Newsy
  • 11.02.21
  • Zapraszamy do wzięcia udziału w evencie walentynkowym. Szczegóły tutaj
  • 22.01.21
  • Zapraszamy do zabrania głosu w sprawie eventu forumowego
  • 21.01.21
  • Audycja z Tako już jest wrzucona na YT
  • 24.12.20
  • Wesołych Świąt!
  • 22.12.20
  • Powstał system biomów zastępujący umiejętności stadne
  • 19.12.20
  • Wprowadzono zmiany w systemie przyznawania PD. Szczegóły tutaj
  • 13.12.20
  • Audycja z Ganju już jest gotowa do odsłuchania na naszym kanale YT
  • 06.12.20
  • Prezenty na Secret Santa już czekają tutaj
  • 05.12.20
  • Postacią Miesiąca została Laishia
  • 20.11.20
  • Mamy już nocny styl
Fabuła
  • Ciężki poród
  • Sekhmet, księżniczka nieistniejącej już Oazy, jest w ciężkim stanie. Czy uda się uratować ją i jej potomstwo?
  • Na ratunek królowej
  • Ciężko ranna Lyanna pojawiła się z dala od rodzinnego stada. Z pomocą ruszył jej dawny przywódca Szkarłatnych.
  • Problemów Szkarłatnych ciąg dalszy
  • Tajemnicze wydarzenia w Dolinie Wichrów. Czy po nich SG otworzy szkołę pływania?
  • Ucieczka Lwioziemców
  • Stado uciekło spod Lwiej Skały aby szukać bezpiecznego schronienia na Sawannie. W tym czasie główny stadny szaman został porwany
  • Szkolenie na złola
  • Młody lew został przekabacony na ciemną stronę mocy
  • Koniec Oazy
  • Pustynia opustoszała, gdy stado Faraona odeszło w zapomnienie
  • Intruzi w MB
  • Na terenie Mrocznego Bractwa pojawił się Berko, oferujący młodym wielką moc.
Stada

Lwia Ziemia przywódca: Tib

x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Lekarstwo na kaca [Ignis i Haki]

Wątki służą do rozgrywania akcji pomiędzy konkretnymi graczami, a inne postacie mogą pojawić się w nich tylko za zgodą uczestników wątku. Wyjątkiem są wątki oznaczone w nazwie tematu [otwarty], gdzie może dołączyć każdy chętny gracz.

Regulamin forum
  1. W tym dziale można rozgrywać swoimi postaciami dodatkowe wątki, powiązane ze światem fabuły. Wątki dziejące się w innych realiach można prowadzić w dziale Offtopic.
  2. Akcja wątku może dziać się wyłącznie w przeszłości. Czas akcji należy sprecyzować w pierwszym poście.
  3. Miejscem akcji może być dowolna lokacja w krainie, nawet należąca do obcego stada. Niemożliwe jest jednak przejmowanie terenów. Miejsce akcji musi być jasno sprecyzowane w pierwszym poście.
  4. Postaci na fabule nie mogą posiadać wiedzy pochodzącej z wątku pobocznego, który jeszcze się nie zakończył, nawet jeśli dzieje się on w przeszłości.
  5. Poszukiwanie artefaktów i ziół poza fabułą może odbywać się tylko w działach Szkolenia i Akcje Specjalne.
  6. Wątki, w których nie pojawił się żaden post w przeciągu miesiąca będą przenoszone do działu Zakończone.
Awatar użytkownika
Ignis
Gatunek: Panthera leo
Data urodzenia: 10 sie 2018
Zdrowie: 100
Krzepa: 62
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Ragir
Kontakt:

Re: Lekarstwo na kaca [Ignis i Haki]

Post autor: Ignis » 22 gru 2020, 10:36

Patrząc uważnie na mojego oponenta, nie trudno było się domyślić, co ma teraz w głowie. "W końcu co jakiś tam młody lew będzie mi mówił jak mam żyć!" Ech... a to ponoć dorośli powinni dawać przykład młodszym. Słabe ogniwo. Ciekawe czy chociaż zdaje sobie sprawę z tego? Natomiast na moje wezwanie do walki, zaczął się podnosić, powoli i ociężale. Jakby od niechcenia, a nie z bólu... jego grymas natomiast mówił inaczej. Skłamałbym jakbym stwierdził, że się nie spodziewałem jego ruchu. Tak więc, postanowiłem sprowadzić lwa na ziemię, atakiem z bara, wkładając moją siłę oraz wspomagając się ciężarem, aby spotkał nie do przejścia ścianę. Atak kontra Atak.

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Mistrz Gry » 22 gru 2020, 14:14

► Pokaż Spoiler
Znalezienie się na brzegu, wcale nie zakończyło waszej potyczki gdyż po chwili wytchnienia ì monologu jednego z was, ponownie byliście gotowi do walki. Jednak tym razem to zielonooki zaczął jako pierwszy. Mianowicie gdy tylko się podniósł, momentalnie skoczył na grzbiet swojego rywala, który mimo iż był na lepszej pozycji początkowo nie zdołał mu tego uniemożliwić. Aczkolwiek, Haki na pewno dobrze wiedział, że nie ma się z czego cieszyć gdyż pewnie zaraz obróci się to przeciwko niemu. Bo w końcu Ignis miał w sobie naprawdę silny płomień, czyż nie?
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Haki
Gatunek: lew
Data urodzenia: 22 kwie 2017
Krzepa: 51
Zręczność: 65
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: Askari
Kontakt:

Post autor: Haki » 23 gru 2020, 21:31

W końcu szczęście się do niego uśmiechnęło jednak niebyła to dobra chwila na napawanie się zwycięstwem. Zielonooki podejrzewał, że Ignis spróbuje go z siebie zrzucić, więc objął jego tułów tylnymi łapami, jednocześnie wysuwając pazury. Skoro tamten mogł wcześniej trochę pokaleczyć, to Hakiemu też było wolno. Przednimi łapami lew objął kończynę Ignisa, która znajdowała się najbliżej niego i spróbował z całej siły pociągnąć ją do góry, by tym ruchem sprawić przeciwnikowi nieco bólu.

Test zręczności:
Z: 65 (- 20 za wychłodzenie i działania po powrocie z zaświatów)
Mistrz Gry wyrzuca 3d100:
25, 50, 79

Awatar użytkownika
Ignis
Kontakt:

Post autor: Ignis » 24 gru 2020, 9:04

Oj Ignisie... Dlaczego posiadasz serce? Zadałem sobie pytanie, kiedy Hakiemu udało się skoczyć na mnie. Twoje zawahanie się może cię teraz drogo kosztować... Dodałem w myślach uświadamiając siebie, że pozwoliłem rywali na to. I dobrze! Niech się coś w końcu zadzieje w tym sparingu. Skoro tak bardzo chciał być na górze, wykorzystam to. Spiąłem mięśnie i z całej siły, gwałtownie wybiłem się od ziemi przewracając na plecy w celu zmiażdżenia przeciwnika. A jeśli miałem trochę farta to przy okazji wybicia się, sprzedałem Hakiemu uderzenie głową w pysk.

Test krzepy:
K: 61
Mistrz Gry wyrzuca 3d100:
83, 22, 60

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Mistrz Gry » 24 gru 2020, 13:18

Haki tak bardzo skupił się nie odegraniu się swojemu przeciwnikowi, że w ogóle nie przemyślał swojego ruchu. Mianowicie to co postanowił wykonać, patrząc na anatomię lwa krótkomówiąc było a wykonalne. Tak więc próbując zrealizować swój plan, najzwyczajniej w świecie zsunął się z grzbietu Ignisa. Co oczywiście ten od razu wykorzystał i całym sobą runął na zielonookiego. Lecz jakby tego było mało dodatkowo uderzył koleżkę prosto w łeb. Zatem nie dość, że jasnobrązowy sam siebie skrzywdził, zrobił to jeszcze jego oponent.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Haki
Kontakt:

Post autor: Haki » 27 gru 2020, 19:05

Uderzenie jakie otrzymał w łeb uniemożliwiło mu szybką reakcję, więc Ignis mógł bez problemu się na niego zwalić. Na szczęście dla zielonookiego jego przeciwnik znajdował się na plecach. Nie zastanawiając się długo, Haki objął go z całych sił łapami. Lewa łapę spróbował zacisnąć wokół jego szyi, a prawą położył na jego miękkim brzuchu, po czym wysunął pazury.
-Gdyby to była prawdziwa walka, to mógłbym ci teraz wypruć flaki- wyszeptał. Oby Ignis się nie szarpał, bo może sobie zrobić krzywdę.

Awatar użytkownika
Ignis
Kontakt:

Post autor: Ignis » 28 gru 2020, 18:14

Po tym jak wbiłem oponenta w ziemię i przy okazji zmiażdżyłem go. Wykorzystałem to, że był ogłuszony, mocno osłabiony oraz przemrożony i najzwyczajniej w świecie stałem, a nawet jeśli spotkałem jakiś opór, to z użyciem siły każdy taki problem dało się bez problemu rozwiązać. Następnie zaczekam, aż znowu zacznie wstawać, ale wtedy od razu jak tylko spróbuje, zaatakuje go od razu, sprowadzając do parteru.

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Kontakt:

Post autor: Mistrz Gry » 28 gru 2020, 21:16

► Pokaż Spoiler
Kiedy tylko zielonooki znalazł się na ziemi, mimo drobnemu szoku po uderzeniu w łeb postanowił wykorzystać sytuację i zaatakować. Było to o tyle łatwe, że jego przeciwnik podobnie jak on, również leżał na ziemi. Zatem gdy tylko Haki zorientował się w sytuacji czym prędzej objął łapami ciało rywala, uniemożliwiając mu w ten sposób podniesienie się. Jednak krwistogrzywy nie był pierwszym lepszym wojownikiem więc pewnie zaraz pokaże drugiemu gdzie raki zimują. Pytanie tylko, w jaki sposób?
Lista NPC

Awatar użytkownika
Haki
Kontakt:

Post autor: Haki » 18 sty 2021, 23:51

Skoro w końcu udało mu się zdobyć przewagę, to zamierzał ją wykorzystać. Korzystając z faktu, że znalazł się na grzbiecie Ignisa, brązowy zaczął dociskać go do ziemi całym swoim ciałem. Jednocześnie zamachnął się prawą łapą by spróbować wbić pysk przeciwnika w glebę i spróbować trochę go tak potrzymać. Niestety grzywa samca wydawała się dość bujna i zielonooki wątpił, że uda mu się znaleźć miejsce, gdzie będzie mógł bez problemu ułożyć zęby.

Odpowiedz

Wróć do „Spotkania”