Newsy
  • 11.02.21
  • Zapraszamy do wzięcia udziału w evencie walentynkowym. Szczegóły tutaj
  • 22.01.21
  • Zapraszamy do zabrania głosu w sprawie eventu forumowego
  • 21.01.21
  • Audycja z Tako już jest wrzucona na YT
  • 24.12.20
  • Wesołych Świąt!
  • 22.12.20
  • Powstał system biomów zastępujący umiejętności stadne
  • 19.12.20
  • Wprowadzono zmiany w systemie przyznawania PD. Szczegóły tutaj
  • 13.12.20
  • Audycja z Ganju już jest gotowa do odsłuchania na naszym kanale YT
  • 06.12.20
  • Prezenty na Secret Santa już czekają tutaj
  • 05.12.20
  • Postacią Miesiąca została Laishia
  • 20.11.20
  • Mamy już nocny styl
Fabuła
  • Ciężki poród
  • Sekhmet, księżniczka nieistniejącej już Oazy, jest w ciężkim stanie. Czy uda się uratować ją i jej potomstwo?
  • Na ratunek królowej
  • Ciężko ranna Lyanna pojawiła się z dala od rodzinnego stada. Z pomocą ruszył jej dawny przywódca Szkarłatnych.
  • Problemów Szkarłatnych ciąg dalszy
  • Tajemnicze wydarzenia w Dolinie Wichrów. Czy po nich SG otworzy szkołę pływania?
  • Ucieczka Lwioziemców
  • Stado uciekło spod Lwiej Skały aby szukać bezpiecznego schronienia na Sawannie. W tym czasie główny stadny szaman został porwany
  • Szkolenie na złola
  • Młody lew został przekabacony na ciemną stronę mocy
  • Koniec Oazy
  • Pustynia opustoszała, gdy stado Faraona odeszło w zapomnienie
  • Intruzi w MB
  • Na terenie Mrocznego Bractwa pojawił się Berko, oferujący młodym wielką moc.
Stada

Lwia Ziemia przywódca: Tib

x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Różowe jezioro [Rea, Rudy]

Wątki służą do rozgrywania akcji pomiędzy konkretnymi graczami, a inne postacie mogą pojawić się w nich tylko za zgodą uczestników wątku. Wyjątkiem są wątki oznaczone w nazwie tematu [otwarty], gdzie może dołączyć każdy chętny gracz.

Regulamin forum
  1. W tym dziale można rozgrywać swoimi postaciami dodatkowe wątki, powiązane ze światem fabuły. Wątki dziejące się w innych realiach można prowadzić w dziale Offtopic.
  2. Akcja wątku może dziać się wyłącznie w przeszłości. Czas akcji należy sprecyzować w pierwszym poście.
  3. Miejscem akcji może być dowolna lokacja w krainie, nawet należąca do obcego stada. Niemożliwe jest jednak przejmowanie terenów. Miejsce akcji musi być jasno sprecyzowane w pierwszym poście.
  4. Postaci na fabule nie mogą posiadać wiedzy pochodzącej z wątku pobocznego, który jeszcze się nie zakończył, nawet jeśli dzieje się on w przeszłości.
  5. Poszukiwanie artefaktów i ziół poza fabułą może odbywać się tylko w działach Szkolenia i Akcje Specjalne.
  6. Wątki, w których nie pojawił się żaden post w przeciągu miesiąca będą przenoszone do działu Zakończone.
Awatar użytkownika
Rudy
Aspirant
Aspirant
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 13 cze 2016
Krzepa: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: alie-tie,Deme,Disney, Ja, Luci, Elandir
Kontakt:

Re: Różowe jezioro [Rea, Rudy]

Post autor: Rudy » 05 gru 2020, 15:28

Zaśmiałem się pod nosem. - Zieleninę? Jeśli ma jakieś pożyteczne właściwości to w zasadzie czemu nie. No tak, zabijanie leżało w naszej naturze. Jednak można zabijać wtedy, kiedy jest się głodnym i zabijać wtedy, kiedy ma się zwyczajnie na to ochotę. A to najwyraźniej podchodziło już pod jakieś zaburzenia, według mnie. - Czy skraj załamania, to przypadkiem też nie skrajność? Najwidoczniej może tylko mi się wydawało, że deczko opuścił Cię dobry nastrój. Mówię wolno i spokojnie, a na koniec się uśmiecham. Cóż... chyba mógłbym rzec, że jednak twarda z Ciebie sztuka, a raczej lwica. Nie znoszę przedmiotowego traktowania. - Wiesz, skoro jest mi dobrze, jako samotnikowi to równie dobrze może i mi będzie, jeśli będę jednak pośród lwów? Przychodzi najwyraźniej pewien etap i nie ma przebacz. Cicho się śmieje. - Chcesz mi powiedzieć, że coś straciłaś w momencie dołączenia do stada? Pytam zaciekawiony. - W zasadzie wszędzie można stracić i zyskać. Dodaję cicho. - To może jednak leży w naturze, że jeden odnajdzie się wszędzie, a drugi zaś nie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Rea
Wojownik
Wojownik
Gatunek: lwica
Data urodzenia: 19 kwie 2015
Zdrowie: 100
Krzepa: 42
Zręczność: 50
Percepcja: 60
Autorzy obrazków: Jaa
Kontakt:

Post autor: Rea » 04 sty 2021, 23:13

/ Wybacz, że tak długo musiałeś czekać :<

- Meh, jakoś nie podzielam tego podejścia. Po to mam kły, żeby rozrywać ofiary. - uśmiechnęła się niewinnie, co nieco kontrastowało z tym, o czym mówi. Temat sam w sobie wydawał jej się dziwnie znajomy, i nie bez przyczyny. W końcu przypomniała sobie, że ostatnio także rozmawiali o czymś podobnym. No proszę, dieta wege to chyba taki ich temat - bumerang.
- Skoro pozostawiłam takie niedomówienia, to powiem wprost - jest okej. A teraz dajmy już z tym spokój. - odrzekła bezceremonialnie, nie rozczulając się tak bardzo nad tą kwestią. Miała nadzieję, że temat jej samopoczucia jest już dostatecznie wyczerpany.
- Nie miałam tej swobody, by podjąć decyzję o dołączeniu do stada i wybrać w którym chciałabym zasilić szeregi. Przygarnęła mnie Lwioziemka, więc cała reszta była już tylko ciągiem przyczynowo skutkowym… czy czymś. - naprostowała, gdy Rudy zapytał ją czy dołączenie do stada wiązało się dla niej ze stratami. Trudno mówić o takim porównaniu, kiedy odkąd pamięta była Lwioziemką. Jednak przez chwilę miała okazję zasmakować samotniczego życia i czuła, że to bardziej jej odpowiada.
- Ale wiesz, żyjąc na własną łapę sam sobie ustalasz zasady. Nie ma ciągłego zawracania ci głowy, zakazów, nakazów ani kręcących się wokół ciebie lwów. Heh, ale to taki mój punkt widzenia, z natury jestem raczej samotniczką. Noo i… “czasem” nie zgadzam się z naszym kanclerzykiem. - dodała, z pewnym przekąsem wspominając o Tibie. Swoje za uszami miał, a Rea lubiła sobie ponarzekać. Więc wcale nie kryła się z tym, że za nim nie przepada.
- Ale ty mi wyglądasz na nieco bardziej towarzyskiego typa. Pewnie samotność na dłuższą metę ci nie służy, więc takie stadko to dla ciebie dobra rzecz. Nie będę ci tego perswadować, twoja decyzja - dorzuciła, leniwie 'grabiąc' taflę wody opuszkami palców. Aż w końcu ponownie zerknęła na lwa.
- Może chcesz mi opowiedzieć coś o sobie? Skoro już tak siedzimy, to chętnie posłucham jakiejś ciekawej historii. - rzuciła z uśmieszkiem.

@Rudy

Odpowiedz

Wróć do „Spotkania”