Newsy
  • 25.09.20
  • W niedzielę o 18 odbędzie się kolejna audycja forumowego radia, a jej gościem będzie Gvalch'ca. Zapraszamy do nadsyłania pytań.
  • 23.09.20
  • Zapraszamy na jesienną loterię!
  • 05.09.20
  • Pojawiła się możliwość samodzielnego expienia. Rozegrane treningi będzie można zgłosić -> tutaj
  • 05.09.20
  • Zmodyfikowany został opis percepcji żeby lepiej obrazował co daje ta statystyka.
  • 04.09.20
  • Postacią miesiąca został Wajibu!
Fabuła
  • Widmowy atak
  • Szkarłatni walczą w grobowcu z tajemniczym przeciwnikiem. Niedługo wiele w krainie może się zmienić...
  • Nierówna walka
  • Dwójka karakali zaatakowała parę lwów na Popielnym Stepie
  • Trzęsienie ziemi
  • Przy Lwiej Skale ziemia się zatrzęsła, a niebo zasnuło się gęstymi chmurami.
  • Intruzi w MB
  • Na terenie Mrocznego Bractwa pojawił się Berko, oferujący młodym wielką moc.
  • Spotkanie na szczycie
  • Enasalin zjawiła się pod Lwią Skałą na spotkanie z Tibem.
  • Złodzieje w Oazie
  • Dwójka wielbłądów została złapana na gorącym uczynku podczas próby obrabowania jaskini w Oazie. Faraon wydał na jednego z nich wyrok śmierci
  • Plotki, ploteczki
  • Po krainie chodzą słuchy, że można nieźle się dorobić. Może też spróbujesz?
Stada

Lwia Ziemia przywódca: Tib

x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Lasy

Samotny szczyt górujący dumnie nad całą krainą. Żadna góra nie może równać się z nim pod względem wysokości ani nie dorównuje mu pięknem, szczególnie gdy padają na niego promienie wschodzącego słońca. Majestatyczny skalny masyw, przez cały rok pokryty śniegiem zdaje się pozbawiony życia, ale niższe jego partie porośnięte są gęstym lasem, zamieszkanym przez różnorodne zwierzęta.

Awatar użytkownika
Furaha
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 14 cze 2013
Krzepa: 30
Zręczność: 50
Percepcja: 70
Duch: 50
Autorzy obrazków: dirke/tcii/hviisrah
Kontakt:

Re: Lasy

Post autor: Furaha » 11 wrz 2020, 13:59

-Nikogo nie podrywam- Zaskoczyło mnie podejście samca, sam podbijał do białej. Mnie nie interesowały romanse czy inne tego typu rzeczy. Machnąłem lekko ogonem spoglądając na te dwójkę. Maja jak widać wspólny język. Nie będę zatem im przeszkadzała w rozmowie ze sobą. Przeciągnąłem się lekko.
-Ruszam dalej- Skinąłem im łbem i poszedłem dalej.
Czas iść zebrać pare innych rzeczy i sprawdzić miejsce z wizji.
zt.
Obrazek Głos Obrazek Karta Postaci Obrazek Dziennik Obrazek

Obrazek

Niektórzy ludzie stają się duchami, jeszcze zanim umrą.

Awatar użytkownika
Hexados
Gatunek: Panthera leo
Data urodzenia: 20 maja 2017
Zdrowie: 100
Krzepa: 65
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Julis-Rocks
Kontakt:

Post autor: Hexados » 11 wrz 2020, 16:53

Szaman postanowił się zmyć, więc Hexados mógł przestać owijać w bawełnę. Przypomniał sobie doskonale skąd zna ten naszyjnik, a słowa lwicy o własnym stadzie jedynie utwierdziły to w przekonaniu, że nie ma do czynienia z byle kim.
- Władczyni terenów na wschód od Rzeki Królów. - połączył ze sobą fakty z przeszłości i uśmiechnął się lekko.
- Mistrzyni pięknej lamparcicy Tunuri. - zachichotał na samą myśl o przeszłym spotkaniu z lamparcicą, która odrzuciła jego zaloty. Naszyjnik zdradził Enasalin w całości, choć przyłożyła ku temu łapę jej córeczka, która miała nieco długi język.
Hexados spoglądał uważnie na Enasalin, oczekując jej reakcji. Sam pozostawał w gotowości do skontrowania ewentualnej agresji, bowiem tej się zawsze spodziewał ze strony obcych.

Awatar użytkownika
Yeti
Gatunek: Szympans
Data urodzenia: 28 kwie 2020
Zdrowie: 95
Krzepa: 15
Percepcja: 34
Autorzy obrazków: Studio Hanna-Barbera
Kontakt:

Post autor: Yeti » 14 wrz 2020, 0:12

Yeti wyrzuca 3d100:
32, 13, 54

Yeti przyszła do lasów i na samym wejściu znalazła wiklinę. Nie miała miejsca w torbie więc młody pęd chwyciła w dłoń i zadowolona poszła sobie.

Pozyskane: wiklina

//zmiana tematu//

Awatar użytkownika
Enasalin
Mistrz
Mistrz
Data urodzenia: 11 lip 2015
Krzepa: 63
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: Ragir <3 (tło Elek <3)
Kontakt:

Post autor: Enasalin » 14 wrz 2020, 16:11

Nie zrobiła absolutnie nic kiedy Furaha postanowił opuścić towarzystwo. Szkoda, bo po namyśle stwierdziła, że w sumie mogła go posłać na swoje tereny, nad tamto jezioro, które unika od tamtego wypadku z serwalem o jakiś nieludzkich zdolnościach. Co prawda serwal jest martwy, a przynajmniej powinien być, niemniej problem dalej tam pozostał i chociaż nie czyniło to przybywającym nad wodę krzywdy, to dawało się czasem odczuć skutki "uboczne" tego rytuału czy co on tam wtedy wyprawiał.
Ale mówi się trudno, nie ten szaman to inny.
Natomiast źrenice niebezpiecznie jej się zawęziły, kiedy pozostały wciąż tutaj samiec o tych cudacznych kłach wspomniał cokolwiek na temat Tunu, a przynajmniej tak zakładała, bo podał jakieś pasujące, ale niekoniecznie jej imię.
- I co, oczekujesz oklasków w związku z tym?
Rzuciła, stając na nogi. Tylko o co mu chodziło? Liczył na to, że go zaatakuje wyprowadzając z równowagi?
Myślisz, że Bóg jest w niebie
Bo sam żyje w strachu przed tym co stworzył?

Obrazek

Od faleczki I Od ragirkowej I Od maerki I Encia

Awatar użytkownika
Gerald
Gatunek: P.Leo
Data urodzenia: 15 kwie 2020
Krzepa: 40
Zręczność: 40
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: WolfDaddyy kolor ja
Kontakt:

Post autor: Gerald » 15 wrz 2020, 14:06

Rozdzielił się z ojcem zaraz gdy przekroczyli góry, nauki które odbył pod okiem ciotki nieco poszerzyły światopogląd młodego, w każdym bądź razie nie chciał przeszkadzać Bjornowi w... w tym co tam chciał zrobić nim stanie twarzą w twarz z matką. Nie trzeba było być mistrzem czytania myśli by zauważyć że pod kupą kremowego futra ten wielki i spokojny lew dość mocno stresuje się tym co to będzie.
On sam chyba bardziej beztrosko podchodził do tej kwestii, takie chyba były prawa młodości, a może to jego indywidualna cecha? Aj tam, kto by się nad tym zastanawiał teraz, zatrzymał się na chwilę, czy to wciąż były tereny Bractwa? Jakoś nie przypominał sobie tej ogromnej samotnej góry, może trzeba było skręcić w lewo, a nie prawo koło jeziora.
- O ile łatwiej byłoby mieć skrzydła i nie gubić się w tym pieprzonym lesie. - Skomentował swoją gafę na głos wywalając język by wydać przy jego pomocy z siebie mokry furkot niezadowolenia. Po czym ruszył dalej, obierając na cel prześwit wśród drzew. Może tam będzie jak ogarnąć kierunek marszu, bo tu, no nie hu hu.

ZT
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2020, 2:52 przez Gerald, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
REF

|| ||

Awatar użytkownika
Hexados
Gatunek: Panthera leo
Data urodzenia: 20 maja 2017
Krzepa: 65
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Julis-Rocks
Kontakt:

Post autor: Hexados » 16 wrz 2020, 0:08

- Zadowoliłbym się buziaczkiem w policzek. - odpowiedział zalotnie zwieńczając wypowiedź niewinnym śmiechem, a potem skupił się na wyposażeniu lwicy.
- Ciekawy pancerz. Może chcesz się zmierzyć w sparingu? - zadał rzeczowe pytanie faktycznie zaciekawiony wizją sparingu z białą samicą, która wyglądała na silnego wojownika.
- Jeżeli nie masz ochoty albo walczysz wyłącznie na śmierć i życie to zrozumiem. - dodał starając się wyjść na zawiedzionego ewentualną odmową, ale nawet nie dał czasu odpowiedzieć nowo poznanej lwicy. Odszedł w swoim kierunku skierowany do niej bokiem tak, żeby mieć widok na jej ewentualne posunięcia i w porę móc zareagować wobec agresji. Jaki miał w tym wszystkim cel? Czemu zachował się tak dziwnie? Tylko sam Hexados to wiedział.

zt

Awatar użytkownika
Enasalin
Mistrz
Mistrz
Data urodzenia: 11 lip 2015
Krzepa: 63
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: Ragir <3 (tło Elek <3)
Kontakt:

Post autor: Enasalin » 18 wrz 2020, 16:56

Czarujący typ, przeszło jej przez myśl, ale kolejne słowa jakie wypowiadał były chyba jeszcze bardziej absurdalne od poprzednich. Teraz to już go nie rozumiała i nie chciała już nawet próbować zrozumieć. Nie miało sensu to, że najpierw nagabuje ją, potem próbuje wkurzyć, mało nie doprowadzając do konfrontacji, a teraz się wycofuje gadając o jakimś treningu. Ktoś tutaj się chyba z słonim łajnem na łby pozamieniał.
- Nie mam ochoty na zadawanie się z takimi pomylonymi śmieciami jak ty. Przyjdź do mnie jak nabierzesz oleju w głowie, tchórzu.
Prychnęła zniesmaczona, po czym odwróciła się na dupie i poszła w stronę upendi, tam gdzie chciała udać się od samego początku jej pobytu na lwiej ziemi.

zt.
Myślisz, że Bóg jest w niebie
Bo sam żyje w strachu przed tym co stworzył?

Obrazek

Od faleczki I Od ragirkowej I Od maerki I Encia

Awatar użytkownika
Jambo
Gatunek: Dzikacz leśny
Data urodzenia: 17 sty 2019
Krzepa: 20
Zręczność: 40
Percepcja: 70
Autorzy obrazków: Cambrige Uniwersytety
Kontakt:

Post autor: Jambo » 27 wrz 2020, 17:13

Przyszedłem do lasów Kilimandżaro w poszukiwaniu dwóch roślin. Jedną z nich jest przepękla, a drugą bulbine. Z nosem w ziemi zacząłem poszukiwania chadzając po lesie.
► Pokaż Spoiler

Znalazłem oba zioła. Zerwałem pyskiem. Umieściłem je na odłamku kory, który złapałem w pysk i poszedłem stąd.

<zt>

Odpowiedz

Wróć do „Kilimandżaro”