był ciekawy cóż tego wyniknie i gdzie to stado będzie podążać. Stado samic i żadnego samca? Była to pewna okazja dla Kavo ale wolał jednak nic po sobie nie pokazywać. Dot ego samice potrafią być wybuchowe, więc lepiej uważać. Tym bardziej, ze ich nie zna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ari
Pazur
Pazur
Posty: 75
Gatunek: lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 14 cze 2016
Krzepa: 50
Zręczność: 60
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: lioden
Kontakt:

#42

Post autor: Ari » 26 wrz 2019, 18:27

Popatrzyła na Lyanne słuchając jej i kiwnęła głową. Może ptak wie co się stało z Ragirem i resztą zaginionych osób.
- Przywódcy?- zapytała. Nie miała pojęcia skąd ten ptak pochodził, ani kto go przysłał a bez takiej wiedzy nie zamierzała prowadzić żadnych negocjacji.
- Stadu Szkarłatnych Grzyw. Widać twój pan ma nieaktualne informacje. Podobno chciał rozmawiać z Ragirem?- spytała machnąwszy lekko ogonem. Chciała dowiedzieć się ile ptak wie i o co mu naprawdę chodzi. O korzyściach na razie nie było mowy. Jeśli ptak myślał, że ślepo za nim podążą za jakieś obietnice... dobrze.
- Skorzystać? Ha! A niby co możesz nam obiecać?
Drobna uwaga. Na pewno umrzecie.
Reference Sheet

Awatar użytkownika
Lyanna
Królowa
Królowa
Posty: 431
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 wrz 2016
Zdrowie: 100
Krzepa: 50
Zręczność: 62
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Askari/Gunter
Kontakt:

#43

Post autor: Lyanna » 27 wrz 2019, 15:31

Nie wchodziła pomiędzy słowa kuzynki, która jak widać bardzo się postacią ptaka zainteresowała, ale Lyannie nie spodobało się to, że Ari zaczęła podejmować się istotnych spraw dyplomatycznej rozmowy na własną łapę. Jaśniejsza chyba przez moment sama pogubiła logiczną stadną hierarchię albo może po prostu uznała, że ciemna robi źle.
Nie odezwała się jednak wcale będąc lekko oburzona. Zerkała to na Ari, to na sokoła i całą resztę zgromadzenia. Podeszła bliżej Kavo i Lyarry. Słuchała tego co udało się wycisnąć ciemniejszej kocicy z latającego zwierza. Sam fakt zdradzenia nowej nazwy stada nieco ją zawiodło. Fiołkowooka nie zdawała sobie sprawy z czym mogą się nieść konsekwencje uaktualnienia informacji pierzastemu stworkowi. W efekcie przecież dane mogą zostać przekazane potencjalnym wrogom...

Awatar użytkownika
Kilindi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Gatunek: Lew Afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 23 lut 2019
Krzepa: 40
Zręczność: 45
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: SaraBeanBases, Disney, Ja
Kontakt:

#44

Post autor: Kilindi » 01 paź 2019, 10:42

Z uwagą obserwowała rozwój sytuacji, dalej gromiąc wzrokiem jasnofutrą. Wprawdzie ta straciła już zainteresowanie czerwonooką, zajmując się zamiast tego nowo przybyłą lwicą, jednak Kilindi nie zamierzała jej zapomnieć, co powiedziała na temat jej matki. Postanowiła jednak wstrzymać się na razie od dalszego kuszenia losu i siedzieć cicho. Zdecydowanie nie chciała, by samica zmieniła zdanie i postanowiła ją zabić.
Nie słyszała, o czym srebrnooka rozmawiała z drugą lwicą, nie wiedziała też, kim jest ptak, który się tu zjawił. Zamierzała jednak się tego dowiedzieć, toteż słuchała uważnie.

Awatar użytkownika
Lyarra
Straż
Straż
Posty: 148
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 sty 2018
Krzepa: 52
Zręczność: 55
Percepcja: 47
Autorzy obrazków: Ja
Kontakt:

#45

Post autor: Lyarra » 01 paź 2019, 21:11

Yara szczerze mówiąc nie była zbytnio zainteresowana ptasim posłańcem, albo raczej uznała, że to nie jej sprawa.
- Skoro już nie jestem wam potrzebna, skoczę na patrol - poinformowała dwie dorosłe lwice.
- Koniec przedstawienia, idziemy - pogoniła Klindi i przypilnowała, by ta grzecznie poszła razem z nią.

Z.t. x2

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 1188
Kontakt:

#46

Post autor: Mistrz Gry » 03 paź 2019, 13:28

Azmodan uśmiechnął się szeroko. W trakcie negocjacji padało bardzo wiele cennych informacji, nawet jeśli jeszcze w pełni się nie zaczęły. Sokół zdawał sobie sprawę, że Zła Ziemia się rozpadła, ale dopiero teraz usłyszał nową nazwę, a wbrew pozorom mogło mu isę to przydać.
- Ragir aktualnie nas nie obchodzi, przyleciałem tu pertraktować z nią -mruknął ptak wskazując dziobem na Lyannę.
- A zaoferować możemy naprawdę wiele, że tylko wspomnę o pomocy militarnej, zapasom medycznym, wsparciu wykwalifikowanych szamanów, materiałom rzemieślniczym... Oczywiście, do niczego nie będę was zmuszał, jeśli uważacie, że w nadchodzących dniach poradzicie sobie bez naszego wsparcia, znajdziemy inne stado chętne do współpracy. I myślę, że tożsamość mojego przywódcy nie jest w tym momencie najistotniejsza -Azmodan zakończył swój krótki wywód zatrzepotaniem skrzydeł.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Ari
Pazur
Pazur
Posty: 75
Gatunek: lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 14 cze 2016
Krzepa: 50
Zręczność: 60
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: lioden
Kontakt:

#47

Post autor: Ari » 03 paź 2019, 14:14

Podejrzewała ba nawet był pewna, że to Layanna przejeła władzę po Ragirze. A więc nic tu po niej. Lepiej będzie usunąć się w cień. Narazie. Ari cofnęła się o dwa kroki ustępując miejsca kuzynce. No cóż wygadała coś czy nie, teraz to Layanna popisze się dyplomacją. Polizała się po piersi i machnęła ogonem wpatrując się to w Lyanne, to w ptaka.
Drobna uwaga. Na pewno umrzecie.
Reference Sheet

Awatar użytkownika
Kavo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 63
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 23 lis 2015
Krzepa: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: AleTie
Kontakt:

#48

Post autor: Kavo » 04 paź 2019, 10:45

Samiec podszedł do królowej- O pani, pozwoli że również rozejrzę się po okolicy chyba, ze życzysz sobie abym zrobił coś innego- Skłonił się Lyannie i wyczekiwał jej decyzji. Sam wolał nie podejmować żadnej. Jest tutaj nowy. Stoi nisko i nie chce na dzień dobry narazić się lwicom. Sam jednak nie miał zamiaru pchać się wyżej an to trzeba zapracować inni są dłużej i bardziej warci tego kim są.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lyanna
Królowa
Królowa
Posty: 431
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 wrz 2016
Zdrowie: 100
Krzepa: 50
Zręczność: 62
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Askari/Gunter
Kontakt:

#49

Post autor: Lyanna » 05 paź 2019, 18:10

Widząc, że Ari się nie odzywa, a ptak chce rozmawiać właśnie z nią zrobiła kilka kroków w jego kierunku i siadła tuż przed nim na zadzie znudzona jego paplaniną. Czuła w jego słowach podstęp, a nie zdradzenie tożsamości swojego przywódcy spowodowało, że Lynn nie miała ochoty z nim pertraktować.
- Jeśli uważasz, że nie jest najistotniejsza to ja uznam, że twoja obecność jest tu po prostu zbędna, bo nie dość, że twoje słowa mogą nie mieć żadnego pokrycia w rzeczywistości to dodatkowo nie mogę zaufać komuś kto nie zdradzi nawet imienia poplecznika. Szanujmy się pierzasty i nie róbmy nawzajem z siebie głupków. - zachichotała - Skoro już mówisz, że sobie nie poradzimy mógłbyś chociaż powiedzieć na co mamy wyczekiwać? Co nam zagraża i skąd o tym wiesz? - zapytała.
W tym momencie niemal pewne wydało jej się to, że latający zwierz chce ją zwieść lub skłonić do wydania wyroku na całe jej stado. Nie mogła mu ufać z oczywistych powodów, a wspierająca ją w tym przekonaniu intuicja jedynie pomagała lwicy stać na swoim. Wykwalifikowane szeregi i wyćwiczeni szamani... i wszystkie inne głupoty nie były jej potrzebne. Brzmiały tak fantastycznie jak to, że lew zaczął latać i wyrosły mu skrzydła.
W międzyczasie skinęła Kavo łbem, pozwalając mu na oddalenie się.

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 1188
Kontakt:

#50

Post autor: Mistrz Gry » 12 paź 2019, 18:14

Azmodan z trudem powstrzymał parsknięcie śmiechem, lubił jak ktoś próbował dotrzymać mu kroku w negocjacjach, to sprawiało, że miał jakieś wyzwanie, że się nie nudził. Sokół przekrzywił nieco łeb i uważnie zmierzył Lyannę wzrokiem, to że mu nie zaufała bardzo dobrze o niej świadczyło.
- Skoro nalegasz powiem Ci, że moim poplecznikiem jest Wódz i to jest jego imię, acz nie sądzę by było Ci znajome. A jeśli chcesz wiedzieć co wam zagraża to powiem wprost, wkrótce tę okolicę ogarnie wojenna pożoga i wiem o tym ponieważ sam będę w niej uczestniczył... - tutaj ptak przerwał na chwilę by jego słowa wybrzmiały wyraźnie.
- Ale skoro moja obecność tutaj jest zbędna, to przekażę mojemu przywódcy, że jesteście przeciwko nam - dodał po chwili i nieco teatralnie zatrzepotał skrzydłami, by wyglądać na gotowego do odlotu.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Odpowiedz

Wróć do „Nadrzecze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość