Newsy
Fabuła
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Zakątek Ember

To tutaj wodospad przy formacji skalnej ma swoje źródło. Woda jest tu krystalicznie czysta i kusi swoim delikatnym szumem i ochłodą. Cienia jest tutaj również wystarczająco by skryć się przed ostrymi promieniami słońca. Pośród skał znajduje się sporo niezbyt dużych jam, które mogą posłużyć za kryjówkę i miejsce do odpoczynku, pomieszczą nie więcej niż trzy lwy choć są tu i mniejsze i większe wnęki.

Regulamin forum
Teren stada jest strzeżony przez członków stada i stadne NPC. W związku z tym trudno dostać się na niego niepostrzeżenie i należy odczekać 24 h po wejściu żeby opuścić teren stada.
Awatar użytkownika
Ember
Wojownik
Wojownik
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 12 gru 2012
Zdrowie: 100
Krzepa: 40
Zręczność: 70
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: lioden
Kontakt:

Zakątek Ember

Post autor: Ember » 16 paź 2019, 13:52

Obrazek
Półka skalna, która za spadająca wodą skrywa za sobą niewielkich rozmiarów wgłębienie zdolne pomieścić trzech dorosłych lwów. Lwica upodobała sobie ta miejsce na własne legowisko z powodu spływającej wody, która przed każdym wejściem oczyszczała jej futro z nadmiaru pustynnego piasku a zarazem brodząc w wodzie u podstawy oczyszczała łapy. Przez co mogła czysta położyć się na kamieniu i odpoczywać, czując przyjemny chłód ze ścian i zroszonego, wodą ciała. Idealny rytuał i zabiegi relaksujące przed kolejnym dniem.
🎨 🎶

Awatar użytkownika
Enaron
Gatunek: Kot czarnołapy
Zdrowie: 86
Krzepa: 10
Zręczność: 40
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Nature library Benigsham Zoo
Kontakt:

Post autor: Enaron » 14 sty 2020, 13:39

Przez ostatnie dni szedłem cały czas na północ aż do dżungli i tam odbiłem na wschód. Zamiast przez pustynię poszedłem przez góry do dżungli i ominąłem najgorsze. Jestem tutaj i poszukam kogoś do zabawy. W lesie namorzynowym nie udało się tamtą słodziutka przestraszyła się mnie. Tu znalazłem jaskinię bardzo fajna i ładną to się położyłem jak w swojej. Jestem mały i kto by tam zwracał na mnie uwagę. Lizałem łapki i futerko.

Bilokacja. Nie możesz być jednocześnie tutaj i w Lesie Namorzynowym

Odpowiedz

Wróć do „Wodospad”