Newsy
  • 22.05.19
  • Życzymy wszystkiego dobrego mamom i z okazji ich święta wprowadzamy program 5+ na każde lwiątko.
  • 22.05.19
  • Dział Rzeka Królów został przeniesiony do terenów niczyich. Do LZ należą tylko tematy Przejście oraz Kąpielisko.
  • 19.05.19
  • Na forumowym fanpage'u rozpoczął się tydzień Kovu
  • 19.05.19
  • Wprowadzona zostaje zasada, że obrazek w podpisie nie powinien być wyższy niż 300 px, a cały podpis nie wyższy niż 350 px ze względu na słabą czytelność na małych ekranach. Prosimy o dostosowanie swoich podpisów.
  • 19.05.19
  • Ogłaszamy konkurs plastyczny na wizerunek Wodza.
  • 18.05.19
  • Wywiad z Ragirem już do odsłuchania na naszym kanale.
  • 18.05.19
  • Oferta sklepu została zaktualizowana.
  • 17.05.19
  • Rozwinięty został system rzemieślnictwa. Pojawiły się także nowe surowce oraz rodzaje toreb o różnej pojemności.
Fabuła
  • Niespodziewana śmierć
  • Jedno z dzieci Setha i Nefthis zmarło z powodu nieznanej choroby.
  • Sługa Legionu
  • Enasalin zabrała okaleczonego Tamu na tereny stadne.
  • Nowe siły
  • Berghi zbiera popleczników by przejąć władzę na Lwiej Ziemi. Uzurpatorka jest blisko zdobycia własnej armii.
  • Porwanie
  • Młoda siostrzenica kanclerza pozostaje w rękach Herolda. Wódz może wykorzystać ją przeciwko Lwiej Ziemi.
  • Przeprowadzka
  • Złoziemcy podbijają tereny w Zachodniej Koronie i przejmują Kaskadę oraz Dolinę Wichrów.
  • Swędzący prezent
  • Niespodzianka szykowana przez Nanę dla Lwioziemców jest już prawie gotowa.
  • Nieprzyjemne spotkanie
  • Dwójka lwioziemskich szamanów trafiła na Pustkowiu na podejrzanego osobnika.

Lwia Ziemia przywódcy: Athastan, Tib

Zła Ziemia przywódca: Ragir

Legion Seta przywódca: Maer'vu

x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad https://krollewpbf.pl/viewforum.php?f=47 Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Image Map Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Image Map Sawanna LZ Lupa

Dno'n'wodorosty

Miejsce do pochwalenia się swoimi zdolnościami.

Awatar użytkownika
Kamui
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 31 maja 2013
Krzepa: 30
Zręczność: 65
Percepcja: 55
Autorzy obrazków: Kamui
Kontakt:

Dno'n'wodorosty

Post autor: Kamui » 30 kwie 2019, 10:30

No może nie ma aż takiej tragedii, inaczej nie było by się czym chwalić, ale nie będzie tu nic spektakularnego :P

Słowem wstępu:Ogólnie temat jest taki, że mimo zawodu "grafik-malarz", trochę zalegam z tradycyjnym rysunkiem (co trochę odbiera mi zawodowy Status Pro xd) i z tego względu często robię sobie różne wyzwania.

I tak sobie pomyślałam, że jak powstawiam je tutaj, to nie tylko będę mogła liczyć na dodatkową motywację i trochę konstruktywnej krytyki, ale może zmotywuję też kogoś do pracy nad swoim własnym skillem. Ja sama nie mogłam się zebrać, aż wreszcie zainspirowała mnie taka właśnie seria wstawionych przez kogoś wyzwań

Czasem powstawiam kilka pojedynczych prac w temacie zwierząt i KL. No, także krytykujcie, piszcie, co wam się podoba i nie podoba, chętnie przyjmę też fajne pomysły na nowe wyzwania ^^ Jeśli kogoś z Was faktycznie to zmotywuje, to chętnie też obejrzę podesłane cudzesy. Aha, no i żeby nie było, że nabijam posty, nie zawszę będę wstawiać regularnie, bo czasem mnie nie ma, np. w weekendy. Ale postaram się nadrabiać.

Na początek:

Wczoraj zaczęłam popularne wyzwanie "100 twarzy". Przez 10 dni będę rysować 10 twarzy dziennie techniką dowolną, z minimalnym użyciem gumki, więc niektóre twarze będą naprawdę tragiczne xD
Życzcie powodzenia!

Z dnia 1:
Obrazek
Obrazek

I taka namalowana kiedyś tam Zira na zachętę:
Obrazek

Awatar użytkownika
Moyo
Gatunek: lew
Data urodzenia: 22 mar 2017
Krzepa: 50
Zręczność: 40