Newsy
 • 26.05.19
 • Życzymy wszystkiego dobrego mamom i z okazji ich święta wprowadzamy program 5+ na każde lwiątko.
 • 22.05.19
 • Dział Rzeka Królów został przeniesiony do terenów niczyich. Do LZ należą tylko tematy Przejście oraz Kąpielisko.
 • 19.05.19
 • Na forumowym fanpage'u rozpoczął się tydzień Kovu
 • 19.05.19
 • Wprowadzona zostaje zasada, że obrazek w podpisie nie powinien być wyższy niż 300 px, a cały podpis nie wyższy niż 350 px ze względu na słabą czytelność na małych ekranach. Prosimy o dostosowanie swoich podpisów.
 • 19.05.19
 • Ogłaszamy konkurs plastyczny na wizerunek Wodza.
Fabuła
 • Złoziemskie podboje
 • Złoziemcy po przejęciu Doliny Wichrów urządzają się na nowych terenach.
 • Śledztwo
 • Kanclerz postanowił zająć się sprawą tajemniczych zaginięć lwic na Lwiej Ziemi. Wciąż brak wieści o Jasmin i Alexandrze.
 • Towarzysz królowej
 • Pojawienie się Berghi w okolicy Lwiej Ziemi wzbudziło czujność strażników. Tymczasem uzurpatorka znalazła nowego sprzymierzeńca.
 • Niespodziewana śmierć
 • Jedno z dzieci Setha i Nefthis zmarło z powodu nieznanej choroby.
 • Sługa Legionu
 • Enasalin zabrała okaleczonego Tamu na tereny stadne.
 • Porwanie
 • Młoda siostrzenica kanclerza pozostaje w rękach Herolda. Wódz może wykorzystać ją przeciwko Lwiej Ziemi.

Lwia Ziemia przywódcy: Athastan, Tib

Zła Ziemia przywódca: Ragir

Legion Seta przywódca: Maer'vu

x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad https://krollewpbf.pl/viewforum.php?f=47 Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Image Map Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Image Map Sawanna LZ Lupa

Lista NPC

Tutaj możesz zapoznać się z historią krainy oraz prześledzić drzewo genealogiczne jej mieszkańców. Dowiesz się tu także jakie stada zamieszkują te tereny.

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 641
Kontakt:

Lista NPC

#1

Post autor: Mistrz Gry » 24 lut 2019, 13:17

W tym dziale pojawiać się będą krótkie charakterystyki wszystkich bohaterów niezależnych, którzy działają, bądź działali na fabule. Lista ma pomóc w zorientowaniu jakiego NPC można się spodziewać poruszając się w jakiejś okolicy oraz zrozumieniu kim w ogóle jest.

Wódz Nadchodzącego Oczyszczenia: Najbardziej tajemnicza postać, jej prawdziwe imię nie jest nikomu znane. Lwi przywódca podejrzanej sekty, która rozpoczęła spiskowanie na terenie Lwiej Ziemi. Dokładne zamiary jego organizacji są sekretem, ale wiadomo, że skończą się licznymi ofiarami. Wódz ma swoją kryjówkę w środkowych partiach Kilimandżaro.

Azmodan, Głos Nadchodzącego Oczyszczenia: Sokół zwiadowca, kolejny ze spiskowców i bliski doradca Wodza. Jako jeden z niewielu intrygantów ma rodzinę do której zamierza wrócić jak będzie już po wszystkim. Jest niezwykle wygadany i doświadczony w polityce. Bezwarunkowo wierny swojemu przywódcy. Posiada dużą wiedzę o Lwiej Ziemi i jej geografii.

Telias, Czarna Śmierć: Prawa ręka Wodza, czarny szympans i najbardziej doświadczony zabójca w całej drużynie. Jest to pierwszy towarzysz jaki przyłączył się do Wodza i dlatego są sobie bardzo bliscy. Właściwie się nie wypowiada, ceni milczenie. W walce posługuje się przede wszystkim różnorodnymi truciznami ze wszystkich stron świata, którymi pokrywa pociski w swojej dmuchawce oraz swoje kamienne ostrza.

Gha'al, Tkacz Dusz: Naczelny szaman Wodza i jedna z najpotężniej uzdolnionych duchowo istot jaka stąpała po świecie. Zawsze podróżuje z orszakiem duchów przypominających mu o zbrodniach jakich dokonał. Jest wierny przywódcy, ale najczęściej odczuwa wyrzuty sumienia i żal. Tęskni za normalnym życiem, które stracił. By uśmierzyć ból co jakiś czas musi medytować w odosobnionych miejscach. Potrafi przewidywać fragmenty przyszłych wydarzeń.

Eltaen, Pazur Nadchodzącego Oczyszczenia: Starszy z dwóch lamparcich braci będących na usługach Wodza. Niezbyt inteligenty, ale bardzo uzdolniony jeśli chodzi o walkę. Przestrzega ścisłego kodeksu wojownika i uwielbia pojedynki. Walka jest dla niego wszystkim i dlatego służy Wodzowi, bo ten umożliwia mu bicie się po stronie wygranego. Uważa brata za słabeusza.

Valtan, Kieł Nadchodzącego Oczyszczenia: Młodszy lamparci brat, czuje się wiecznie nie doceniany i nienawidzi Elteana, która uważa za głupka. Ciągle próbuje zaimponować Wodzowi, ale i tak służy mu jako przynieś, podaj, pozmiataj, co doprowadza go do szału. Nie wyróżnia się niczym specjalnym.

Mugamba, Skalny Wojownik: Olbrzymi lew i wierny wojownik Wodza. Nie jest zbyt inteligentny, ale w walce nie ma sobie równych. To honorowy samiec związany z Wodzem przysięgą wierności, gotów oddać za niego życie.

Leman, Zaraza Wcielona: Wąż, który potrafi dostać się wszędzie i dowiedzieć wszystkiego. Jest nieco zazdrosny o pozycję Azmodana, ale to wciąż wierny sługa Wodza. Zwykle dowodzi siłami posiłkowymi, jako że Wódz nie wierzy w jego odwagę.

Astrid, Strażniczka: Młoda hiena przygarnięta przez Wodza po tym jak wyrżnął jej klan. Nigdy nie zostają jej powierzone poważne misje, co nieco ją irytuje. Ma ogromne poczucie humoru i traktuje świat jako jedną wielką zabawę. Jest najnormalniejszym ze spiskowców. Lubi rozmowy z kimś spoza jej drużyny, w tajemnicy nazywa Wodza wujaszkiem.

Ulf: Zapchlony lew medyk i zielarz, specjalizuje się w truciznach i chorobach. Ma niezdrowo pomieszane w głowie i właściwie na pewno roznosi jakieś zarazki. Mieszka gdzieś w okolicach Wodopoju, ale nikt nie zna dokładnego położenia jego legowiska. Może być znany przez graczy Pierworodnych jako nieszkodliwy samotnik i ekscentryk. W rzeczywistości wie znacznie więcej niż można przypuszczać.

Setralisk: Wielki krokodyli czempion. Potężny i groźny skurczybyk, który lubuje się w honorowej walce bez żadnego powodu. Wpływowa osobistość w społeczności gadów. Można go znaleźć w okolicach rzeki, gdzie często drzemie ukryty pod wodą. Były arcywróg Baturiego, aktualnie arcywróg Tiba. Swoich nemezis traktuje bardziej jak przyjaciół, z którymi od czasu do czasu się bije. Chce dorwać zabójcę Baturiego i zrobić mu dużą krzywdę. Na ten moment jednooki.

Hemest: Naczelny zwiadowca zebrzego stada i przyjaciel Baqiei. Żartowniś i lekkoduch, ale bardzo przywiązany do swoich towarzyszy. Boi się zjedzenia przez lwy, ale jest gotów ryzykować przebywanie w ich obecności dla większego dobra. Odkrywanie i podróże są jego pasją, przez łatwo go zachęcić do wyprawy gdzieś daleko.

Vimbai: Córka herszta klanu hien zamieszkujących okolice Cmentarzyska. Nie dużo można o niej powiedzieć poza tym, że jest dość sprytna i zdeterminowana, łatwo nie odpuszcza.

Dayo: Przygłupi towarzysz Vimbai, oszukanie go nie jest najtrudniejszym zadaniem na świecie, a wręcz przeciwnie może zostać uznane za dość łatwe.

Chalzrarrug, Wielki Czempion, Mściciel Przodków, Aspekt Życia: Kolejna bardzo tajemnicza postać. Dawny przyjaciel Wodza, a teraz jego największy wróg. Ściga go już od dwóch lat i nie spocznie póki go nie ukatrupi. Potężny wojownik z psychiką zniszczoną przez liczne traumy.

Telder (martwy) : Jedna z pierwszych ofiar działań spiskowców. Lew, który został zmuszony do zaatakowania księżniczki Narie. Zarówno on jak i jego mała córka zostali zabici przez Eltaena. Ciała wciąż można znaleźć na granicy gór i dżungli.

Daktari: Podstarzały mandryl, który rezyduje w Dżungli. Za niewielką może udzielić pomocy medycznej lub podzielić się swoją rozległą wiedzą.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"

Odpowiedz

Wróć do „Fabuła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość