Newsy
 • 23.06.20
 • Życzymy wszystkiego najlepszego wszystkim tatusiom! A szczególnie tym forumowym.
 • 1.06.20
 • Dziś dzień dziecka! Z tej okazji wszystkie forumowe dzieci otrzymują po 5 paciorków.
 • 1.06.20
 • Z powodu braku zgłoszeń w tym miesiącu niestety nie ma głosowania na Postać Miesiąca :(
 • 31.05.20
 • Do administracji dołączył Bjorn, a wśród MG witamy Ignisa i Ganju.
 • 26.05.20
 • Forumowym mamom składamy najlepsze życzenia oraz drobny prezent w postaci 5 paciorków.
 • 20.05.20
 • Szukamy chętnych do administracji i MG. Zainteresowanych prosimy o wiadomość do Gunter albo Tiba
Fabuła
 • Republika z mapy znika
 • Stado nie przetrwało próby czasu. Opustoszałe tereny Upendi nie są już pod niczyim panowaniem
 • Spotkanie specjalistów
 • Szaman, medyczka i rzemieślnik wchodzą do baru jaskini Nabo...
 • Przyjacielskie zawiłości
 • Dwa młode lwy u stóp Lwiej Skały powalczą o serce tej samej wybranki.
 • Powrót herszta
 • Dawno zaginiony ze Szkarłatnych Ragir odnalazł Lyannę na nowych ziemiach stada.
 • Rodzinne więzi
 • Thanatos i Nilima powrócili na teren Lwiej Ziemi i odnawiają naruszone relacje. Mjuvi, jak wielu innych Lwioziemców, wciąż pozostaje zaginiony.
 • Słońce nad Oazą
 • Nareszcie zakończyła się niebezpieczna burza piaskowa i Oaza wraca do normalnego życia.
 • Seryjny samobójca wciąż żyje
 • Po wielu próbach odebrania sobie życia oraz ataku Piegusa, Uharibifu ciągle przebywa w lwioziemskim więzieniu. Syn kanclerza usłyszy zarzuty.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Ragir

W kartach postaci odnajdziesz dodatkowe informacje o postaciach.

Regulamin forum
Karta postaci nie jest obowiązkowa. Zapisy do gry odbywają się w tym temacie viewtopic.php?f=68&t=20
Awatar użytkownika
Ragir
Posty: 566
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 sie 2016
Zdrowie: 99
Krzepa: 61
Zręczność: 61
Percepcja: 31
Autorzy obrazków: flickamustang- podpis,karibu99, awatar- ja
Kontakt:

Ragir

#1

Post autor: Ragir » 23 paź 2018, 0:18

Ragir

Obrazek

Rodzina: Nuka(zmarły)-ojciec, Dotty- Matka, Tadji- brat

Jak wygląda?
Obrazek
Młody Dorosły

Ma sierść w odcieniach brązu, oczy szkarłatne, a grzywę o bardzo ciemnym niemalże czarnym kolorze. Budowę jak na swój wiek ma dobrą, widać, na pierwszy rzut oka, że to samczyk, którzy swoje życie poświęca walce i trenowaniu. Jego pysk zawsze ma zawsze groźny wyraz pyska, nawet jeśli ten jest wesoły. Na pierwszy rzut oka widać, że ktoś z tych nieprzyjaznych i trudnych ziem.

Obrazek
Młodzieniaszek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie pamięta gdzie się urodził ale mało go to obchodzi. Wie kim był jego ojciec ale nie miał okazji go poznać. Słyszał o nim różne opowieści, te pochlebne i te wręcz przeciwnie. Nie lubi kiedy ktoś mówi o nim w sposób pogardliwym. Takiej osobie może dać w pysk, nie ważne kim ta osoba by była.

Żyje w stadzie ze Złej Ziemi i w jej zwyczajach i obyczajach. Nie angażuje się sam z siebie w inicjatywy. Skupia swój czas na treningu. Tyle ile się da. Uderzenie łapami, gryz, walka z bratem i innymi członkami stada. Czysta siła i brutalność w takimi ciele. To to co żyje w nim. Gniew i owa brutalność zaczęła kiełkować już kiedy dowiedział się czemu zginął jego ojciec.

Dorastał w stadzie i kiedy w końcu nabrał swego pełnego wyglądu wiedział, że nie dzieje się dobrze. Był czas an atak ale przywódczyni zwlekała. Nie rozumiał dlaczego tak wszystko w czasie rozbija. O swoich wątpliwościach rozmawiał z Lyanną- kuzynką. Ta okazała się popierać jego zdanie. Lew wiedział, że może jej w pełni zaufać jak mało komu.
W między czasie patrolował sobie cmentarzysko słoni i tam natknął się na grupę obcych mu lwów z Tibem na czele. Okazało się, że i Lyanna również tam się zjawiła. Zostali otoczeni przez dziwne hieny ale wszyscy wyszli z tego cało. Ragir wraz z kuzynka ruszyli powiadamia przywódczynie. Ta jednak w oczach samca marnował czas na jakiegoś gówniarza, którego sobie zaadoptował Nazmir- jej syn. Lew, który jakiś czas temu wrócił po powodzi. Nie starał się jednak jakoś specjalnie integrować ze stadem. Ragir postanowił działać. Miał dosyć tego ospanego zachowania. Poznał lwy i miał dużo czasu na przemyślenia. Na jednej z wędrówek ponownie spotkał Tiba, z którym się rozmówił. Wtedy podjął też decyzję. Zjednał sobie kilka lwów i przejął władze w Złej ziemi. Wcześniej potajemnie paktował z Tibem w pewnej wrażliwej sprawie. Po przejęciu władzy została jeszcze jedna kwestia- Nazmira i jego matki. Pierwszego wiedział gdzie znajdzie i co będzie trzeba zrobić.

Jaki jest?
Mimo miny, która mogła by sugerować, że ten nie lubi się bawić czy uśmiechać jest inaczej. Przed obcymi i każdym, kto nie jest z nim bardzo blisko może zdawać się trochę bucowaty albo chłodny. Dusi sobie dużo gniewu, wyrzutów, które przeradzają się w nienawiść, a ta dodaje mu "paliwa" w czasie nie raz bardzo wyczerpujących i męczących treningów. Głęboko w sobie chowa strach za wieloma rzeczni, o których nie chce dzielić się z innymi.
Jest sfrustrowany tym, że sam nie jest w stanie wielu rzeczy zmienić czy to w sobie czy to w stadzie.


Kto jest dla niego ważny?
Brat jest dla niego bardzo ważny, nie raz mu pomógł czy wsparł. Ragir jednak wie, że nie może wiecznie polegać na nim. Sam musi sobie radzić z przeciwnościami. Od najmłodszych lat dójka spędzał ze sobą bardzo dużo czasu. Nie były to tylko treningi ale i zabawy czy też rozmowy. Brązowy jednak nawet bratu nie mówi wszystkiego. Ciężko jest mu pewne myśli czy emocje przenieść w słowa.

Matka, nie odgrywała nigdy w życiu Ragira jakieś wielkiej roli. Może w pierwszych momentach. Potem samczyk chciał iść inną drogą. Mimo to w jakiś sposób jest dla niego ważna.

Jakie ma poglądy?
Jest młody i ciężko mówić aby miał jakieś wielkie poglądy na świat. Uważa, ze stadem powinien kierować samiec, dlatego samica, która rządzi na Złej Ziemi trochę go kole w oczy ale nie mówi nic.
Wszyscy, którzy mają związek z Lwia Ziemia w jego oczach są zdrajcami godnymi śmierci. Nie miał okazji nigdy spotkać nikogo takiego, przynajmniej nie pamięta już o tym. Sam na Lwia ziemie nie chodził.

Mocne Strony:
Obrazek Jest silny
Obrazek Lubi walczyć i trenować
Obrazek Lubi się uczyć nowych rzeczy
Obrazek Jest dobrym słuchaczem
Obrazek Kieruje się wewnętrznym poczuciem honoru (Honoru w jego myśleniu)

Słabe Strony:
Obrazek Ciekawski
Obrazek Ma prosty umysł
Obrazek Bywa łatwowierny
Obrazek Nie lubi sam podejmować trudnych decyzji, woli słuchać, wykonywać polecenia
Obrazek Potrafi być mściwy i brutalny

C.D.N
Obrazek
Obrazek Karta PostaciThemeW całościRunObrazek

Obrazek
"Określają nas nasze czyny. To, co wybieramy. To, czemu stawiamy opór. To, za co gotowi jesteśmy umrzeć."

Odpowiedz

Wróć do „Karty postaci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość