Newsy
 • 07.07.20
 • Kolejna audycja forumowego radia już w najbliższą sobotę na discordzie.
 • 05.07.20
 • Postacią Czerwca została Khalie!
 • 05.07.20
 • Do grona administracji dołączył Silver.
 • 23.06.20
 • Życzymy wszystkiego najlepszego wszystkim tatusiom! A szczególnie tym forumowym.
Fabuła
 • Ragir znów atakuje
 • Były Złoziemiec napadł na ziemi niczyjej młodą lwicę z Oazy.
 • Plotki, ploteczki
 • Po krainie chodzą słuchy, że można nieźle się dorobić. Może też spróbujesz?
 • Republika z mapy znika
 • Stado nie przetrwało próby czasu. Opustoszałe tereny Upendi nie są już pod niczyim panowaniem
 • Spotkanie specjalistów
 • Szaman, medyczka i rzemieślnik wchodzą do baru jaskini Nabo...
 • Przyjacielskie zawiłości
 • Dwa młode lwy u stóp Lwiej Skały powalczą o serce tej samej wybranki.
 • Powrót herszta
 • Dawno zaginiony ze Szkarłatnych Ragir odnalazł Lyannę na nowych ziemiach stada.
 • Rodzinne więzi
 • Thanatos i Nilima powrócili na teren Lwiej Ziemi i odnawiają naruszone relacje. Mjuvi, jak wielu innych Lwioziemców, wciąż pozostaje zaginiony.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Zapisy

Jeśli właśnie zaczynasz swoją przygodę z forum, tutaj odnajdziesz wszystkie informacje niezbędne do rozpoczęcia gry oraz zapisy.
>ZAPISY<

Awatar użytkownika
Tyr
Posty: 21
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 kwie 2014
Zdrowie: 100
Krzepa: 51
Zręczność: 65
Percepcja: 34
Autorzy obrazków: lineart: ale-tie, tło: disney
Kontakt:

Re: Zapisy

#281

Post autor: Tyr » 30 maja 2020, 0:03

Gdyby Tyr miał opowiedzieć swoją historię, zapewne nakłamałby wam, że urodził się hen daleko, za siedmioma górami i siedmioma rzekami, w owianej złej sławą krainie, gdzie jako szlachetnie zrodzony potomek, próbował przeciwstawić się machinacjom rządzącym jego ludem i ocalić go z czarnych i oślizgłych macek ponurej rzeczywistości, nikczemności i wszechobecnego zła.
A prawda byłaby taka, że za częścią tych nikczemności stał on sam. Zrodzony czarnej nocy, porzucony na pastwę losu za dzieciaka wałęsał się z grupą, której daleko było do uczynnych wędrowców. Kiedy zaś któregoś gorącego lata jego plan okazał się klapą, on uczynił jedną z najbardziej okrutnych i podłych rzeczy - pozostawił swoich "kamratów" na pastwę tamtejszego wymiaru sprawiedliwości, które najpewniej wszystkich złapanych straciło. Tyr zaś zwiał i na zawsze zapomniał o tamtej sprawie i tym, że pozostawił tam swą lubą.
Dalej już szukał przygód w pojedynkę. Chociaż czasem zdarzało się, że łączył się z różnymi podejrzanymi jednostkami, to tylko jedną osobę w całym życiu zapamiętał - to był Fobos.
Fobos był znany z różnych machlojek, ale w jednym był strasznie dobry - wykorzystywaniu przedmiotów pod własne modły. Tu jedna pułapka, trochę ścięgien, jakieś rzemyki, zapadnie, generalnie wszystkie jakieś niecodzienne wynalazki. Tyr z początku nie był tym zainteresowany i uznawał to za osobiste dziwactwo, jednak z jego pomocą załapał, że miał nawet do tego drobną smykałkę, a ponieważ oboje mieli całkiem sporo czasu, to delikatnie się podszkolił, aż z czasem sam zaczynał łapać z grubsza o co w tym chodzi. I znów tutaj drobne pomyłki zaważyły o ogólnej decyzji rozłączenia się na dobre.
Tyr odszedł z drobną wiedzą o rzemieślnictwie, a sam począł szukać kogoś, kto generalnie byłby w tym od niego lepszy. I tak przemierzał krainy, o których mógłby opowiadać podobne, nierealne historie, aż trafił na te, dorodne ziemie, gdzie znów obudziła się w nim chęć sięgnięcia po więcej.
Ale na razie najlepiej nie zdradzać zbyt wielu szczegółów w swych opowieściach, prawda?

Statystyki: 51 I 65 I 34


Akcept

Awatar użytkownika
Thabo
Posty: 5
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Zdrowie: 100
Krzepa: 6
Zręczność: 4
Percepcja: 5
Autorzy obrazków: Askari, Nuzira, Disney, ja
Kontakt:

#282

Post autor: Thabo » 23 cze 2020, 15:59

Imię: Thabo, z afr. oznacza radość
Charakter: Dopiero się narodzi więc jeszcze nic nie wiadomo na sto procent. Jednak charakter najprawdopodobniej odziedziczy po matce lub ojcu.
Statystyki:
Krzepa - 6
Zręczność - 4
Percepcja - 5

Kolorek będzie jak się urodzisz. Pamiętaj o dacie urodzenia w profilu
Obrazek

Awatar użytkownika
Altaair
Posty: 1
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 0- 0-2020
Zdrowie: 100
Krzepa: 6
Zręczność: 5
Percepcja: 4
Autorzy obrazków: JessSheWolf, ja
Kontakt:

#283

Post autor: Altaair » 24 cze 2020, 13:32

Jeżeli miałabym coś powiedzieć o Altaairze, to że po narodzinach z pewnością narobi niezłego namieszania w życiu codziennym jego kochanej rodzinki. Raczej typ łobuziaka, ale noszącego jakąś krztę szacunku do swoich rodziców, gorzej z tym w przypadku rodzeństwa. Typowy chytrus, który zrobi wszystko, aby sprawy potoczyły się na jego korzyść. Czy coś więcej? Zobaczy się w trakcie.

Statystyki:
Krzepa - 6
Zręczność - 5
Percepcja - 4

jw

Awatar użytkownika
Theluji
Posty: 8
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 12 lip 2020
Zdrowie: 100
Autorzy obrazków: Disney + ja
Kontakt:

#284

Post autor: Theluji » 24 cze 2020, 23:08

Córeczka Leona oraz Nuziry. Już od najmłodszych... dni... życia będzie mówić więcej, niż rodzeństwo i rodzice razem wzięci. Będzie chciała wiedzieć wszystko. Życie w uwielbieniu względem braci zdecydowanie może utrudniać im życie, zwłaszcza, że każdego dnia na próbę poddawana będzie ich cierpliwość. Preferować będzie męskie zajęcia, najchętniej byłaby wielkim wojem... Jednak nie jest równie silna jak pozostający wzorem bracia. Los jednak obdarzy ją zręcznymi łapkami, z których - najprawdopodobniej! - będzie chciała czynić użytek jako rzemieślnik. W końcu czy jest zadanie lepsze dla kogoś, kto docieka na każdym kroku, jak działa świat, z czego się składają nawet najprostsze rzeczy?

KRZEPA: 4
ZRĘCZNOŚĆ: 7
PERCEPCJA: 4

Awatar użytkownika
Indivi
Posty: 12
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lis 2019
Zdrowie: 100
Autorzy obrazków: JxBxGallery |Disney | Ja | Podpis: Lioden
Kontakt:

#285

Post autor: Indivi » 29 cze 2020, 14:36

Indivi [imię] w którymś z języków oznacza plamkę, plamę i jak można się zorientować - jest to jak najbardziej adekwatne określenie. [Aparycja] Wystarczy jeden rzut oka, by dowiedzieć się dlaczego - migdałową sierść o delikatnych rudych przebarwieniach zdobią białe plamy. Na pierwszy rzut oka coś nienaturalnego, ale nic bardziej mylnego. Lwiczka cierpi na leucyzm. Jest to zjawisko niedoboru pigmentu, w zależności od wielkości przypominające albinizm. Niestety to właśnie przez ten niecodzienny wygląd siedmiomiesięczna lwica [wiek] narażona jest na wiele nieprzyjemności. Dodatkowo można zauważyć lekki ubytek w lewym uchu lwicy, znak nieudanej walki o dominacje w hierarchii hien.
[historia] Wyrzucona ze stada już jako lwiątko nie miała ze sobą co począć. Ich władca uznał, że tak słabe stworzenie będzie jedynie ciężarem dla całego stada i najlepszym rozwiązaniem będzie pozbyć się jej, póki nie marnuje tak dużo zasobów jedzenia, którego na ich terenach było coraz mniej. Skazana za to, jaką się urodziła. Okrutne, prawda? Być może mieli rację. W końcu zwierzyna z łatwością odróżniłaby wyróżniające się plamy wśród traw. Jednak Indivi spotkało niesamowite szczęście w nieszczęściu. Hieny. Możnaby pomyśleć, że te stworzenia pożrą małe, niesamodzielne lwiątko, oszczędzając powolnego bólu umierania z głodu. Rafasha, głowa niewielkiej sfory, przyjęła ją pod swoje "skrzydła" jako sojusznika, który wyrośnie kiedyś na silnego lwa i pomoże im w przeżyciu. Hiena, która straciła swoje młode, darzyła lwiątko ogromną miłością.
[charakter] Wychowywana jak hiena nieraz przejawia pewne zachowanie dla nich charakterystyczne. Nieufna do przedstawicieli swojego gatunku. Zajadła, uparta, a zarazem...Zarazem brak jej trochę wiary we własne umiejętności. Choć nie można odmówić jej inteligencji i przebiegłości, wszytko potrafi zepsuć ten brak pewności co do powodzenia działań. Nie jest oschła w relacjach, ale trzeba przyznać, że niejednokrotnie łatwo ją wystraszyć, jeśli straci czujność. Uwielbia pracę zespołową i przyzwyczaiła się do bycia na końcu łańcucha pokarmowego.

Statystyki: 120 ogółem dla nastolatków
Krzepa: 25
Percepcja: 45
Zręczność: 50

Jest Gut :)
Obrazek

Craith
Posty: 1
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Zdrowie: 100
Autorzy obrazków: Ja |Tło: PrinceVoldy TLK
Kontakt:

#286

Post autor: Craith » 01 lip 2020, 16:15

Craith w pewien sposób został nazwany na część przodków, oznaczając bliznę tkwiącą na duszy rodziny. Narodzi się jako dumny syn Nuziry i białego lwa, Leona. Już teraz można powiedzieć, że cechować będzie go duma i spokój ducha, wyróżniając się na ogół swoim opanowaniem. Zapatrzony w rodzicielkę.

Statystyki:
Krzepa: 7
Zwinność: 5
Percepcja: 3

Odpowiedz

Wróć do „Niezbędnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość