Newsy
Fabuła
 • Potomstwo księżniczki
 • Narie i Haki zostali rodzicami czwórki lwiątek
 • Hienia banda
 • Pod wiekową akacją zebrała się grupa hien w poszukiwaniu domu.
 • W tajnej służbie kanclerza
 • Lwioziemski szpieg został schwytany na terenie KKB i zaprowadzony przed oblicze królowej
 • Na terenie wroga
 • Szkarłatna ranna w walce z członkiem swojego stada znalazła schronienie na Lwiej Ziemi
 • Ratunek dla księżniczki
 • Po zaginięciu Sariny jej poszukiwaniem zajęły się lwioziemskie młodziki
 • Bratobójcza walka
 • Dwójka Szkarłatnych wdała się w walkę na cmentarzysku.
 • Młode Enasalin
 • Tunu, która odeszła z Lwiej Ziemi zadomowiła się w Bractwie
 • Opiekun
 • Ragir podjął się opieki nad swoją córką oraz lwiczką, która uciekła z Lwiej Ziemi
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa

Gęste Listowie

Wysokie drzewa, sięgające nieba swymi potężnymi konarami oraz rozłożyste krzewy tworzą trudne do przebycia szlaki. Mimo to las tętni życiem i napotkać tu można wiele drobnych zwierząt mieszkających wśród zarośli. Przez gęste liście do ziemi docierają tylko pojedyncze promienie światła słonecznego i panuje delikatny chłód.

Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 313
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Krzepa: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Duch: 40
Autorzy obrazków: ja
Kontakt:

Re: Gęste Listowie

#11

Post autor: Gunter » 24 wrz 2019, 18:31

Skinął głową szamanowi na znak, że chętnie dołączy do niego. Zależało mu na jak najszybszym zajęciu się sprawą, ale rozumiał że pewne przygotowania mogą być niezbędne.
- Oczywiście, nie traćmy czasu. - odpowiedział i uniósł się odrobinę w powietrzu. Nie sprawiało mu to co prawda żadnej różnicy w przemieszczaniu się, ale czasem czuł się niezręcznie kiedy różnorodne obiekty przenikały jego ciało. Było to dość krępujące uczucie, a najbardziej nieprzyjemny był rzeczywisty brak jakichkolwiek odczuć fizycznych nawet kiedy konar drzewa znajdował się w miejscu, gdzie znajdował się dawnymi czasy jego żołądek.

ZT

Awatar użytkownika
Athastan
Radca
Radca
Posty: 290
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 paź 2015
Krzepa: 32
Zręczność: 50
Percepcja: 70
Duch: 51
Autorzy obrazków: Subi-cub (generator)
Kontakt:

#12

Post autor: Athastan » 27 paź 2019, 23:58

Wbrew opowieścią Nabo okolice strumyka nie obfitowały jednak w zwieszające się z drzew kiście marul... A może to armatorzy powstających z nich wyrobów już wszystkie wyzbierali? Tak czy inaczej, nad wodą nie udało mu się nic naleźć. Jednak o ile go pamięć nie myliła, coś wybitnie je przypominającego rosło w w zaroślach, które niedawno służyły mu za punkt obserwacji rozgrywających się na polanie wydarzeń. Wtedy zajmowały go nieco inne kwestie, a poza tym, prawdę mówiąc, ten akurat specyfik nie był mu jakoś specjalnie potrzebny. Teraz też niby mógł się bez nich obejść, ale skoro już przyszedłz wypadało się chociaż rozejrzeć...
Athastan wyrzuca 3d100:
10, 20, 43

3 sukcesy

Pamięć jak zwykle go nie zawiodła, a na dokładkę chyba dopisało mu szczęście. Jak raz chyba nawet w nadmiarze - choćby się bowiem nie wiadomo jak postarał, nie miał szans na przeniesienie nawet połowy znalezionych owoców. Z resztą nie miał nawet zamiaru próbować - nie wracał przecież jeszcze na Skałę, a nie miał zamiaru pokonywać reszty trasy objuczony ciężkimi kiśćmi.
Nie mniej, zawsze mogło się okazać że po drodze spotka jakiegoś amatora marulówki któremu zbiory dziś nie dopisały - i a nuż uda mu się jš wymienić na coś bardziej przydatnego. Wyszukał cztery nieco bardziej niedojrzałe (które miały szanse nie rozpaprać się po drodze), połączone ze sobą gałązkąz na której wcześnej rosły, po czym przewiesił je sobie przez kark i ruszył dalej.

~Zt.

+ 4x marula
Każdy rytuał niewłaściwe stosowany może zagrażać twojemu życiu lub zdrowiu.

Pierwszy Szaman przypomina - nigdy nie używaj cebuli w celach magicznych!

Odpowiedz

Wróć do „Las”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość