Newsy
Fabuła
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Słuchaj, patrz, milcz. [Trening percepcji +2/3 Lyanna - Sigrun] udane

Awatar użytkownika
Sigrun
Gatunek: Lew kameruński
Data urodzenia: 24 gru 2013
Krzepa: 20
Zręczność: 60
Percepcja: 70
Autorzy obrazków: Ki-Re
Kontakt:

Re: Słuchaj, patrz, milcz. [Trening percepcji Lyanna - Sigrun]

Post autor: Sigrun » 13 sty 2020, 22:49

Gdy Lyanna stwierdziła, ze musi już wracać szara posmutniała. Przecież tak dobrze bawiła się w jej towarzystwie. Niestety wszystko co dobre miewa swój koniec. Zastrzygła uchem słuchając, że mieszka w pobliżu wśród stada szkarłatnych. Całkiem możliwe, ze skorzysta z tego zaproszenia w odpowiednim czasie. Objęła kremową łapami przytulając się do niej na pożegnanie. Bedzie tęskniła.

A droga wiedzie w przód i w przód,
Choć się zaczęła tuż za progiem
I w dal przede mną mknie na wschód,
A ja wciąż za nią - tak jak mogę...
Skorymi stopy za nią w ślad -
Aż w szerszą się rozpłynie drogę,
Gdzie strumień licznych dróg już wpadł...
A potem dokąd? - rzec nie mogę...
♪♫♪

Obrazek Tutu tutu tutu tutu|Gdy posuniesz się za daleko|Yummy|☙❦❧ Karta postaci

Awatar użytkownika
Lyanna
Królowa
Królowa
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 04 wrz 2016
Zdrowie: 100
Krzepa: 51
Zręczność: 63
Percepcja: 42
Autorzy obrazków: Ragous/Askari/Gunter/
Kontakt:

Post autor: Lyanna » 13 sty 2020, 23:12

Lyannie też było bardzo trudno pożegnać się z nową przyjaciółką i jak się okazało nie ze Złej Ziemi. Tym samym udowodniła sobie jak i zapewne też innym, że nie wszystko co wywodzi się ze Złej Ziemi jest naprawdę złe, a jedynie robi to co musi by przeżyć. W tej sytuacji kremowa musiała wracać, by właśnie nie utrudniać innym członkom stada życia. Za Sig z pewnością nie raz zatęskni, więc teraz odwzajemniła jej czułości i liznęła w czółko, a po jej licu spłynęło kilka gorzkich łez. Zawsze będzie o niej pamiętała, a także wyniesie naukę z tego co jej przedstawiła.

z/t

Lyanna +2 pkt percepcji
Sigrun +2 PD do percepcji
Obrazek

Awatar użytkownika
Sigrun
Gatunek: Lew kameruński
Data urodzenia: 24 gru 2013
Krzepa: 20
Zręczność: 60
Percepcja: 70
Autorzy obrazków: Ki-Re
Kontakt:

Post autor: Sigrun » 16 sty 2020, 13:38

Patrzyła jak lwica odchodzi, nie ukrywała swojego smutku. By ukoić negatywne emocje zajęła mała robótką ręczną i zbieraniem muszelek oraz bursztynów. Czasami dotknęła zatkniętych piórek za ucho i uśmiechała się sama do siebie na miłe wspomnienie dzisiejszego ranka. Nie wiedziała, że tego dnia jeszcze przyjdzie jej spotkać kogoś znajomego...dzień pełen niespodzianek.

Koniec.

A droga wiedzie w przód i w przód,
Choć się zaczęła tuż za progiem
I w dal przede mną mknie na wschód,
A ja wciąż za nią - tak jak mogę...
Skorymi stopy za nią w ślad -
Aż w szerszą się rozpłynie drogę,
Gdzie strumień licznych dróg już wpadł...
A potem dokąd? - rzec nie mogę...
♪♫♪

Obrazek Tutu tutu tutu tutu|Gdy posuniesz się za daleko|Yummy|☙❦❧ Karta postaci

Odpowiedz

Wróć do „Zakończone”