Newsy
Fabuła
  • Młode Enasalin
  • Tunu, która odeszła z Lwiej Ziemi zadomowiła się w Bractwie
  • Nowi Lwioziemcy
  • Do stada dołączyła trójka lwów
  • Opiekun
  • Ragir podjął się opieki nad swoją córką oraz lwiczką, która uciekła z Lwiej Ziemi
  • Goście w Oazie
  • Wędrowcy, którzy znaleźli się na terytorium Setha chcą zasilić szeregi stada
  • Na pomoc duchowi
  • Nechbet i Mti są w trakcie wyprawy, która ma na celu zapewnienie spokoju duchowi
  • Koniec walki
  • Walka w Mrocznym Bractwie zakończyła się śmiercią Maer'vu. Dawny przywódca po śmierci odgrywa się na morderczyni.
  • Posłaniec
  • Na terenie Szkarłatnych przebywa wysłannik Wodza, oferujący współpracę w walce.
  • Ku przygodzie
  • Lamparcica i gepard wyruszyli na niebezpieczną wyprawę pod przewodnictwem orła.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa

Brzeg

Niewielkie rozlewisko przyciąga do siebie spragnione i szukające ochłody zwierzęta. Jest to jedno z niewielu miejsc, gdzie roślinożercy i drapieżniki spotykają się w pokoju. Czysta, chłodna woda zapewnia orzeźwienie w upalny dzień, a pod rozsianymi wokół drzewami lub na jednej z nadbrzeżnych skał można odpocząć i zregenerować siły.

Awatar użytkownika
Zawadi
Aspirant
Aspirant
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Krzepa: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: KanuTGL
Kontakt:

Re: Brzeg

Post autor: Zawadi » 07 paź 2019, 22:26

Uniosła głowę, by na niego spojrzeć.
-Minęło bardzo dużo czasu. Zdaję sobie sprawę z tego, że wiele się zmieniło.-odpowiedziała z lekkim uśmiechem.-Przynajmniej mogę teraz na wszystko spojrzeć trochę inaczej. Pewnie masz mnie za tchórza, że wtedy tak po prostu uciekłam z pola bitwy. Cóż, zdecydowanie powinnam była wtedy walczyć do ostatniej kropli krwi. Jestem bardzo szczęśliwa, że dane mi było wrócić.
Zrobiła krótką przerwę, by zebrać myśli.-Jak sądzisz, możemy się jeszcze zaprzyjaźnić, tak jak za czasów bycia lwiątkiem?
Obrazek

Awatar użytkownika
Thanatos
Wojownik
Wojownik
Data urodzenia: 15 paź 2015
Krzepa: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Autorzy obrazków: Nastialioness565 | podpis - Askari
Kontakt:

Post autor: Thanatos » 07 paź 2019, 23:12

Thanatos zdziwił się jak Zawadi nazwała siebie tchórzem. Podszedł do niej bliżej, usiadł i położył łapę na ramieniu. - Ty tchórzem? Zawadi... jeśli chodzi o odwagę, to jesteś najbardziej odważną lwicą jaką znam. - Powiedział i posłał jej uśmiech. - Poza tym, to co się wtedy działo, to , że się zagubiłaś, to nie twoja wina. Tam się tyle wtedy działo, że głowa boli. - Powiedział starając się ją pocieszyć.
Jasne, że możemy. Dlaczego się o to pytasz? - Spytał się z zaciekawieniem.
Tak na prawdę, to gwardzista...nie wierzcie w tą propagandę

Obrazek
THEME

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Mistrz Gry » 08 paź 2019, 15:34

Samopoczucie Thanatosa pogarszało się, a kąpiel, choć ciepła, jedynie na chwilę złagodziła objawy. Lew znów czuł dreszcze na całym ciele i wypowiedzenie każdego słowa sprawiało mu ból. Co gorsza jednak, Zawadi przebywająca tak blisko chorego samca musiała złapać od niego przeziębienie, gdyż sama także zaczęła kichać.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Zawadi
Aspirant
Aspirant
Kontakt:

Post autor: Zawadi » 08 paź 2019, 19:41

Usiadła, wciąż obdarzając go lekkim uśmiechem.
-Dziękuję.-odpowiedziała, szurając łapą po ziemi.Westchnęła-Pytam bez wyraźnego powodu. Zależy mi na zdobywaniu przyjaciół. Życie w samotności nie jest przyjemne. Wręcz okropne. Nie masz nawet do kogo się odezwać.
Chciała coś jeszcze dodać, ale wtedy kichnęła. Potrząsnęła głową. Jeszcze tego brakowało. Powstrzymała się przed kolejnym kichnięciem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Thanatos
Wojownik
Wojownik
Kontakt:

Post autor: Thanatos » 08 paź 2019, 22:47

Thanatos zakaszlał odwracając łeb od Zawadi, po czym poczuł jeszcze większy ból w gardle. Zaczął więc mówić ciszej do lwicy. - Chodziło mi o to, że nie ważne ile czasu minęło to nadal będziemy przyjaciółmi. - Powiedział zdejmując łapę z barku lwicy.
Zauważył, że Zawadi też się przeziębiła. Raczej musiała złapać to od niego, bo dzisiaj było tak ciepło, że nie było najmniejszej szansy, aby Zawadi mogła rozchorować się przez kąpiel. - Przepraszam ciebie, chyba cię zaraziłem. Ja się zaczynam troszkę gorzej czuć, więc może odłóżmy na razie zwiedzanie lasu na później a teraz udamy się do medyka, aby nas zbadał, bo coś zaczyna mi się to nie podobać.

Obrazek
THEME

Awatar użytkownika
Zawadi
Aspirant
Aspirant
Kontakt:

Post autor: Zawadi » 08 paź 2019, 22:55

Zanim odpowiedziała, zdołała jeszcze kichnąć.
-Nie przepraszaj. Najwyżej oboje będziemy przeziębieni. Mnie nie trzeba badać, czuję się dobrze, ale może ciebie powinna obejrzeć. Dzisiaj przeżyłeś za dużo emocji. Przyda ci się odpoczynek.-powiedziała łagodnie.-Zwiedzanie nie ucieknie, mamy na nie dużo czasu.
Ostrożnie wstała. Rozejrzała się, próbując przypomnieć sobie kierunek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Thanatos
Wojownik
Wojownik
Kontakt:

Post autor: Thanatos » 08 paź 2019, 23:29

Na zdrowie. - Powiedział z uśmiechem.
No dobrze, a teraz wracajmy pod lwią skałę, ciebie też powinna przebadać dla pewności. Tyle czasu nie było ciebie w domu. Dobrze, więc wracajmy. - Pokazał łapą kierunek, po czym ruszył.
/zt

Obrazek
THEME

Awatar użytkownika
Zawadi
Aspirant
Aspirant
Kontakt:

Post autor: Zawadi » 09 paź 2019, 18:21

Niespecjalnie miała ochotę na badania. Uważała, że jest zdrowa. Zawadi chciała jednak potowarzyszyć jeszcze Thanatosowi. Dlatego bez mrugnięcia okiem, ruszyła za lwem, w miarę szybkim krokiem.
/zt
Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Wodopój”