Newsy
Fabuła
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Pytania

Dział przeznaczony na sprawy ogólnoforumowe, w tym lista osób zarządzających forum.

Awatar użytkownika
Bjørn
Berserk
Berserk
Gatunek: P.Leo Leo
Data urodzenia: 06 cze 2016
Krzepa: 60
Zręczność: 56
Percepcja: 36
Autorzy obrazków: iheadsetshiba AleTie Disney

Re: Pytania

Post autor: Bjørn » 13 sty 2020, 11:25

Czy dałoby radę zmienić MG w walce na terenach MB? Bardzo lubię ciekawą stylistykę Tamu, ale obecnie są tam uwięzione 4,5 postaci, odpisy lecą tam bardzo wolno, chciałbym jeszcze w tym kwartale zrobić parę rzeczy Bjornem, Enasalin myślę też.

Awatar użytkownika
Lilith
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 10 lis 2018
Zdrowie: 97
Krzepa: 65
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: AleTie lew, moje tło,
Kontakt:

Post autor: Lilith » 18 sty 2020, 22:32

Wystarczy zapis i rozpoczynam grę? Żadnej obowiązkowej karty postaci z 10 zdaniami złożonymi?

Awatar użytkownika
Gunter
Data urodzenia: 06 lut 2011
Krzepa: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Duch: 40
Autorzy obrazków: ja
Kontakt:

Post autor: Gunter » 18 sty 2020, 22:34

Tak, wystarczy zapis. Nie ma wymogów ile ma się w nim znajdować zdań, wystarczy że będzie opisane wszystko co powinno być wiadomo o postaci.

Awatar użytkownika
Ember
Wojownik
Wojownik
Data urodzenia: 12 gru 2012
Zdrowie: 100
Krzepa: 40
Zręczność: 70
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: lioden
Kontakt:

Post autor: Ember » 24 sty 2020, 14:53

Nie chce namotać więc pytam co zrobić w tym przypadku link gdy postać zawiesiła się w w samym środku dość istotnej fabuły. Mam uznać że wyparowała na tym kamieniu?
🎨 🎶

Awatar użytkownika
Gunter
Data urodzenia: 06 lut 2011
Krzepa: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Duch: 40
Autorzy obrazków: ja
Kontakt:

Post autor: Gunter » 24 sty 2020, 15:21

Chyba najprościej uznać, że się zagubiła w burzy piaskowej

Awatar użytkownika
Hiraeth
Gatunek: fenek
Data urodzenia: 13 wrz 2018
Zdrowie: 100
Krzepa: 10
Zręczność: 21
Percepcja: 54
Duch: 50
Autorzy obrazków: ja sama :)
Kontakt:

Post autor: Hiraeth » 27 sty 2020, 16:30

Pytanie z cyklu ciekawskich i upierdliwych: jest tu taki temat, "fabula glowna", w dziale fabula, aktualizowany ostatnio w sierpniu.
I sa te takie newsy u gory strony, jak cos sie gdzies gdzieje ciekawego aktualnie, z odnosnikami do tematu/miejsca.
Czy gdzies sie archiwizuja te aktualne wzmianki, czy daloby sie to jakos scalic i wkleic w ten jeden temat? (nie mowie, zeby spisywac kronikarsko historie, bo chyba trudno byloby ogarnac)

Poczytalabym co tu sie działo wczesniej, a skakanie po tematach jest upierdliwe i dezorientujace.
Hiraeth - (z jęz. walijskiego) - tęsknota za domem, do którego nie można już powrócić, za miejscem, które być może nigdy nie istniało; nostalgia; smutek z powodu miejsc utraconych (też: a deep, inborn sence of yearning for a home, a feeling, a place or a person that is beyond this plane of existence)

Odpowiedz

Wróć do „Sprawy forum”