Newsy
  • 19.03.20
  • Informujemy, że Tamu zrezygnował z roli Mistrza Gry
  • 14.03.20
  • Audycja z Ilangą już dostępna do odsłuchania na Youtube
  • 10.03.20
  • Pojawiła się uaktualniona lista grywalnych gatunków z umiejętnościami
  • 04.03.20
  • Postacią Miesiąca została Lyanna
  • 17.02.20
  • Miss forum została Nataka, a Misterem Kayaba. Gratulujemy zwycięzcom.
Fabuła
  • Wyprawa Nany
  • Hieny poszukujące sposobu na zdjęcie klątwy ze swoich ziem dotarły na tereny Szkarłatnych.
  • Posłaniec królowej
  • Gepard z byłego Królestwa Końca Burzy w końcu doczekał się audiencji u lwioziemskiego Kanclerza.
  • Duchowe śledztwo
  • Szamanka Hiraeth i towarzyszący jej szakal udali się na Pogorzelisko w celu zbadania duchowej klątwy ciążącej na terenach klanu hien.
  • Szalony intruz
  • Na tereny Mrocznego Bractwa przypałętał się lew mający nie po kolei w głowie, a za nim dwie inne lwice.
  • Medyk w Republice
  • Budujące sie nowe stado włączyło w swoje szeregi oryksa medyczkę.
  • Walka w Kaskadzie
  • Szkarłatni nie tolerują intruzów na swym terenie, o czym tragicznie przekonał się Lilith.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Zapisy na Akcje Specjalne

Akcje prowadzone przez Mistrza Gry, takie jak polowania, ucieczki, wypędzanie duchów i wyprawy.

Regulamin forum
  1. Każda postać może brać udział w akcji specjalnej w odstępie co najmniej 2 tygodni od zakończenia poprzedniej.
  2. Wątki, w których nie pojawił się żaden post gracza w przeciągu miesiąca będą przenoszone do działu Zakończone.
Awatar użytkownika
Moyo
Aspirant
Aspirant
Gatunek: lew
Data urodzenia: 22 mar 2017
Krzepa: 65
Zręczność: 45
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Aleksandra, disney
Kontakt:

Re: Zapisy na Akcje Specjalne

Post autor: Moyo » 26 sty 2020, 13:04

typ akcji:Polowanko
drużyna: Ari i Kilindi
Dod. inf.: ---
Obrazek

Awatar użytkownika
Tarwosz
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 20 kwie 2015
Zdrowie: 100
Krzepa: 20
Zręczność: 65
Percepcja: 65
Duch: 50
Autorzy obrazków: Gerse G.
Kontakt:

Post autor: Tarwosz » 10 lut 2020, 16:29

Typ akcji: Sparing, walka
Drużyna: Tarwosz vs Buhguur
Dodatkowe informacje: Nie mam pojęcia czy tak można, acz chcemy zrobić mordobicie. To może być ciekawe.

Awatar użytkownika
Buhguur
Data urodzenia: 06 maja 2017
Krzepa: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Ursiday
Kontakt:

Post autor: Buhguur » 10 lut 2020, 19:27

Potwierdzam uczestnictwo.

Awatar użytkownika
Kawaida
Gatunek: Krokuta
Data urodzenia: 12 paź 2018
Krzepa: 25
Zręczność: 70
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Baza: oCrystal || kolor: Askari
Kontakt:

Post autor: Kawaida » 11 lut 2020, 15:39

Typ akcji: uzyskanie dostępu na teren Płomiennych Serduszek, żebym mogła później się tam napatoczyć fabularnie :D
Drużyna: Kawaida
Dodatkowe informacje: Fajnie jakby to było zakotwiczone mocniej w przeszłości, działo się np. podczas przeprawy przez Zachodnią Koronę. Chciałabym po tej akcji rozegrać wytoczenie się z gór po ucieczce, o której sporo w zapisie - a w razie czego zapraszam do wysłania pw czy coś, jakby były niejasności. :)

wzięte

Awatar użytkownika
Enasalin
Mistrz
Mistrz
Data urodzenia: 11 lip 2015
Krzepa: 63
Zręczność: 55
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: Własne
Kontakt:

Post autor: Enasalin » 27 lut 2020, 22:27

Typ akcji: No akcja z mg no, ja wiem, wyprawa, polowanie, albo najlepiej wszystko na raz.
Drużyna: Kurła ja.
Dodatkowe informacje: Wyruszam po skarb godny wojownika - widmowy pancerz. Skoro go można tylko znaleźć to ten. Widmowy fluid też może być. W każdym razie ja się nie boję ani poważnych obrażeń, ani uszczerbku na zdrowiu. No fajnie byłoby nie zdechnąć i nie utkwić w tej akcji na kolejne 8 miesięcy XD

wzięte
Myślisz, że Bóg jest w niebie
Bo sam żyje w strachu przed tym co stworzył?

Obrazek

Awatar użytkownika
Biashara
Nowicjusz
Nowicjusz
Gatunek: Sekretarz
Data urodzenia: 08 kwie 2013
Krzepa: 10
Zręczność: 35
Percepcja: 60
Duch: 50
Autorzy obrazków: Gomalemo
Kontakt:

Post autor: Biashara » 14 mar 2020, 19:47

Typ akcji: wyprawa
Drużyna: Biashara i Kayaba
Dodatkowe: Chcemy oboje by Biashara jakoś się wykazała i najlepiej jakby uratowała Kayabę np. przed jakimś żądnym krwi duchem. Głównie też chodzi o to by Biashara się poznała jakoś z Kayabą i najlepiej jak w czasie jakiejś fajnej akcji. Z 10 krzepy nie ma co przesadzać >D

Awatar użytkownika
Hiraeth
Gatunek: fenek
Data urodzenia: 13 wrz 2018
Krzepa: 10
Zręczność: 21
Percepcja: 54
Duch: 60
Autorzy obrazków: ja sama :)
Kontakt:

Post autor: Hiraeth » 14 mar 2020, 20:19

Nieśmiało się przypominam, od dwóch miesięcy zgłoszenie na akcję mi leży odłogiem, nikt mnie nie kocha. :c

Typ akcji: poszukiwania artefaktu
Drużyna: Hiraeth, chyba że nagle ktoś zapragnie ze mną grać, ale nie mam większych złudzeń :sweat:
Dodatkowe: Chciałabym zdobyć Widmowy Fluid. Jeśli w sytuację będzie zamieszany jakiś duch i będę mogła podziałać szamańsko, byłoby mi podwójnie miło.
Hiraeth - (z jęz. walijskiego) - tęsknota za domem, do którego nie można już powrócić, za miejscem, które być może nigdy nie istniało; nostalgia; smutek z powodu miejsc utraconych (też: a deep, inborn sence of yearning for a home, a feeling, a place or a person that is beyond this plane of existence)

"Kto ci powiedział, że wolno się przyzwyczajać?
Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze?
Czy nikt ci nie powiedział, że nie będziesz nigdy
w świecie
czuł się jak u siebie w domu?"
/S. Barańczak/

Awatar użytkownika
Jasir
Radca
Radca
Gatunek: lew
Data urodzenia: 01 lip 2015
Krzepa: 42
Zręczność: 73
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Disney
Kontakt:

Post autor: Jasir » 20 mar 2020, 14:26

Typ akcji: wyprawa/bitwa
Drużyna: Jasir
Dodatkowe informacje: kontynuacja przygody z fenkami - wielka bitwa fenkówi z szakalami. Mile widziane wszystko, co mogloby ukształtować psychikę Jasira (tak samo jak pierwsza przygoda z fenkami). Fajny byłby dobrze brzmiący, kojarzący się, nawiązujący tytuł (jak wcześniejsze 'W samo południe', 'Pustynna burza' i 'Powrót posłów').

Odpowiedz

Wróć do „Akcje specjalne”