Newsy
  • 14.10.19
  • Możecie zgłaszać pomysły na plebiscyty w tym temacie
  • 12.10.19
  • Nastąpiła aktualizacja oferty sklepu
  • 09.10.19
  • Została zablokowana możliwość zmiany statystyk przez gracza.
  • 05.10.19
  • Kolejna audycja radia odbędzie się 19.10, a jej gościem będzie Tib. Tym razem prosimy przysyłać pytania na konto Gunter.
  • 04.10.19
  • Postacią miesiąca został Silver Hunter
  • 30.09.19
  • Ogłaszamy konkurs literacki z okazji nadchodzącej rocznicy forum
  • 28.09.19
  • Wprowadzamy do gry stadne NPCe. Każde stado powinno założyć listę swoich NPCów w tym dziale.
Fabuła
  • Koniec walki
  • Walka w Mrocznym Bractwie zakończyła się śmiercią Maer'vu
  • Zguba
  • Królowa Oazy poszukuje zaginionego lwiątka.
  • Oaza się powiększa
  • Po przejęciu Ruin, Seth wraz z członkami stada planują powrót do Oazy.
  • Posłaniec
  • Na terenie Szkarłatnych przebywa wysłannik Wodza, oferujący współpracę w walce.
  • Ku przygodzie
  • Lamparcica i gepard wyruszyli na niebezpieczną wyprawę pod przewodnictwem orła.
  • Szczęśliwe zakończenie
  • Pomimo próby samobójczej, Thanatos wrócił cały na Lwią Ziemie, przy okazji odnajdując dawno zaginioną członkinię stada.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa

Jezioro lawy

Wysoki szczyt, górujący złowrogo nad okolicą przyciąga wzrok i nawet u najodważniejszych potrafi wzbudzić dreszcz niepokoju . Drzemiąca w jego wnętrzu gorąca lawa zdaje się czekać, by pewnego dnia znów pokryć okolicę płynnym ogniem. Czasem ze szczelin wydobywają się cuchnące opary oraz czarny popiół, pokrywający zbocza grubą warstwą.

Awatar użytkownika
Praojciec
Gatunek: Lew
Autorzy obrazków: Alfred Brehm
Kontakt:

Jezioro lawy

Post autor: Praojciec » 26 paź 2018, 17:48

Wewnątrz wulkanu znajduje się nieduże oczko, w której nie znajdziemy wody a gorącą lawę. Dostanie się tutaj wymaga ostrożności. Skały w niektórych miejscach potrafią być gorące. Aby dostać się tutaj trzeba pokonać drogę nie dużą kamienna ścieżka. Nad jeziorem znajduje się skała, z której można dobrze z góry zobaczyć całe jeziorko.
~Ragir

Awatar użytkownika
Ragir
Data urodzenia: 10 sie 2016
Krzepa: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 31
Autorzy obrazków: flickamustang,Aaron Blaise, AleTie
Kontakt:

Post autor: Ragir » 26 lut 2019, 18:00

W końcu dotarliśmy. Nie odzywałem się przez resztę drogi. Zrzuciłem cielsko byłem herszt najpierw na ziemie, a potem do lawy. Wpatrywałem się jak ciało jest przez nią pochłaniane. Jak futro się zapala. Zaraz po tym wszystkim ruszyłem bliżej krawędzi wulkanu, tej drugiej.
-Spójrz na nasze tereny- Z tego miejsca było to dobrze widoczne- Nie ma sensu tutaj zostawać- Mówiłem to tak aby tylko Kifo mnie słyszał.
-Wracajmy, trzeba ruszać w drogę, tam- Wskazem łbem na góry. Od dawna mnie interesowały. Będzie trzeba wybrać tylko odpowiednia drogę.
ObrazekGłosKarta PostaciThemeW całościObrazek

Obrazek
"Określają nas nasze czyny. To, co wybieramy. To, czemu stawiamy opór. To, za co gotowi jesteśmy umrzeć."

Awatar użytkownika
Kifo
Berserk
Berserk
Gatunek: lew afrykański
Data urodzenia: 19 sie 2016
Krzepa: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Machati, ja & Disney
Kontakt:

Post autor: Kifo » 27 lut 2019, 0:55

Szedł razem z Ragirem i razem z nim zrzucił ciało do lawy. Nie zaszczycił jednak tego widoku swoim spojrzeniem. Natychmiast się odwrócił i zaczął wszystko obserwować z góry. Poszedł za nowym hersztem gdy tylko było po wszystkim a ten go zawołał. I tak jak Ragir rozkazał przyjrzał się tutejszym terenom. Beznadziejne... ruina, że mucha nie siada! Po co to komu? Rzucił spojrzenie górom ale nic nie powiedział. Miał tylko nadzieję, że za nimi nie kryje się kolejny jałowy grunt bez żarcia i picia. Pokiwał łbem.
- Więc chodźmy - powiedział powoli schodząc z wulkanu. - Trzeba zwołać stado.

Awatar użytkownika
Ragir
Data urodzenia: 10 sie 2016
Krzepa: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 31
Autorzy obrazków: flickamustang,Aaron Blaise, AleTie
Kontakt:

Post autor: Ragir » 27 lut 2019, 11:32

-Nie ma czasu do zmarnowania- przytaknąłem mu i zacząłem schodzić. Też miałem, że tam będzie lepiej. Jednak wątpiłem aby było gorzej niż tutaj. Czemu dzieliłem się z samcem spostrzeżeniami? W końcu to członek stada i warto znać opinie innych.

zt x2
ObrazekGłosKarta PostaciThemeW całościObrazek

Obrazek
"Określają nas nasze czyny. To, co wybieramy. To, czemu stawiamy opór. To, za co gotowi jesteśmy umrzeć."

Odpowiedz

Wróć do „Wulkan”