Strona 1 z 1

Nana - Balsam dla ciała i duszy

: 24 paź 2018, 19:01
autor: Nana
Obrazek

"Gdy noc przesłania niebo płaszczem gwiazd, znaj­duję wspar­cie w pięknie tych mi­got­li­wych ścieżek pou­czających mnie, jaką drogą po­winienem pójść… "


Obrazek
♦ Rodzina:
Shaba i Sabra (siostry z jednego miotu)
Obrazek
Obrazek
♦ Słabe Strony:
~ Słaba fizycznie
~ Lubi przywłaszczać sobie rzeczy innych
~ Jest tak silnie powiązana ze światem duchów, że niekiedy zastanawia się co jest jawą a snem
~ Gadanie samej do siebie
~ Nie znosi wody i zapachu mokrego futra
~ Krytykancka, specyficzne poczucie humoru

♦ Mocne Strony:
~ Silna, wręcz nieugięta wola, wyciąganie z niej informacji jest tylko stratą czasu
~ Lubi śpiewać
~ Wysoko rozwinięta intuicja, przez niektórych odbierane jako duże pokłady szczęścia
~ Kocha swój fach i jest w tym dobra
~ Szybko przyswaja wiedzę
~ Pod twardą skorupą kryje się ciepłe wnętrze
Obrazek
♦ Aparycja:
Obrazek
Ciemnobrązowa hiena z niemal czarną grzywą, końcówką ogona i turkusowymi tęczówkami. Posiada jasne podbrzusze, łapy i wnętrza uszu. Kremowe cętki zdobią futro z ciemnymi pasiastymi znaczeniami. Jest dość sporej aczkolwiek szczupłej postury, mimo wszystko odstaje siłą od swoich sióstr. Duża sylwetka działa dobrze w formie odstraszacza.
Obrazek
♦ Charakter:
"Jestem, kim jestem, czasem palącym słońcem to znowu ulewnym deszczem. Bywam wiatrem, co wieje i wodą, która się śmieje, kotem, co się wymyka, sową, co nocą zakrzyka, małpą, co ciągle szaleje, kogutem, co rano pieje. Górą wyniosłą nad wszystko, niziną upadłą tak nisko, pozą, spojrzeniem i gestem…po prostu jestem, kim jestem…"
Obrazek
♦ Historia:
Przyszła na świat jako ostatni szkrab, największa a zarazem najsłabsza. Niegramotna kulka ledwo doczłapała się do maminego sutka. Za młodu uczyła się podstawy sztuk walki, polowania. Wszystkiego co niezbędne do przetrwania. Nigdy jednak nie potrafiła wygrać z rówieśnikami, dopóki nie zaczęła stosować forteli i nieczystych zagrań. Mimo wszystko czuła, że robi to wszystko z przymusu. Brakowało jej czegoś w czym mogła czuć się ważna i potrzebna. Przełomem w jej życiu był nocny spacer, zbudziła się słysząc dziwne szepty, które zdawały się ją nawoływać. To wtedy zauważyła swoją babkę, która odprawiała dziwne rytuały. Uderzenia bębna, szelest grzechotki starodawne pieśni śpiewane przez pomocników i widok błękitnych ogników otaczającą czcigodną hienę zapadł w jej pamięć do końca życia. Od tamtego dnia więcej czasu spędzała na nauce specyfików medycznych, niesienia pomocy innym oraz zgłębiała tajniki świata umarłych. Odnalazła swoje powołanie.
Kolejną wielką zmiana było opuszczenie rodzinnych stron pod przewodnictwem Shaby, kochała siostry po równo i odpowiadało jej to, że najstarsza postanowiła zostać liderką. Nana jest zbyt przywiązana do rodzeństwa i nie zdzierżyłaby rozłąki na dłuższa metę.
Obrazek
♦ Ciekawostki:
~ Łasa na owoce polane miodem
~ Lubi obserwować nocne niebo
Obrazek
Obrazek
"Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces. "

Obrazek

Re: Nana - Balsam dla ciała i duszy

: 30 gru 2019, 13:30
autor: Nana
Pamiętnik Nany:

W budowie

Re: Nana - Balsam dla ciała i duszy

: 30 gru 2019, 13:40
autor: Nana
Nana oczami innych
Obrazek Praca od Chini