Newsy
  • 14.10.19
  • Możecie zgłaszać pomysły na plebiscyty w tym temacie
  • 12.10.19
  • Nastąpiła aktualizacja oferty sklepu
  • 09.10.19
  • Została zablokowana możliwość zmiany statystyk przez gracza.
  • 05.10.19
  • Kolejna audycja radia odbędzie się 19.10, a jej gościem będzie Tib. Tym razem prosimy przysyłać pytania na konto Gunter.
  • 04.10.19
  • Postacią miesiąca został Silver Hunter
  • 30.09.19
  • Ogłaszamy konkurs literacki z okazji nadchodzącej rocznicy forum
  • 28.09.19
  • Wprowadzamy do gry stadne NPCe. Każde stado powinno założyć listę swoich NPCów w tym dziale.
Fabuła
  • Koniec walki
  • Walka w Mrocznym Bractwie zakończyła się śmiercią Maer'vu
  • Zguba
  • Królowa Oazy poszukuje zaginionego lwiątka.
  • Oaza się powiększa
  • Po przejęciu Ruin, Seth wraz z członkami stada planują powrót do Oazy.
  • Posłaniec
  • Na terenie Szkarłatnych przebywa wysłannik Wodza, oferujący współpracę w walce.
  • Ku przygodzie
  • Lamparcica i gepard wyruszyli na niebezpieczną wyprawę pod przewodnictwem orła.
  • Szczęśliwe zakończenie
  • Pomimo próby samobójczej, Thanatos wrócił cały na Lwią Ziemie, przy okazji odnajdując dawno zaginioną członkinię stada.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa

Dno'n'wodorosty

Miejsce do pochwalenia się swoimi zdolnościami.

Awatar użytkownika
Kamui
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 31 maja 2013
Krzepa: 30
Zręczność: 65
Percepcja: 55
Autorzy obrazków: Kamui
Kontakt:

Dno'n'wodorosty

Post autor: Kamui » 30 kwie 2019, 10:30

No może nie ma aż takiej tragedii, inaczej nie było by się czym chwalić, ale nie będzie tu nic spektakularnego :P

Słowem wstępu:Ogólnie temat jest taki, że mimo zawodu "grafik-malarz", trochę zalegam z tradycyjnym rysunkiem (co trochę odbiera mi zawodowy Status Pro xd) i z tego względu często robię sobie różne wyzwania.

I tak sobie pomyślałam, że jak powstawiam je tutaj, to nie tylko będę mogła liczyć na dodatkową motywację i trochę konstruktywnej krytyki, ale może zmotywuję też kogoś do pracy nad swoim własnym skillem. Ja sama nie mogłam się zebrać, aż wreszcie zainspirowała mnie taka właśnie seria wstawionych przez kogoś wyzwań

Czasem powstawiam kilka pojedynczych prac w temacie zwierząt i KL. No, także krytykujcie, piszcie, co wam się podoba i nie podoba, chętnie przyjmę też fajne pomysły na nowe wyzwania ^^ Jeśli kogoś z Was faktycznie to zmotywuje, to chętnie też obejrzę podesłane cudzesy. Aha, no i żeby nie było, że nabijam posty, nie zawszę będę wstawiać regularnie, bo czasem mnie nie ma, np. w weekendy. Ale postaram się nadrabiać.

Na początek:

Wczoraj zaczęłam popularne wyzwanie "100 twarzy". Przez 10 dni będę rysować 10 twarzy dziennie techniką dowolną, z minimalnym użyciem gumki, więc niektóre twarze będą naprawdę tragiczne xD
Życzcie powodzenia!

Z dnia 1:
Obrazek
Obrazek

I taka namalowana kiedyś tam Zira na zachętę:
Obrazek

Awatar użytkownika
Moyo
Gatunek: lew
Data urodzenia: 22 mar 2017
Krzepa: 65
Zręczność: 45
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Aleksandra, disney
Kontakt:

Post autor: Moyo » 30 kwie 2019, 17:27

numer 5 chyba najlepszy. A Zira jest wprost boska <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Wojownik
Wojownik
Tytuł: Postać miesiąca
Gatunek: Gepard grzywiasty
Data urodzenia: 25 lip 2018
Krzepa: 35
Zręczność: 60
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: DolphyDolphiana(https://www.deviantart.com/dolphy)
Kontakt:

Post autor: Silver Hunter » 13 lip 2019, 18:05

Świetne rysunki! Weź, narysuj coś dla mnie. xD
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Nasza twórczość”