Newsy
Fabuła
 • Potomstwo księżniczki
 • Narie i Haki zostali rodzicami czwórki lwiątek
 • Hienia banda
 • Pod wiekową akacją zebrała się grupa hien w poszukiwaniu domu.
 • W tajnej służbie kanclerza
 • Lwioziemski szpieg został schwytany na terenie KKB i zaprowadzony przed oblicze królowej
 • Na terenie wroga
 • Szkarłatna ranna w walce z członkiem swojego stada znalazła schronienie na Lwiej Ziemi
 • Ratunek dla księżniczki
 • Po zaginięciu Sariny jej poszukiwaniem zajęły się lwioziemskie młodziki
 • Bratobójcza walka
 • Dwójka Szkarłatnych wdała się w walkę na cmentarzysku.
 • Młode Enasalin
 • Tunu, która odeszła z Lwiej Ziemi zadomowiła się w Bractwie
 • Opiekun
 • Ragir podjął się opieki nad swoją córką oraz lwiczką, która uciekła z Lwiej Ziemi
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa

Lista NPC Królestwa Lwiej Ziemi

Awatar użytkownika
Athastan
Radca
Radca
Posty: 290
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 paź 2015
Krzepa: 32
Zręczność: 50
Percepcja: 70
Duch: 51
Autorzy obrazków: Subi-cub (generator)
Kontakt:

Lista NPC Królestwa Lwiej Ziemi

#1

Post autor: Athastan » 10 paź 2019, 1:11

Obrazek
Funkcja: Opiekun młodych
Imię: Omran
Gatunek: Lew
Opis: Krzepki lew o jasnobrązowym futrze, który lata swej młodości ma już dawno za sobą. Wciąż jeszcze jednak pozostaje na tyle żwawy by okiełznać znajudujące się po jego opieką lwiątka, w czym wykazuje się niemałym doświadczeniem. Jest zwolennikiem porządku i dyscypliny (zwłaszcza wśród starszych lwiątek), ale pomimo powierzchowności godnej stereotypowego sierżanta zwraca uwagę na odczucia młodych, i wie kiedy należy nieco poluzować śrubę.
lineart: Viisrah

Obrazek
Funkcja: Strażnik Lwiej Skały.
Imię: Moto
Gatunek: Lew
Opis: To silny lew, który ma za zadanie pilnować, by osoby nie będące członkami Królestwa nie mogły spacerować pol Lwiej Skale według własnego uznania. Ma około 5 lat, z czago sporą część spędził na wykonywaniu obecnego zadania - co sprawia że na służbie cechuje się opanowaniem i profesjonalnym podejściem (choć na szczęście poczucie humoru nie jest mu obce.) Ma jasne futro i czarną grzywę.
lineart: olimpek312

Funkcja: Łowczyni.
Imię: Wawindaji
Gatunek:Lwica.
Opis: Stateczna, doświadczona lwica o spokojnym, lecz stanowczym usposobieniu. Samica typowo lwioziemskiej urody, z jasnym, złocistym futrem i kremowym podbrzuszem o dużych, czekoladowych ślepiach. Prawe ucho nadszarpnięte podczas jednych z polowań. Do jej obowiązków należy oczywiście polowanie, z tego też powodu zazwyczaj często można się na nią natknąć, kiedy przemierza stadne tereny w poszukiwaniu zwierzyny.

Funkcja: Patrolowy.
Imię: Igawe
Gatunek: Orzeł Przedni
Opis: Liczący sobie pięć lat orzeł o dość sarkastycznym usposobieniu i czarnym humorze. Do jego głównych zadań należy kontrolowanie najbardziej oddalonych od Lwiej Skały posiadłości Królestwa ( przez co uważa Moto za ciepłą kluchę siedzącą cały czas na Skale), ale na prawdę dobrze czuje się gdy może wyszukiwać zwierzynę podczas polowań, najczęściej towarzysząc przy tym Wawindaji.

Funkcja: Zwiadowca/informator
Imię: Upepo
Gatunek: Szczur.
Opis: Ciekawski i sprytny, a także całkiem inteligentny, o ciętym języku i czasem niewybrednym poczuciu humoru. Znany w okolicy ze względu na swą tendencję do wtykania nosa w nieswoje sprawy i znajomość wszystkich okolicznych plotek. Prawdopodobnie z tego powodu przedstawiciele Lwiej Ziemi postanowili nawiązać z nim współpracę. Od tej pory zbiera on więc dla nich informacje z perspektywy łatwego do przeoczenia, niewielkiego zwierzątka.

Funkcja: Strażnik
Imię: Ammar
Gatunek: Lew
Opis: Przybysz z odległej północy, wychowany na piaskach pustyni. Doświadczony życiowo lew, który szukał nowego domu i los przywiódł go na Lwią Ziemię.
Jest cichy, skryty, tajemniczy, a przy tym bardzo inteligentny, wierny i lojalny stronie której służy. Zawsze czuwający z poważnym wyrazem pyska. Mówi lakonicznie i bezpośrednio. Niewiele można się o nim dowiedzieć. Zapytany niegdyś o to, dlatego chciał zostać Lwioziemcem odpowiedział, że tutaj znalazł swoje miejsce. Prawdopodobnie nic nie jest w stanie wytrącić go z równowagi. Przez swoje wycofanie często nie zdradza swojej obecności w grupie i trzyma się w cieniu.
Blizna na twarzy świadczy o poważnej ranie, którego kiedyś otrzymał. Posiada ciemno-brązową sierść, całe ciało jest w niemal jednolitej barwie. Kolor jego oczu podchodzi niemal pod czarny. Gdzieniegdzie, na przykład w niektórych miejscach na brzuchu, brakuje mu sierści, co prawdopodobnie jest wynikiem odniesionych niegdyś obrażeń - tak jakby w tym miejscu został poważnie pogryziony.
Jest to postać, która może straszyć swoim wyglądem i charakterem.
Każdy rytuał niewłaściwe stosowany może zagrażać twojemu życiu lub zdrowiu.

Pierwszy Szaman przypomina - nigdy nie używaj cebuli w celach magicznych!

Odpowiedz

Wróć do „NPC”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość