Newsy
 • 22.06.21
 • Postaciom z zaakceptowaną Kartą Postaci przypominamy o obowiązku rozdzielenia sobie umiejętności w tym temacie. Więcej o umiejętnościach można poczytać w dziale mechanika
 • 15.06.21
 • Drodzy gracze. Forum znów jest otwarte. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami :) Wszystkie postacie muszą zrobić nowe KP, ale nie martwcie się, bo dotychczas zdobyte doświadczenie zostanie przeliczone na nowy system.
 • 15.06.21
 • Nastąpiły zmiany w administracji. Witamy Enasalin w roli głównego admina
Fabuła
  • Życie powraca do krainy
  • Kilka lwów, które przetrwały ostatni rok były widziane nad Urwiskiem, przywracając nadzieję na odnowę Krainy.
  • Wiele zmieniło się w krainie przez ostatni rok
  • > Po najeździe nieznanych napastników zapanował chaos w krainie. Dotychczasowe stada przestały istnieć a wiele osobników zaginęło. Nie sposób powiedzieć czy ich dziedzictwo przetrwa czy też nowe grupy zamieszkają wolne tereny.
  • > Zakątek Przodków, skąd do świata napływała magia, został zniszczony. Era magii w krainie się skończyła i cuda wykraczające poza moc szamanów mogą już nigdy nie być widziane przez śmiertelników.
Stada

przywódca:

przywódca:

przywódca:

x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Mane - poszukiwania

Możesz tutaj założyć własny temat z dowolnym ogłoszeniem.
Awatar użytkownika
Mane
Posty: 725
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 01 mar 2014
Zdrowie: 52
Autorzy obrazków: Dirke, Tigon?
Kontakt:

Mane - poszukiwania

#1

Post autor: Mane » 21 cze 2021, 22:39

Forum ponownie zostało otwarte, KP wrzuciłem do oceny... więc może pora pomyśleć o poszukiwaniach, ogłoszeniach, relacjach. Mane musi się jeszcze odnaleźć po tym całym ataku hordy. Nie wiem, jakie stada będą powstawać i czy któreś będzie chciało go przyjąć - miał na pieńku z wieloma lwami, więc zobaczymy, na ile okaże się to możliwe. Najwyżej pozostanie Samotnikiem.

Jakiej relacji szukam? Najlepiej jakiejś intensywnej, mile widziana byłaby mocno negatywna, przynajmniej na początku, ale nie jest to konieczne. Może być jakiś romans (z lwicą ale również z lwem, lub też z dowolnym, innym gatunkiem), może być toksyczny wbrew woli drugiej strony. Może być coś w stylu porwania, jakieś niewolnictwo (Mane posiadał w przeszłości niewolnika i na pewno chciałby znowu jakiegoś mieć), może być jakaś szarpanina, walka. Jestem otwarty na wszelkie propozycję. Może być na fabule, może być na marginesie. Wszystkich chętnym prosiłbym o kontakt przez Discord/PW :)

Karta postaci
ObrazekMane [KP]
Obrazek

Awatar użytkownika
Shadow
Posty: 266
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 lip 2015
Zdrowie: 100
Kontakt:

#2

Post autor: Shadow » 22 cze 2021, 11:02

Zgłaszam się na niewolnika. Może być zabawnie XD
It's an ugly business doing one's duty. But just occasionally - it's a real pleasure.

Odpowiedz

Wróć do „Ogłoszenia użytkowników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość