Newsy
  • 11.02.21
  • Zapraszamy do wzięcia udziału w evencie walentynkowym. Szczegóły tutaj
  • 22.01.21
  • Zapraszamy do zabrania głosu w sprawie eventu forumowego
  • 21.01.21
  • Audycja z Tako już jest wrzucona na YT
  • 24.12.20
  • Wesołych Świąt!
  • 22.12.20
  • Powstał system biomów zastępujący umiejętności stadne
  • 19.12.20
  • Wprowadzono zmiany w systemie przyznawania PD. Szczegóły tutaj
  • 13.12.20
  • Audycja z Ganju już jest gotowa do odsłuchania na naszym kanale YT
  • 06.12.20
  • Prezenty na Secret Santa już czekają tutaj
  • 05.12.20
  • Postacią Miesiąca została Laishia
  • 20.11.20
  • Mamy już nocny styl
Fabuła
  • Ciężki poród
  • Sekhmet, księżniczka nieistniejącej już Oazy, jest w ciężkim stanie. Czy uda się uratować ją i jej potomstwo?
  • Na ratunek królowej
  • Ciężko ranna Lyanna pojawiła się z dala od rodzinnego stada. Z pomocą ruszył jej dawny przywódca Szkarłatnych.
  • Problemów Szkarłatnych ciąg dalszy
  • Tajemnicze wydarzenia w Dolinie Wichrów. Czy po nich SG otworzy szkołę pływania?
  • Ucieczka Lwioziemców
  • Stado uciekło spod Lwiej Skały aby szukać bezpiecznego schronienia na Sawannie. W tym czasie główny stadny szaman został porwany
  • Szkolenie na złola
  • Młody lew został przekabacony na ciemną stronę mocy
  • Koniec Oazy
  • Pustynia opustoszała, gdy stado Faraona odeszło w zapomnienie
  • Intruzi w MB
  • Na terenie Mrocznego Bractwa pojawił się Berko, oferujący młodym wielką moc.
Stada

Lwia Ziemia przywódca: Tib

x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Lekarstwo na kaca [Ignis i Haki]

Wątki służą do rozgrywania akcji pomiędzy konkretnymi graczami, a inne postacie mogą pojawić się w nich tylko za zgodą uczestników wątku. Wyjątkiem są wątki oznaczone w nazwie tematu [otwarty], gdzie może dołączyć każdy chętny gracz.

Regulamin forum
  1. W tym dziale można rozgrywać swoimi postaciami dodatkowe wątki, powiązane ze światem fabuły. Wątki dziejące się w innych realiach można prowadzić w dziale Offtopic.
  2. Akcja wątku może dziać się wyłącznie w przeszłości. Czas akcji należy sprecyzować w pierwszym poście.
  3. Miejscem akcji może być dowolna lokacja w krainie, nawet należąca do obcego stada. Niemożliwe jest jednak przejmowanie terenów. Miejsce akcji musi być jasno sprecyzowane w pierwszym poście.
  4. Postaci na fabule nie mogą posiadać wiedzy pochodzącej z wątku pobocznego, który jeszcze się nie zakończył, nawet jeśli dzieje się on w przeszłości.
  5. Poszukiwanie artefaktów i ziół poza fabułą może odbywać się tylko w działach Szkolenia i Akcje Specjalne.
  6. Wątki, w których nie pojawił się żaden post w przeciągu miesiąca będą przenoszone do działu Zakończone.
Awatar użytkownika
Ignis
Gatunek: Panthera leo
Data urodzenia: 10 sie 2018
Zdrowie: 100
Krzepa: 62
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Ragir
Kontakt:

Re: Lekarstwo na kaca [Ignis i Haki]

Post autor: Ignis » 13 gru 2020, 22:56

Nie miałem zamiaru dawać czasu na wytchnienie. Skoro Haki chciał się bawić w wodzie, to i niech tak będzie, a nie miałem zamiaru czekać, aż ten łaskawie wyjdzie. Będąc już w bitewnym harcie, a moim wrogim i krwiożerczym spojrzeniem skupiłem się na nim. Zacząłem biec, a rozpędzony skoczyłem z brzegu celując moimi umięśnionymi łapami prosto na Hakiego, który jakoś nie kwapił się za szybko wyjść z wody.

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Mistrz Gry » 14 gru 2020, 16:00

► Pokaż Spoiler
Mimo tego, że Haki był w gorszym położeniu niż jego przeciwnik zdołał uniknąć kolejnego ataku. Mianowicie, kiedy Ignis skoczył w jego stronę, w jakiś sposób udało mu się uskoczyć w bok. Tak, że krwistogrzywy wylądował tuż obok niego. Jednak znając jego charakter, zielonooki nie miał się z czego cieszyć, a raczej powinien przygotować się na szybki kontratak.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Haki
Gatunek: lew
Data urodzenia: 22 kwie 2017
Krzepa: 51
Zręczność: 65
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: Askari
Kontakt:

Post autor: Haki » 14 gru 2020, 18:10

Zielonooki zdążył już nieco poznać styl walki Ignisa, wiec zdawał sobie sprawę, że musi działać szybko. Wykorzystując rozpęd jaki uzyskał podczas wykonywania uniku, Haki rzucił się w kierunku brzegu, by spróbować znaleźć się na lepszej pozycji i zastąpić drogę wychodzącemu z wody Ignisowi. Jeżeli mu się to udało a Ignis jakimś niewytłumaczalnym cudem nie spróbował się na niego rzucić, brązowy lew spróbuje wykorzystać przewagę wysokości by skoczyć na jego grzbiet. Natomiast jeżeli jego przeciwniki postanowi na niego uderzyć, zielonooki spróbuje odskoczyć a w razie sukcesu, w ramach kontrataku rzucić się na jego plecy.

Awatar użytkownika
Ignis
Kontakt:

Post autor: Ignis » 14 gru 2020, 18:31

Wylądowałem obok niego, ale to nie był jeszcze koniec, nie będzie wytchnienia. Od razu rzuciłem się na niego z impetem jaki pozwalał mi nurt wody, aby zmusić go do zostania w środowisku jaki sobie wybrał. Chciałem go znowu przewrócić i moją siłą posłać go w głąb rzeki, aby czasem przez przypadek nie wyszedł za szybko albo jeszcze lepiej, zanurzyć go w tej świeżej, niezwykle przyjaznej wodzie i przytrzymać chwilę go na dnie, tak dla zdrowia. Jeśli jednak uda mu się uciec i spróbuje mnie zaatakować, to odpowiem na to uderzeniem z bara. Atak kontra atak.

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Mistrz Gry » 14 gru 2020, 19:16

► Pokaż Spoiler
Sytuacja była niezwykle napięta. Tak jak można było przypuszczać, Ignis po nie udanym ataku się nie poddał i momentalnie go ponowił. Zrobił to tak szybko i sprawnie, że zaskoczył tym swojego przeciwnika. Mianowicie w chwili, w której ten wskakiwał na brzeg, krwistogrzywy wbił się w jego bok nie pozwalającn mu opóścić rzeki.
Tym oto sposobem, oboje padli kilka metrów dalej. Z tym, że zielonooki upadł na bok, a jego oprawca nie. Zatem mógł wykorzystać gorszą pozycję Hakiego i spróbować go podtopić. Lecz czy tak właśnie postąpi? Przekonamy się.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Haki
Kontakt:

Post autor: Haki » 14 gru 2020, 20:15

Haki już widział oczami wyobraźni jak dostaje się na brzeg, jednak nim zdążył się tam wgramolić Ignis, niczym wielki futrzasty pocisk uderzył w jego bok i powalił go na ziemię. Zielonooki zdążył nabrać powietrza zanim jego pysk znalazł się pod wodą. Tak szybko jak to tylko było możliwe, zielonooki spróbował zerwać się na nogi i w miarę możliwości wybił się z nich kierunku brzegu.

Awatar użytkownika
Ignis
Kontakt:

Post autor: Ignis » 15 gru 2020, 19:19

Znalazłem się obok niego, ja na łapach, a Haki na boku już pod wodą. Od razu, bez wahania, położyłem na nim moje łapy jego kładce piersiowej wbijając pazury i spiąłem mięśnie, chcąc utrzymać go siłą pod wodą, tak dla zdrowia. Oczywiście oprócz siły pomagał mi również mój ciężar, a w myślach zacząłem powoli liczyć czas. Jeden... Dwa... Trzy...

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Mistrz Gry » 15 gru 2020, 22:07

► Pokaż Spoiler
Jako, że Ignis padł tuż przy swoim przeciwniku, postanowił to wykorzystać i nieco go podtopić. Tak więc w chwili, w której Haki miał zamiar się podnieść, położył na nim swoje łapy uniemożliwiając w ten sposób wykonanie owej czynności. Zatem czy zielonooki jakoś się z tego wykaraska? Czy też pozwoli krwistogrzywemu dalej się pogrążać?
Lista NPC

Awatar użytkownika
Haki
Kontakt:

Post autor: Haki » 16 gru 2020, 17:56

Widząc, że jego manewr się nie powiedzie Haki nabrał w pysk powietrza a ułamek sekundy później jego pysk znalazł się pod wodą. Zielonooki nagle zaczął się zastanawiać czy Ignis przypadkiem nie chce go zabić. W końcu kto normalny tłucze się z nosorożcem? Haki zaczął wykonywać energiczne ruchy swoim ciałem, żeby spróbować wyślizgnąć się spod łap Ignisa. Jednocześnie jego tylne kończyny uderzały w łapy płomiennogrzywego. Haki liczył, że w ten sposób uda mu się zachwiać jego równowagę co ułatwi mu wyswobodzenie się.

Awatar użytkownika
Ignis
Kontakt:

Post autor: Ignis » 16 gru 2020, 20:48

Nie miałem zamiaru przestać, więc w dalszym ciągu wykorzystując moją siłę i ciężar, chciałem utrzymać go jak najdłużej pod wodą. Możliwe, że wbiłem się pazurami trochę mocniej, a na pewno trochę więcej siły włożyłem to, aby Haki za szybko się nie wyswobodził, a niezwykle ciekawiło mnie, jak długo mu z tym zejdzie. W moich myślach w dalszym ciągu kontynuowałem liczenie.
Cztery... Pięć... Sześć...

Odpowiedz

Wróć do „Spotkania”