Newsy
  • 19.06.19
  • Na forumowym fanpage'u trwa tydzień Simby. Rozpoczęło się też głosowanie na kolejną postać tygodnia.
  • 15.06.19
  • Rozpoczęły się zgłoszenia na postać miesiąca.
  • 14.06.19
  • Na wersji mobilnej zostały wyłączone avatary na czacie i podpisy w postach.
  • 12.06.19
  • Zwycięzcą konkursu plastycznego na wizerunek Wodza został Noir. Gratulujemy wygranej.
Fabuła
  • Zlot przy Gejzerach
  • Na Cmentarzysku zbierają się współpracownicy Wodza
  • Więzień polityczny
  • Lampart deklarujący współpracę z Berghi został zatrzymany przez lwioziemskich strażników
  • Efekty uboczne
  • Rytuał przeprowadzony przez Nabo na Lwiej Skale miał o wiele gorsze skutki niż mógł to przewidzieć. Przekonali się o tym wszyscy szamani w okolicy.
  • Spotkanie rodzeństwa
  • Sigrun i Furaha spotkali się po długiej rozłące.
  • Zaginiony kompan
  • Kifo wyruszył na poszukiwania Bjørna, który wciąż nie zjawił się po przeprowadzce na terenie Złej Ziemi.
  • Śledztwo Jasira
  • Zdeterminowany by odnaleźć zaginioną córkę, Lwioziemiec przesłuchuje podejrzanego lamparta.
  • Niespodziewana śmierć
  • Jedno z dzieci Setha i Nefthis zmarło z powodu nieznanej choroby.

Lwia Ziemia przywódcy: Athastan, Tib

Zła Ziemia przywódca: Ragir

Legion Seta przywódca: Maer'vu

x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad https://krollewpbf.pl/viewforum.php?f=47 Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Image Map Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Image Map Sawanna LZ Lupa

Pomysły

Dział przeznaczony na sprawy ogólnoforumowe, w tym lista osób zarządzających forum.

Awatar użytkownika
Ember
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 12 gru 2012
Krzepa: 40
Zręczność: 70
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: lioden
Kontakt:

Re: Pomysły

Post autor: Ember » 20 maja 2019, 17:33

Pozwoliłam sobie machnąć porównanie 12 calowego netbooka z 24 calowym monitorem. W każdym tym wypadku nie wygląda to (podpis) jakoś baaaardzo rozwlekle by aż tak wadziło.

Obrazek

Może to kwestia złego doboru rozdzielczości?

Edit: Dorzucam jeszcze wersję mobilną.
Obrazek
🎨 🎶

Awatar użytkownika
Ragir
Herszt
Herszt
Data urodzenia: 10 sie 2016
Krzepa: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 31
Autorzy obrazków: flickamustang,Aaron Blaise, AleTie
Kontakt:

Post autor: Ragir » 20 maja 2019, 17:47

" 17 px to nie jest znacząca większość"
myślę, że nie ma monitora z 17 pikselami xp a w tych czasach to większość ma monitory większe niż 17''

Teraz standardy do 21'' ale kto tam lubi.

Furaha jest mój i nie lubię wielkich grafik ale uznałam, że taka jest optymalna. Nie rozciąga znacznie strony, bo nie tylko grafika ale i teksty potrafią rozciągać xp
ObrazekGłosKarta PostaciThemeObrazek
Obrazek
"Określają nas nasze czyny. To, co wybieramy. To, czemu stawiamy opór. To, za co gotowi jesteśmy umrzeć."

Awatar użytkownika
Enasalin
Terminator
Terminator
Data urodzenia: 11 lip 2015
Krzepa: 62
Zręczność: 53
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: kenlilion (lineart)/jutsup
Kontakt:

Post autor: Enasalin » 21 maja 2019, 16:06

No przepraszam bardzo, ale każde laptopy mają od 13 i wyżej, 17 calowe też są.
I nie chodzi o to, że rozciąga, bo nic nie rozciąga, nie o tym mówiłam, tylko o tym, że jest to na ekranie rozwalone na pół strony, a jeszcze mają ludzie ciemne te podpisy i jak przechadzam się po forum to wkurza jak masz nagle jebitny ciemny placek. Logo forum jest już kurde mniejsze.

I czytaj ze zrozumieniem Ragirku, bo napisałam, ze 17 px to NIE JEST większość, więc w zasadzie nie wiem co do czego.
Welcome to the wild, no heroes and villains
Welcome to the war we've only begun

Obrazek

There's blood on the crown,
go and take it
It’s deep in your bones,
go and take it

Awatar użytkownika
Bjørn
Straż
Straż
Gatunek: P.Leo Leo
Data urodzenia: 06 cze 2016
Krzepa: 60
Zręczność: 55
Percepcja: 36
Autorzy obrazków: iheadsetshiba i Malaika4

Post autor: Bjørn » 21 maja 2019, 16:26

Pomijając estetykę, z praktycznego punktu widzenia strona przez grafiki o dużej wadze ładuje się czasem dłużej. Moblina wersja w ogóle powinna być bez podpisów.

Odpowiedz

Wróć do „Sprawy forum”