Newsy
 • 24.10.20
 • Nastąpiły zmiany w gronie administracji
 • 28.09.20
 • Audycję z Gvalch'cą można już odsłuchać na naszym kanale YT
 • 23.09.20
 • Zapraszamy na jesienną loterię!
 • 05.09.20
 • Pojawiła się możliwość samodzielnego expienia. Rozegrane treningi będzie można zgłosić -> tutaj
Fabuła
 • Koniec Oazy
 • Pustynia opustoszała, gdy stado Faraona odeszło w zapomnienie
 • Widmowy atak
 • Szkarłatni walczą w grobowcu z tajemniczym przeciwnikiem. Niedługo wiele w krainie może się zmienić...
 • Nierówna walka
 • Dwójka karakali zaatakowała parę lwów na Popielnym Stepie
 • Trzęsienie ziemi
 • Przy Lwiej Skale ziemia się zatrzęsła, a niebo zasnuło się gęstymi chmurami.
 • Intruzi w MB
 • Na terenie Mrocznego Bractwa pojawił się Berko, oferujący młodym wielką moc.
 • Spotkanie na szczycie
 • Enasalin zjawiła się pod Lwią Skałą na spotkanie z Tibem.
 • Złodzieje w Oazie
 • Dwójka wielbłądów została złapana na gorącym uczynku podczas próby obrabowania jaskini w Oazie. Faraon wydał na jednego z nich wyrok śmierci
 • Plotki, ploteczki
 • Po krainie chodzą słuchy, że można nieźle się dorobić. Może też spróbujesz?
Stada

Lwia Ziemia przywódca: Tib

x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Przedzierając się przez gąszcz [Arkhantess, Lokatt]

Wątki służą do rozgrywania akcji pomiędzy konkretnymi graczami, a inne postacie mogą pojawić się w nich tylko za zgodą uczestników wątku. Wyjątkiem są wątki oznaczone w nazwie tematu [otwarty], gdzie może dołączyć każdy chętny gracz.

Regulamin forum
 1. W tym dziale można rozgrywać swoimi postaciami dodatkowe wątki, powiązane ze światem fabuły. Wątki dziejące się w innych realiach można prowadzić w dziale Offtopic.
 2. Akcja wątku może dziać się wyłącznie w przeszłości. Czas akcji należy sprecyzować w pierwszym poście.
 3. Miejscem akcji może być dowolna lokacja w krainie, nawet należąca do obcego stada. Niemożliwe jest jednak przejmowanie terenów. Miejsce akcji musi być jasno sprecyzowane w pierwszym poście.
 4. Postaci na fabule nie mogą posiadać wiedzy pochodzącej z wątku pobocznego, który jeszcze się nie zakończył, nawet jeśli dzieje się on w przeszłości.
 5. Poszukiwanie artefaktów i ziół poza fabułą może odbywać się tylko w działach Szkolenia i Akcje Specjalne.
 6. Wątki, w których nie pojawił się żaden post w przeciągu miesiąca będą przenoszone do działu Zakończone.
Awatar użytkownika
Lokatt
Posty: 54
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 lip 2016
Zdrowie: 95
Krzepa: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Av- własne, tło Elandir/Podpis-Zeevoid (lineart)
Kontakt:

Re: Przedzierając się przez gąszcz [Arkhantess, Lokatt]

#11

Post autor: Lokatt » 10 paź 2020, 16:30

Westchnęła w duchu. Samiec zdecydowanie zadawał za dużo pytań, nie dzieląc się przy tym żadnymi istotnymi informacjami. Nie czuła się z tym dobrze, wręcz zaczynało ją to irytować. Jednak nie dała tego po sobie poznać. Spróbuje jeszcze przez jakiś czas pociągnąć tę rozmowę. Szkoda byłoby od razu skreślać kogoś, kto nadal może na coś się przydać.
Wzruszyła więc lekko barkami.
- Miejsca, w którym mogłabym zatrzymać się nieco na dłużej. Ciągła podróż z czasem staje się nużąca - odpowiedziała. Co prawda i tutaj było ziarnko prawdy, lecz nie przyznała się do tego, co w przeważającej większości nią kierowało. Pragnienie osiągnięcia czegoś więcej, stania się kimś ważniejszym, niż zwykły włóczęga oraz spędzenia reszty swoich dni łatwo i wygodnie. Nawet i kosztem innych. Bo w końcu po tym wszystkim, co miało miejsce w przeszłości jej się należało.
- A co z tobą? Co ciebie sprowadza do dżungli? - spytała po chwili.

Awatar użytkownika
Arkhantess
Siepacz
Siepacz
Posty: 460
Gatunek: Lew.
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 05 maja 2016
Zdrowie: 100
Krzepa: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Avatar: Sheeba. Podpis: AleTie.
Kontakt:

#12

Post autor: Arkhantess » 16 paź 2020, 17:54

Może i ciągle pytał, ale to przez to, że od zawsze miał przeświadczenie iż płeć piękna lubi być w centrum uwagi. - Niestety, ale nie pomogę Ci... jestem tu również całkiem nowy, rozumiesz. - Niedawno dołączył do Klanu, ale na temat stad również nie udzieli jej zbyt wiele informacji. Przekrzywił dziwacznie pysk w niesmaku. Cóż. Nie mógł pomóc. Jak się z tym czuł? dość dziwnie, jakby zmieszany i trochę wkurzony. - Lubię takie klimaty. Poszwendać się po dziczy... czasem idzie znaleźć tutaj coś ciekawego i jest sporo owoców. - Cóż, to wszystko. Podróże również lubił, ale... ale dżungla - do niej go ciągnęło od zawsze. Kiedyś był inny. Teraz zdawał się być bardziej miły, uprzejmy i szarmancki, ale kto wie, czy za tym słodkim obrazkiem nie stoi jeden z najlepszych aktorów? nigdy nie poznamy nikogo do końca. NIGDY.

@Lokatt

Awatar użytkownika
Lokatt
Posty: 54
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 lip 2016
Zdrowie: 95
Krzepa: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Av- własne, tło Elandir/Podpis-Zeevoid (lineart)
Kontakt:

#13

Post autor: Lokatt » 17 paź 2020, 11:28

No i stało się. Dowiedziała się, że i samiec niewiele wie o okolicy, więc zapewne zbyt wiele się od niego nie dowie. Miała ochotę wywrócić oczyma i westchnąć głęboko, oczywiście jednak tego nie uczyniła. Wydawać by się mogło, iż miała straszliwego pecha, że do tej pory nie natrafiła na nikogo, z kogo mogłaby wyciągnąć jakieś ważne informacje o okolicy. Ale no cóż, nic straconego. Nadal miała do czynienia z silnym, zdrowym samcem, może się przydać jako dodatkowa para łap do pomocy... Bądź też w celach bardziej... Rozrywkowych. To się jednak jeszcze okaże.
- Szkoda - rzuciła więc tylko, starając się, by nie zabrzmieć przy tym zbyt sucho. - Lecz... No cóż, takie rzeczy z reguły nie przychodzą łatwo.
Machnęła ogonem.
A więc tylko się tu przechadzał? Trochę dziwny pomysł, spacerować akurat po dżungli, gdzie trzeba użerać się z nadmiarem roślinności i często nieprzyjemnymi miejscowymi.
- Osobiście nie przepadam za takim gąszczem, mówiąc szczerze. Ale skoro tak twierdzisz, to chętnie potowarzyszę ci w przechadzce - odrzekła, wymuszając uśmiech. Miejmy tylko nadzieję, że koniec końców postanowisz wyjść gdzieś na jakieś otwarte tereny, dodała po chwili w myślach.

Awatar użytkownika
Arkhantess
Siepacz
Siepacz
Posty: 460
Gatunek: Lew.
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 05 maja 2016
Zdrowie: 100
Krzepa: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Avatar: Sheeba. Podpis: AleTie.
Kontakt:

#14

Post autor: Arkhantess » 17 paź 2020, 13:51

Niestety, ale okazał się być bezużytecznym, no ale cóż... nie wszystko można mieć. Z czasem jednak on jak i ona dowiedzą się wszystkiego czego pragną. Z czasem oczywiście. - Więc może chcesz stąd wybić? nie wiem co jest dalej... może jakaś sawanna, czy pustynia. Pochodzimy zobaczymy. - Nareszcie posłał jej słaby uśmiech, lekko nawet wymuszony. Odetchnął również ciężko i głęboko. - A może na coś zapolujemy... - Mruknął pod nosem bardziej do samego siebie niźli jej. Przed nosem mieli wodopój, więc powinni się napoić przed dalszą podróżą, bo kto wie co będzie i jest dalej? Nie wiedział. Przybył z zupełnie innej strony, gdzie tereny były dość nieprzyjazne i z czasem zaczęły przeradzać się w tej bardziej przyjaźniejsze.

@Lokatt

Awatar użytkownika
Lokatt
Posty: 54
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 lip 2016
Zdrowie: 95
Krzepa: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Av- własne, tło Elandir/Podpis-Zeevoid (lineart)
Kontakt:

#15

Post autor: Lokatt » 18 paź 2020, 19:43

Irytowało ją, że jeszcze nic praktycznie nie wiedziała, nie była pewna, gdzie się udać i iż musiała ot po prostu iść przed siebie na oślep. Wolała posiadać wiedzę, jak i planować wszystko z góry, by wykluczyć wszelkie pomyłki. Teraz jednak nie wiedziała nawet, w którą stronę pójść, żeby trafić na jakąś przyjemną sawannę. Westchnęła w duchu.
Zauważyła, że samiec jakby nieco zmarkotniał. No cóż, zapewne nie podobało mu się, iż nie ma jak jej zaimponować. A przynajmniej tak uważała, bo w końcu w jej mniemaniu wszystko kręciło się wokół niej. No cóż. Jego problem.
- Dowiedziałam się całkiem niedawno, że gdyby pójść na południe od wodospadu to prędzej, czy później można trafić na pustynię. Niemniej szczerze powiedziawszy nie bardzo uśmiecha mi się użerać z piachem i palącym słońcem - odpowiedziała, pozwalając sobie na lekkie skrzywienie. Mogła pociągnąć to dalej i odegrać marudzącą księżniczkę, lecz czuła, iż w taki sposób tylko by rozmówcę zniechęciła.

Awatar użytkownika
Arkhantess
Siepacz
Siepacz
Posty: 460
Gatunek: Lew.
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 05 maja 2016
Zdrowie: 100
Krzepa: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Avatar: Sheeba. Podpis: AleTie.
Kontakt:

#16

Post autor: Arkhantess » 22 paź 2020, 21:13

- Miej na uwadze, moja słodka @Lokatt, że ta kraina nie będzie dla nas przyjazną... kilka stad tutaj jest. - Zasłyszało mu się przy pewnych rozmowach z innymi. Czyżby miał sklerozę i w sumie coś wiedział? najpewniej. Chciał młodą lwicę sprawdzić, czy jeśli od razu jej czegoś nie powie, to ona go zaatakuje z braku wiedzy i swoistej 'bezradności''. - Słyszałem o tym... Kilka stad, ale nie znam ich nazw. Wiem, że jedno jest dobre, i tam raczej nas nie pożrą żywcem. - Miał na myśli Królestwo Lwiej ziemi, lecz nazwa gdzieś mu umknęła. - Słyszałem również o tych złych i bezlitosnych, aczkolwiek również nie wiem jak im na 'imię.' - Westchnął teatralnie i wywrócił złocistymi ślepiami. Zrobił kilka łyków wody jeszcze raz i usiadł na zadku owijając ogonem łapska. Jego wiedza była uboga, a wręcz kaleka... ale to zawsze coś, czyż nie? czyż nie?

Awatar użytkownika
Lokatt
Posty: 54
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 lip 2016
Zdrowie: 95
Krzepa: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Av- własne, tło Elandir/Podpis-Zeevoid (lineart)
Kontakt:

#17

Post autor: Lokatt » 23 paź 2020, 14:20

Ożywiła się, słysząc jego kolejne słowa. A przynajmniej ożywiła się w duchu, bowiem wyraz pyska się nie zmienił, co to to nie. Nie mogła być przysłowiową otwartą księgą i pozwalać innym na wyczytanie z jej oblicza kłębiących się we wnętrzu emocji. W końcu ktoś mógłby to wykorzystać przeciwko niej. A na to pozwolić nie mogła. Doskonale wiedziała, jak łatwo jest używać czyiś uczuć przeciwko nim samym. Dlatego też ukrywała własne, tym razem za lekkim, nieco uwodzicielskim uśmiechem.
- Kilka stad powiadasz? No cóż, właściwie można się było tego spodziewać. Wszędzie pełno chętnych na zagarnięcie kilku ziem na własność - odpowiedziała po chwili. Nieco zirytowało ją, że widocznie @Arkhantess postanowił kryć się z tą informacją tak długo, lecz nie dała tego po sobie poznać.
- Wiesz coś może, gdzie leżą ich tereny? Z wiadomych przyczyn lepiej by było, gdybyśmy podczas spaceru nie zawędrowali gdzieś, skąd nas przepędzą, albo i gorzej - dodała po chwili, pozwalając sobie na zbliżenie się nieco do samca. Planowała się teraz do niego przymilać, próbując jednocześnie wyciągnąć z niego coś więcej. Każdy skrawek informacji mógł jej się przydać na przyszłość.

Awatar użytkownika
Arkhantess
Siepacz
Siepacz
Posty: 460
Gatunek: Lew.
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 05 maja 2016
Zdrowie: 100
Krzepa: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Avatar: Sheeba. Podpis: AleTie.
Kontakt:

#18

Post autor: Arkhantess » 29 paź 2020, 19:31

- Nie jestem do końca tego stwierdzić. Łaziłem na oślep... Tyle. - Czuł, że lwica jest nieco znużona jego personą, więc chyba odpuści sobie i polezie w swoją stronę. Ona była pewna siebie, może i wyrachowana? nie znał jej za dobrze, a szansa na podryw wydawała się nigdy nie nadejść. - Wybacz, droga @Lokatt, bądź ostrożna i uważaj na siebie... Idę na patrol, a nuż czegoś się dowiem i wtedy spotkamy się w tym samym miejscu. Do zobaczenia! - Rzucił w jej stronę flirciarskim spojrzeniem i oddalił się znikając między gąszczem przeróżnych roślinek.

Odpowiedz

Wróć do „Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości