Newsy
  • 27.11.20
  • Został jeszcze tydzień na przysłanie prac na Secret Santa. Termin upływa 5.12
  • 20.11.20
  • Mamy już nocny styl
  • 16.11.20
  • Audycja z Nuzirą jest już gotowa do odsłuchania na YT
Fabuła
  • Ciężki poród
  • Sekhmet, księżniczka nieistniejącej już Oazy, jest w ciężkim stanie. Czy uda się uratować ją i jej potomstwo?
  • Na ratunek królowej
  • Ciężko ranna Lyanna pojawiła się z dala od rodzinnego stada. Z pomocą ruszył jej dawny przywódca Szkarłatnych.
  • Problemów Szkarłatnych ciąg dalszy
  • Tajemnicze wydarzenia w Dolinie Wichrów. Czy po nich SG otworzy szkołę pływania?
  • Ucieczka Lwioziemców
  • Stado uciekło spod Lwiej Skały aby szukać bezpiecznego schronienia na Sawannie. W tym czasie główny stadny szaman został porwany
  • Szkolenie na złola
  • Młody lew został przekabacony na ciemną stronę mocy
  • Koniec Oazy
  • Pustynia opustoszała, gdy stado Faraona odeszło w zapomnienie
  • Intruzi w MB
  • Na terenie Mrocznego Bractwa pojawił się Berko, oferujący młodym wielką moc.
Stada

Lwia Ziemia przywódca: Tib

x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Pomysły

Dział przeznaczony na sprawy ogólnoforumowe, w tym lista osób zarządzających forum.

Awatar użytkownika
Gvalch'ca
Straż
Straż
Gatunek: Panthera leo
Data urodzenia: 11 lip 2015
Zdrowie: 100
Krzepa: 61
Zręczność: 41
Percepcja: 51
Autorzy obrazków: Ale-Tie & Elandir
Kontakt:

Re: Pomysły

Post autor: Gvalch'ca » 18 lis 2020, 22:21

Nie, nie, nie, cztery style to już za dużo i wyjdzie z tego misz masz :/ osobny główny, osobny dla sg, LZ i mb? To chyba poza granicami dobrego smaku, no chyba, że coś pomyliłam

Awatar użytkownika
Shanteeroth
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 04 sie 2015
Krzepa: 40
Zręczność: 55
Percepcja: 55
Autorzy obrazków: kravariss + Gunter

Post autor: Shanteeroth » 18 lis 2020, 22:26

Jeśli chodzi o post Elandira: chodziło chyba o stworzenie kilku, jeden np. w fiolecie pod MB, czerwony dla SG i żółty dla Lwioziemców, żeby każdy mógł sobie wybrać (czy to po prostu z sympatii do stada, czy kolorów). Nie, że wskakuje automatycznie czy coś, ale by stworzyć kilka oddzielnych, z których każdy mógłby wybrać sobie ten, który mu się podoba najbardziej.

Zresztą Datura napisała, że "odchodząc od żartów", więc raczej chodzi ogólnie o stworzenie kilku stylów, bo każdy ma jednak inne upodobania ;)

Awatar użytkownika
Datura
Gwardzista
Gwardzista
Data urodzenia: 19 paź 2015
Krzepa: 41
Zręczność: 47
Percepcja: 65
Autorzy obrazków: avek-Dirke, podpis-Askari i ja
Kontakt:

Post autor: Datura » 18 lis 2020, 22:27

Yakuti pisze:
18 lis 2020, 22:15
W sumie sama zmiana tła i kolorów to podmianka kilku linijek kodu jak się dobrze orientuję
Mniej więcej tak. Większym problemem jest dobrać kolory żeby dobrze wyglądały. I trzeba by może zmienić logo i nagłówki na jakieś bardziej neutralne, bo teraz są dość jasne i na ciemnym się gryzą. Ale w sumie, może to i tak już czas żeby je odświeżyć

A co do automatycznego wyskakiwania, to był taki żart, bo zdarza się że nowi wpadają na teren stada i od razu umierają, więc by było ostrzeżenie :D
Panna Marulka STOS!!Postrach LZ
ObrazekgłosKP
Obrazek

Awatar użytkownika
Elandir
Gatunek: P. leo senegalensis
Data urodzenia: 14 sie 2017
Zręczność: 50
Percepcja: 60
Duch: 50
Autorzy obrazków: Malaika4 & Dirke & AaronMetallion, edit by me.

Post autor: Elandir » 18 lis 2020, 22:36

Shanteeroth pisze: Jeśli chodzi o post Elandira: chodziło chyba o stworzenie kilku, jeden np. w fiolecie pod MB, czerwony dla SG i żółty dla Lwioziemców, żeby każdy mógł sobie wybrać (czy to po prostu z sympatii do stada, czy kolorów). Nie, że wskakuje automatycznie czy coś, ale by stworzyć kilka oddzielnych, z których każdy mógłby wybrać sobie ten, który mu się podoba najbardziej.
Tak, właśnie to miałem na myśli. A dobry przykład można podejrzeć choćby tutaj - http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php Gdzie miałem ustawiony na stałe szablon Moisturee
. Everything you see has its roots in the unseen world.
Obrazek
The forms may change, yet the essence remains the same.
.

Awatar użytkownika
Shanteeroth
Data urodzenia: 04 sie 2015
Zręczność: 55
Percepcja: 55
Autorzy obrazków: kravariss + Gunter

Post autor: Shanteeroth » 20 lis 2020, 17:40

Nocny styl jest śliczny. Jedna rzecz tylko rzuciła mi się w oczy i nie wiem, czy można z tym coś zrobić; dwie w sumie:
- strzałki nawigacyjne do przewijania stony, te pod mapką
- ekwipunek (itemki dodawane kodem). Liczby są średnio czytelne no i 'legenda' rozwija się na zielono (to drugie akurat mi osobiście nie przeszkadza wcale).

EDIT:
To się nazywa szybkie działanie o_O

Awatar użytkownika
Gunter
Data urodzenia: 06 lut 2011
Krzepa: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Duch: 40
Autorzy obrazków: ja
Kontakt:

Post autor: Gunter » 20 lis 2020, 18:19

A, chciałam tu odpisać że już zrobione ale mnie wyprzedziłaś :D

Awatar użytkownika
Rodana
Gatunek: lew afrykański
Data urodzenia: 05 kwie 2020
Krzepa: 30
Zręczność: 40
Percepcja: 50
Autorzy obrazków: lineart:JasmynGarden edit:ja, tło: lioden
Kontakt:

Post autor: Rodana » 22 lis 2020, 13:04

Ja bym może tylko rozjaśniła nieco tekst zwłaszcza na dole tam gdzie są statystyki forum a tak to jest gitara
Obrazek

Awatar użytkownika
Gunter
Data urodzenia: 06 lut 2011
Krzepa: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Duch: 40
Autorzy obrazków: ja
Kontakt:

Post autor: Gunter » 22 lis 2020, 13:15

A właśnie dziś przyciemniłam trochę czcionki, bo słyszałam że były za jasne. U każdego na ekranie to chyba inaczej wygląda, więc trudno dobrać :ashamed:
Ale przyciemnię to okienko gdzie są statystyki, to powinno być lepiej widoczne

Odpowiedz

Wróć do „Sprawy forum”