Newsy
  • 21.03.19
  • Za tydzień zostaną usunięte postaci, które nie złożyły zapisu w regulaminowym czasie. Lista
  • 20.03.19
  • Kolejna audycja forumowego radia już w niedzielę 24.03 o 15. Ślijcie do prowadzącego pytania jakie chcecie zadać Natace i wpadajcie osobiście.
  • 18.03.19
  • Na forumowym fanpage'u pojawiło się głosowanie na postać z filmu, o której ciekawostki będą pojawiać się w przyszłym tygodniu.
  • 14.03.19
  • Możecie wziąć udział w tworzeniu mapy krainy.
  • 14.03.19
  • Nastąpiła zmiana w leczeniu ran - teraz rany goją się same powyżej 80 HP. A dla tych którzy potrzebują medyka, już wkrótce na fabule pojawi się nowy NPC.
Fabuła
  • Odnaleziona dwórka
  • Seth w czasie polowania w Oazie napotkał intrygującą lwicę.
  • Zaginiona lwica
  • Moyo przebywając w Krzewiastym Zagajniku z dwójką lwic, rozpacza po zniknięciu Uy.
  • Obcy pod Lwią Skałą
  • Nieznajomy lampart zjawił się w Kamiennym Kręgu, gdzie znajduje się Shani z dziećmi.
  • Niebezpieczne znalezisko
  • W Wyjących Grotach Rea i Haki natknęli się na znajome zwłoki.
  • Przychodnia w Dżungli
  • Chore i ranne postacie mogą uzyskać pomoc u medyka, który osiedlił się w Dżungli.
  • Niech żyje Legion!
  • Grupa zwierząt pod przywództwem Maer'vu przejmuje Góry i Dolinę w swoje władanie.
  • Negocjacje na ziemi niczyjej
  • Ragir i Tib w eskorcie członków swoich stad prowadzą rozmowy pokojowe na Bagnie.
  • Kolejny poród
  • Nefthis z przybranym dzieckiem schroniła się w Oazie. Lada chwila jej rodzina powiększy się o troje maluchów.
  • Audiencja u Wodza
  • Mane trafił do Ukrytej Jaskini, siedziby Wodza, który stoi na czele intrygi toczącej się w krainie.
  • Poród w Małej Jaskini
  • Jinamizi urodziła dwoje lwiątek. Ich ojcem jest nieżyjący już Nazmir.

Pierworodni przywódca: Tib

Zła Ziemia przywódca: Ragir

Legion Seta przywódca: Maer'vu

x
Suwak
Pustkowia Dżungla Wodospad Wulkan Pustynia Oaza Góry Dolina Jezioro Cmentarz Ciernisko Kanion Wąwóz Wodopój Upendi Termitiery Bagna Lwia Skała Drzewo Kilimandżaro Las Sawanna

Takie tam od Dirke

Miejsce do pochwalenia się swoimi zdolnościami.

Awatar użytkownika
Ragir
Herszt
Herszt
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 10 sie 2016
Zdrowie: 85
Krzepa: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: flickamustang,Aaron Blaise, AleTie
Kontakt:

Takie tam od Dirke

Post autor: Ragir » 14 lut 2019, 12:57

Jakiś czas temu zabrałam się za malowanie znalezionej chińskiej zabawki lwa tutaj dam zdjęcia leffa przed mejkapem i po.

morda:
Przed i po 1 , 2

bok:
Przed i po 1 , 2

z góry:
Przed i po 1 , 2

gratis:
łapki i brzusio

Pierwszy raz takie coś robiłam nie licząc kolorowanie kredkami świecowymi koników jak byłam mała :V. Dodam, że wszystkie kolory są nałożone od nowa.

Pewnie w większości będę edytować ten wątek niż nowe posty ale kto wie xp
ObrazekGłosKarta PostaciThemeObrazek
"Określają nas nasze czyny.
To, co wybieramy.
To, czemu stawiamy opór.
To, za co gotowi jesteśmy umrzeć."

Obrazek

Awatar użytkownika
Maer’vu
Faraon
Faraon
Gatunek: Lew afrykański
Data urodzenia: 01 gru 2016
Krzepa: 65
Zręczność: 50
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: xkelbix, disney, ja
Kontakt:

Post autor: Maer’vu » 14 lut 2019, 15:05

O, jaki piękny <3 Przypomina mi lwa z jednego z darmowych avatarów od Askari z poprzedniego forum. Gratuluję talentu malarskiego, jest cudny :)

Awatar użytkownika
Enasalin
Terminator
Terminator
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 11 lip 2015
Krzepa: 62
Zręczność: 53
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: kenlilion (lineart)/jutsup
Kontakt:

Post autor: Enasalin » 17 lut 2019, 22:27

Moje skromniutkie doświadczenie w malowaniu modeli mówi, że wyszło Ci to bardzo zręcznie jak na taką dziecięcą zabawkę. Widziałam jak ludzie potrafili robić cuda z odświeżaniem takich sklepowych tanich figurek, więc życzę powodzenia :y
Welcome to the wild, no heroes and villains
Welcome to the war we've only begun

Obrazek

There's blood on the crown,
go and take it
It’s deep in your bones,
go and take it

Odpowiedz