Newsy
  • 10.07.19
  • W dniach 10-26 lipca funkcje administracyjne na forum pełnią Athastan i Tamu
  • 09.07.19
  • Na forumowym fanpage'u trwa tydzień Zazu oraz rozpoczęło się kolejne głosowanie
  • 07.07.19
  • Audycja z Sheebą już do odsłuchania na forumowym kanale YT
  • 01.07.19
  • Postacią Miesiąca została Enasalin!
Fabuła
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad https://krollewpbf.pl/viewforum.php?f=47 Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Image Map Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Image Map Sawanna LZ Lupa

Jezioro

Najważniejsze źródło wody na Złej Ziemi kontrastuje wyraźnie z otaczającymi je wyschniętymi terenami. Kamienisty brzeg nie sprzyja jednak wzrostowi roślin, które występują tu tylko sporadycznie. Mieszkają tutaj tylko krokodyle, które czasem zapuszczają się daleko poza wodę w poszukiwaniu zdobyczy.

Awatar użytkownika
Kifo
Straż
Straż
Posty: 157
Gatunek: lew afrykański
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 19 sie 2016
Krzepa: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Machati, ja & Disney
Kontakt:

Re: Jezioro

#51

Post autor: Kifo » 21 lut 2019, 20:16

Kifo posłał spojrzenie Ragirowi spod przymrużonych powiek czując, że chyba nie do końca się zrozumieli albo nowy herszt lubił nieco bawić się w nadinterpretacje i wyciągać więcej ze słów niż zawierały. Cóż, musiał go rozczarować bo Kifo nie mówił mniej ani więcej niż miał do przekazania i nie zamierzał zmieniać w tym względzie zwyczajów.
- Niczego takiego nie powiedziałem i pragnę zauważyć, że nie mam pojęcia co wam się od lwioziemców należy - wzruszył ramionami. Jeśli Ragir miał bardziej ekspansywne zapędy to przecież Kifo nie sugerował przenosin i na tym koniec.
- Po prostu rozsądniej jest wysłać zwiadowcę żeby zalazł coś odpowiedniego żeby wykarmić tę kupę chłopa niż pchać całe stado nie wiadomo gdzie i po co. - Skrzywił się wspinając się wyżej. - A co do ataku, to jeśli nie masz na oku lepszych ziem, które pozwoliłyby urosnąć w siłę a chcesz zabierać innym to nie będzie lepszego momentu niż najlepiej zaraz po wygojeniu poważniejszych ran. Potem będziemy tylko słabnąć z głodu.

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 811
Kontakt:

#52

Post autor: Mistrz Gry » 23 lut 2019, 18:50

Jako, że Gha'al gdzieś zniknął i zostali pozbawieni możliwości rytuałów przepowiedni rozkazy Wodza były bardzo jasne. Azmodan ma krążyć nad terenami Złej Ziemi właściwie non stop starając się zlokalizować osobnika do którego mieli interes i w odpowiednim momencie wciągnąć go do negocjacji. Sokołowi zwiadowczemu udało się już namierzyć nowego przywódcę okolicy, więc wyglądało na to, że przewrót zgodnie z przewidywaniami się udał. Co prawda teraz jeszcze nie chciał zawracać mu głowy było zbyt wcześnie, ale już wkrótce Ragir otrzyma propozycję nie do odrzucenia. Póki co krążył sobie nad ich głowami czekając na dogodną chwilę. Jeśli Kifo i Ragi popatrzyli w górę mogli dostrzec niewyraźny zarys kołującego Azmodana.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Kifo
Straż
Straż
Posty: 157
Gatunek: lew afrykański
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 19 sie 2016
Krzepa: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Machati, ja & Disney
Kontakt:

#53

Post autor: Kifo » 27 lut 2019, 0:49

Poszedł za Ragirem.

zt x2

Awatar użytkownika
Nana
Posty: 116
Gatunek: Crocuta crocuta
Płeć: Samica
Data urodzenia: 13 paź 2015
Krzepa: 10
Zręczność: 45
Percepcja: 70
Duch: 51
Autorzy obrazków: Tehchan; Jotahota; color: ja

#54

Post autor: Nana » 28 mar 2019, 19:44

Kierowała swe kroki na północ, po zapachu zdawała sobie sprawę, że wlazła na czyjeś tereny. Najprawdopodobniej lwów, likaonów lub innych stadnych drapieżników, wywnioskowała to po różnorodnej woni nie pochodzącej od jednego osobnika. Starała się zachować czujność i w razie kłopotów spróbować uciec zanim do właścicieli dotrze, że ktoś niepożądany naruszył ich granice. Przy okazji zamierzała i tu się rozejrzeć za tymi pieruńskimi tykwami. Będą jej potrzebne.

Nana wyrzuca 3d100:
98, 78, 52

Awatar użytkownika
Nana
Posty: 116
Gatunek: Crocuta crocuta
Płeć: Samica
Data urodzenia: 13 paź 2015
Krzepa: 10
Zręczność: 45
Percepcja: 70
Duch: 51
Autorzy obrazków: Tehchan; Jotahota; color: ja

#55

Post autor: Nana » 29 mar 2019, 19:43

Sapnęła ciężko wodząc wzrokiem po ogromnym jeziorze. Postanowiła je okrążyć, zajęło jej to dobrą godzinę jak nie dłużej. Straciła rachubę ale słońce zdążyło solidnie zmienić swe położenie na niebie. Jak tak dalej pójdzie to zapuści tu korzenie a potem zakwitnie a nie znajdzie tego czego szuka. Machała już dobrze poirytowana ogonem na boki.

Nana wyrzuca 3d100:
99, 24, 43


Gdy już miała zrezygnować i tutaj, los ją w końcu pobłogosławił. Znalazła odpowiednia roślinę, z której zerwała dwie niewielkich rozmiarów tykwy. Odeszła stąd dzierżąc je w pysku. Kierowała się dalej na północ.
z/t

Odpowiedz

Wróć do „Jezioro”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość