Newsy
 • 19.03.20
 • Informujemy, że Tamu zrezygnował z roli Mistrza Gry
 • 14.03.20
 • Audycja z Ilangą już dostępna do odsłuchania na Youtube
 • 10.03.20
 • Pojawiła się uaktualniona lista grywalnych gatunków z umiejętnościami
 • 04.03.20
 • Postacią Miesiąca została Lyanna
 • 17.02.20
 • Miss forum została Nataka, a Misterem Kayaba. Gratulujemy zwycięzcom.
Fabuła
 • Wyprawa Nany
 • Hieny poszukujące sposobu na zdjęcie klątwy ze swoich ziem dotarły na tereny Szkarłatnych.
 • Posłaniec królowej
 • Gepard z byłego Królestwa Końca Burzy w końcu doczekał się audiencji u lwioziemskiego Kanclerza.
 • Duchowe śledztwo
 • Szamanka Hiraeth i towarzyszący jej szakal udali się na Pogorzelisko w celu zbadania duchowej klątwy ciążącej na terenach klanu hien.
 • Szalony intruz
 • Na tereny Mrocznego Bractwa przypałętał się lew mający nie po kolei w głowie, a za nim dwie inne lwice.
 • Medyk w Republice
 • Budujące sie nowe stado włączyło w swoje szeregi oryksa medyczkę.
 • Walka w Kaskadzie
 • Szkarłatni nie tolerują intruzów na swym terenie, o czym tragicznie przekonał się Lilith.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Byliśmy Herosami [Trening krzepy 2/4, Kayaba i Falka]

Postaci pod okiem mentorów mogą tutaj trenować swoje umiejętności, by zdobyć punkty doświadczenia i statystyk.

Regulamin forum
 1. W tytule wątku należy podać trenowaną statystykę oraz ilość punktów, jaką może zdobyć szkolona postać.
 2. Każda postać może mieć jednego mentora odpowiedzialnego za daną statystykę.
 3. W przypadku, gdy do zdobycia są więcej niż 2 punkty trzeba rozegrać więcej niż 1 trening.
 4. Szczegóły w dziale mechanika
Awatar użytkownika
Gvalch'ca
Straż
Straż
Posty: 840
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 11 lip 2015
Zdrowie: 100
Krzepa: 60
Zręczność: 41
Percepcja: 51
Autorzy obrazków: Mistrel-fox
Kontakt:

Byliśmy Herosami [Trening krzepy 2/4, Kayaba i Falka]

#1

Post autor: Gvalch'ca » 13 mar 2020, 22:56

Obydwoje przydreptali z sawanny dziarskim krokiem. Falka wyraźnie bardziej żwawszym, aniżeli Kay. Nie trudno było mu się dziwić, w końcu wykonywał więcej fizycznej pracy niż ona sama. Ale to nie ona dzisiaj miała wyrabiać tężyznę. Poza tym, czekało go dużo więcej niż wtedy, z czego sobie nawet nie zdawał biedaczek sprawy. Dotarli do Martwej Rzeki, a dokładniej do miejsca, w którym nieco bardziej się rozszerzała. Czarna wdrapała się na głaz i majestatycznym spojrzeniem objęła całą okolicę, prawie jak królowa. Zatrzymała się w kilku miejscach, wyhaczyła przyszłe cele, z niektórymi dała sobie spokój. Chciała, by jej trening był ciekawy i nie przypominał mordęgi. Nie chciała również, by opierał się wyłącznie na sparingu, toteż wykluczyła go całkiem. Wystarczy, że prze-praktykowali go na początku, jako rozgrzewkę. Powróciła burym wzrokiem do samca i uwaliła się na wystającej skale, uważając, by się nie poślizgnąć.
- Odpocznij chwilę. Nie chcę, byś mi padł po drodze. - uniosła kącik warg do góry. Wspaniałomyślna pani trener, powinien ją docenić! Mimo wszystko, widziała już u niego delikatną poprawę i pozytywne wyniki w działaniach.

@Kayaba

Awatar użytkownika
Kayaba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 163
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 09 gru 2016
Zdrowie: 100
Krzepa: 27
Zręczność: 70
Percepcja: 55
Autorzy obrazków: Avek: Askari Podpis: Falka & Machati
Kontakt:

#2

Post autor: Kayaba » 14 mar 2020, 15:57

Kay musiał niemal truchtać za Falką od sawanny, co ją tak goniło? Nie miał pojęcia. Przynajmniej po drodze jego mięśnie trochę odpoczęły i był gotów na dalsze wyzwania treningowe. Zatrzymali się przy rzece, nieopodal stała duża skała, na którą wdrapała się czarnulka i zaczęła przyglądać się okolicy.
Nie wiedziałem, że przyszliśmy tu rozkoszować się widokami, choć zaiste były piękne i przykuwały oko. Dobre by się zrelaksować i usnąć na trochę, lecz nie była na to pora.
Mimo tego samica od tak położyła się na skale i zarządziła odpoczynek, zaskoczyło to brązowookiego i trochę zezłościło. Godziło to bowiem w jego honor, przecież nie był wcale zmęczony, jednak... posłuchał. Jego honor został już zniszczony i tak i tak, więc co miał do stracenia. Położył się obok skały i wpatrywał się w bystry nurt rzeki przez parę minut.
- Dobrze, chyba możemy zaczynać dalszą część. - powiedział w końcu. Nie chciał by ich tu noc zastała, mimo iż słońce było jeszcze niemal w zenicie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gvalch'ca
Straż
Straż
Posty: 840
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 11 lip 2015
Zdrowie: 100
Krzepa: 60
Zręczność: 41
Percepcja: 51
Autorzy obrazków: Mistrel-fox
Kontakt:

#3

Post autor: Gvalch'ca » 25 mar 2020, 13:05

Podniosła się do siadu, ustaliła, która mniej więcej pora patrząc na nieboskłon i ostatni raz wzięła wszystkie pomysły na poprawkę, przenosząc je z brudnopisu na czystą kartkę. Oczywiście w przenośni. Miała nadzieję, że uczeń dzisiaj nie umrze.
- Tak jak mówiłam wcześniej, ten etap będzie trudniejszy. I również będzie posiadał pięć zadań. - podłubała pazurem między kłami, próbując usunąć zawadzający element.
- Na początek musisz wejść do rzeki i spróbować iść pod prąd. Udowodnij, że siła fali nie zdoła cię przewrócić. - zachęciła go łapą do wejścia do wody, a potem wskazała punkt niemalże na środku potoku, którego głębokość sięgała do połowy barków dorosłego samca.
- Pamiętaj, że kamienie na dnie bywają zdradliwe. I śliskie. Będę cię stąd obserwować i w razie czego wyciągnę na brzeg. - nie chciała mieć na sumieniu nowo wcielonego samca przez swoje dziwaczne pomysły. Srogo by jej się oberwało od przywódczyni.

Awatar użytkownika
Kayaba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 163
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 09 gru 2016
Zdrowie: 100
Krzepa: 27
Zręczność: 70
Percepcja: 55
Autorzy obrazków: Avek: Askari Podpis: Falka & Machati
Kontakt:

#4

Post autor: Kayaba » 29 mar 2020, 20:43

Wysłuchał nauczycielki, przytakując co jakiś czas i machając ogonem w oczekiwaniu. Rzeka wydawała się dość rwąca, na pewno nie będzie łatwo. Jednak pływać jakkolwiek potrafił, to i strach się go nie imał. Omiótł dno powolnym spojrzeniem, szukając nieoczekiwanych niespodzianek i zagrożeń. Wpadnięcie w dziurę ukrytą w dnie i zaklinowanie się było równoznaczne ze śmiercią, nie szczędził więc ostrożności. Powoli krok za krokiem, szedł w stronę środka rzeki macając grunt przed sobą. Gdy już się znalazł na miejscu, przekonał się jak niebezpieczny jest prąd, ciężko było ustać w miejscu a co dopiero się poruszać. Szybki wdech i rzut oka na przyglądającą mu się Falkę, z pewnością pomoże mu jeśli coś pójdzie nie tak lecz wolał by do tego nie doszło.
- Ufam Ci. - rzucił i skinął głową.
Wbił pazury w muł znajdujący się na dnie, niewiele to pomagało. Wytężył mięśnie i spróbował zrobić kilka kroków na przód.
Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Szkolenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość