Newsy
  • 22.06.21
  • Postaciom z zaakceptowaną Kartą Postaci przypominamy o obowiązku rozdzielenia sobie umiejętności w tym temacie. Więcej o umiejętnościach można poczytać w dziale mechanika
  • 15.06.21
  • Drodzy gracze. Forum znów jest otwarte. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami :) Wszystkie postacie muszą zrobić nowe KP, ale nie martwcie się, bo dotychczas zdobyte doświadczenie zostanie przeliczone na nowy system.
  • 15.06.21
  • Nastąpiły zmiany w administracji. Witamy Enasalin w roli głównego admina
Fabuła
    • Życie powraca do krainy
    • Kilka lwów, które przetrwały ostatni rok były widziane nad Urwiskiem, przywracając nadzieję na odnowę Krainy.
    • Wiele zmieniło się w krainie przez ostatni rok
    • > Po najeździe nieznanych napastników zapanował chaos w krainie. Dotychczasowe stada przestały istnieć a wiele osobników zaginęło. Nie sposób powiedzieć czy ich dziedzictwo przetrwa czy też nowe grupy zamieszkają wolne tereny.
    • > Zakątek Przodków, skąd do świata napływała magia, został zniszczony. Era magii w krainie się skończyła i cuda wykraczające poza moc szamanów mogą już nigdy nie być widziane przez śmiertelników.
Stada

przywódca:

przywódca:

przywódca:

x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Przyjazne grono dla Rudego

Awatar użytkownika
Rudy
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 13 cze 2016
Autorzy obrazków: alie-tie,Deme,Disney, Ja, Luci, Elandir
Kontakt:

Przyjazne grono dla Rudego

Post autor: Rudy » 13 cze 2020, 15:47

Rudy to dobra i przyjazna istotka, więc takich też raczej znajomych poszukuje. Wiadomo, że z innymi też popiszę to żaden kłopot. :D Właściwie to pragnie mi się dla Rudego gdzieś tam w przyszłości założenie jakiejś rodziny, czemu nie. Nie mam jakiś konkretnych pomysłów co do pisania, ale najbardziej skupiam się teraz chyba na poznaniu jakiejś babeczki. XD Nie wiem, czy to jest możliwe w jakiś sposób, ale może odnalezienie jakiegoś Swojego dziecka? Uznając, że kiedyś tam był z jakąś panną i ona zaszła w ciąże, a następnie go zostawiła. Chociaż mało to pasuje do postaci Rudego, ale jeśli ktoś zechce, czemu nie. :lion: XD :)
Ostatnio zmieniony 18 lis 2020, 11:59 przez Rudy, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mjinga
Data urodzenia: 31 gru 2016
Autorzy obrazków: Datura ♥
Kontakt:

Post autor: Mjinga » 18 cze 2020, 22:07

@Rudy
Bierę. Mjindzie przyda się ktoś do popaplania :3

Awatar użytkownika
Rudy
Kontakt:

Post autor: Rudy » 18 cze 2020, 22:16

Zaczniesz proszę? Bo ostatnio ja zakładam tematy, a raz byłoby mi miło przyjść na posłane.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mjinga
Data urodzenia: 31 gru 2016
Autorzy obrazków: Datura ♥
Kontakt:

Post autor: Mjinga » 18 cze 2020, 22:17

Już zakładam :3
Jakieś wymagania co do miejsca?

EDIT:
zapraszam: viewtopic.php?f=62&t=1313

Awatar użytkownika
Venus
Gatunek: Lew.
Data urodzenia: 28 paź 2017
Umiejętności: Uzdrowiciel 4
Zdrowie: 100
Autorzy obrazków: Avatar; Ragir. Podpis; Tronixx + Shantee.
Kontakt:

Post autor: Venus » 09 lip 2020, 21:26

Do Ciebie również się zgłoszę <3
Tylko mogłabym prosić byś to Ty zaczął? nadal czuje się tu nowicjuszem

Awatar użytkownika
Rudy
Kontakt:

Post autor: Rudy » 18 lis 2020, 12:00

Odświeżam! :D