Newsy
 • 15.02.19
 • Kolejna audycja forumowego radia odbędzie się 23 lutego. Gościem będzie Maru.
 • 14.02.19
 • W walentynkowym subforum pojawiły się konkursy. Do wygrania atrakcyjne nagrody!
 • 14.02.19
 • Ruszył event walentynkowy oraz głosowanie na Miss i Mistera. Do spisu ziół została dodana kocimiętka.
 • 13.02.19
 • Do Regulaminu Fabularnego dodano punkt 18. mówiący o odpisach graczy podczas walki oraz zaktualizowano punkt 2. Regulaminu Spotkań.
 • 11.02.19
 • Od 15 lutego szamani nie będą już otrzymywać PD za zbiór ziół.
Cytat miesiąca

"Co tu się właściwie odmufasiało?"

Kitani, Jezioro

x

PIERWORODNI

Przywódca: Tib

Opis stada

STRAŻNICY KRĘGU

Przywódca: Athastan

Opis stada

ZŁA ZIEMIA

Przywódca: Ragir

Opis stada

Fabuła
 • Pierwsza ofiara ZZ
 • Podczas walki w Lochach syn dawnej liderki zmarł od poniesionych ran. Nyeusi najprawdopodobniej podzieli jego los.
 • Starcie w Lochach
 • Na Złej Ziemi doszło do krwawej walki pomiędzy nowym Hersztem a byłą liderką stada.
 • Rewolucja na Złej Ziemi
 • Członkowie ZZ na czele z Ragirem sprzeciwili się władzy Nyeusi i wybrali nowego przywódcę. Przyszłość byłej liderki i jej syna jest niepewna.
 • Przyszłość Lwiej Ziemi
 • Generał Pierworodnych i Mówca Strażników prowadzą rozmowy w sprawie współpracy ich stad.
 • Wielka gra się zaczęła
 • Nieznani przybysze krążą po krainie, a snuta przez nich intryga zatacza coraz większe kręgi.
 • Krokodyla daj mi luby!
 • Cztery lwy stanęły w szranki ze spragnionym krwi gadem.
 • Bohaterska księżniczka
 • Następczyni tronu rusza na pomoc lewkowi w opałach.
 • Stado Strażników się powiększa
 • Na świat przyszła czwórka młodych.
 • Pakt o nieagresji
 • Spór nad Wodopojem zakończył się pokojowo. Kocia Skała przechodzi pod władanie hieniej bandy.
 • Legion Seta
 • Dwóch braci planuje ożywić stado ich zaginionego ojca.
x
Suwak
Pustkowia Dżungla Wodospad Wulkan Pustynia Oaza Góry Dolina Jezioro Cmentarz Ciernisko Kanion Wąwóz Wodopój Upendi Termitiery Bagna Lwia Skała Drzewo Kilimandżaro Las Sawanna

Różne relacje - Sheeba, Alfajiri, Dhoruba, Hatari

Możesz tutaj założyć własny temat z dowolnym ogłoszeniem.
Awatar użytkownika
Sheeba
Posty: 90
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 gru 2013
Krzepa: 35
Zręczność: 45
Percepcja: 70
Autorzy obrazków: Rysunki własnego autorstwa.
Kontakt:

Różne relacje - Sheeba, Alfajiri, Dhoruba, Hatari

#1

Post autor: Sheeba » 27 lis 2018, 18:32

Cześć :D
Mam kilka propozycji relacji dla moich postaci, a nuż kogoś coś zainteresuje.


Sheeba:

1. Ojciec
Nikt nigdy do końca go nie poznał, poza oczywiście samą matką Sheeby, która zabrała tę informację do grobu. Tak więc nie mam w tym miejscu żadnych wymagań - jej ojcem może zostać jakikolwiek samiec, oczywiście starszy od niej o tyle, by miało to sens. Historia, jego charakter, czy wygląd mogą być dowolne - tak samo, jak to, czy w ogóle wiedział o istnieniu swego potomstwa (choć oczywiście ciekawiej by było, gdyby wiedział). Stado uniemożliwiało mu zajęcie się własnym potomstwem i teraz po latach trafił na trop jedynej ocalałej córki? A może był zwyczajnym łajdakiem, który żałuje tego krótkiego romansu z matką lwicy? Może Sheeba to owoc gwałtu? Do wyboru, do koloru :D

2. Lwy z dawnego stada
Dawny dom Sheeby zniszczył pożar, prawdopodobnie pustosząc tamte tereny i zabijając wiele lwów, lecz jak wiadomo część z nich mogła przeżyć. Mogą to być dalsi, czy bliżsi krewni Sheeby (może kuzynostwo, ciotki/wujkowie itp), bądź też osobniki z nią niespokrewnione, którym tak, jak jej przyszło się wychowywać na tej samej sawannie. Może i dawny przywódca? Ktoś z rodziny jej opiekunki? Możliwości jest sporo.
Tutaj widziałabym raczej negatywne relacje, jakby nie patrzeć nie dość, że lwy z poprzedniego stada wierzyły w ciążącą na niej klątwę, to jeszcze po zabójstwie starej szamanki została ogłoszona zdrajczynią. Choć jeśli ktoś by miał inny pomysł, to również zapraszam.

3. Postacie, które poznała przed przybyciem do krainy
Sheeba spędziła sporą część życia na podróżach, całkiem więc prawdopodobne, że natknęła się na swej drodze na wiele stworzeń. Dawni towarzysze, z którymi jakiś czas podróżowała, przyjaciele, których porzuciła za strachu, że sprowadzi na nich nieszczęście, czy osoby, którym się kiedyś jakoś naraziła mile widziane.

4. Mentor
Chciałabym w przyszłości zrobić z Sheeby szamankę, więc będzie potrzebować nauczyciela. Stado nie odgrywa zbyt dużej roli, jako, że nie jestem jeszcze pewna, czy lwica do jakiegoś dołączy.

Alfajiri:

1. Rodzeństwo
Jej rodzina była dość liczna, toteż całkiem możliwe, że oprócz rodzeństwa z tego samego miotu, posiadała też zarówno młodszych, jak i starszych krewnych (wśród których część równie dobrze mogła mieć innego ojca). Ich matką była doświadczona i szanowana przez współplemieńców samica imieniem Kuangaza, przed trafieniem do krainy byli członkami wędrownego klanu, który rozpadł się po śmierci jego starej przywódczyni (co szerzej opisałam w zapisie). Część z krewnych ruszyła z Alfajiri w podróż po rozpadzie klanu, lecz po jakimś czasie stopniowo zaczęli się odłączać.
Nie mam specjalnych wymagań jeżeli chodzi o wygląd i charakter, a relacje z samą Alfajiri również są do ustalenia.
2. Inni członkowie klanu
Jeśli ktoś chciałby zagrać hieną, która zna Alfajiri, ale nie jest z nią spokrewniona, to może zostać jednym z członków jej dawnego klanu. Grupa była stosunkowo liczna, prowadziła koczowniczy tryb życia i miała nie najlepszą opinię awanturników i złodziei. Rozpadła się po śmierci przywódczyni na skutek konfliktu między jej córkami, z których każda uważała, że to jej należy się władza. Tutaj nie mam żadnych większych wymagań poza wspólnym początkiem historii.
3. Dawni wrogowie
Alfajiri jest personą dość porywczą, często agresywną i bezczelną, tak więc w przeszłości z pewnością naraziła się paru zwierzętom, czy to jeszcze wówczas, gdy należała do klanu, czy to już później, podczas swej wędrówki. Być może w przeszłości grupa hienich podrostków prowadzona przez Alfajiri zabiła młodego lewka, którego matka poprzysięgła zemstę? Ktoś poczuł się w jakiś sposób oszukany przez samicę? Osobnik, który wyjątkowo niechętnie wspomina jej klan jako całość? A może po prostu ktoś, z kim kiedyś się pożarła o jakiś kawał mięsa, czy legowisko? Jak kto woli.

Dhoruba:

1. Rodzina
Członkowie rodziny geparda uchodzą za zaginionych, lecz całkiem możliwe, że nadal żyją. Urodził się na Lwiej Ziemi, jako syn Jioni, cieszącej się szacunkiem wielu zwierząt samicy uchodzącej za przykładną matkę i doskonałą łowczynię. Rodzicielka jest dla Dhoruby niedoścignionym wzorem do naśladowania, osobą, którą darzy szacunkiem graniczącym z czcią. W jego mniemaniu jest prawdziwym ideałem, lecz kto wie, może Jioni w rzeczywistości wcale nie była tym, za kogo wszyscy ją uważają?
Miał dwójkę rodzeństwa, brata Ngurumo i siostrę Wingu, do których był niezwykle przywiązany.
Rozdzielił się z nimi podczas powodzi ze względu na atak krokodyli i do tej pory nie było im dane się odnaleźć. Dhoruba nie wie, czy ktokolwiek z nich przeżył, wiadomo jest tylko tyle, że nigdy nie dotarli w góry, gdzie planowali schronić się przed potopem.
Ojca pamięta, jak przez mgłę, ten bowiem opuścił ich rodzinę gdy był jeszcze kocięciem. Niewiele o nim wiadomo poza tym, że był gepardem stroniącym raczej od jakichkolwiek zobowiązań, tak więc w tej kwestii pozostawiam całkowitą dowolność.
Ze względu na tryb życia jego ojca całkiem możliwym jest, że Dhoruba posiada też przyrodnie rodzeństwo, toteż jeśli ktoś miałby ochotę, może zagrać też i taką postacią.
2. Postacie poznane podczas powodzi
Kiedy woda się podniosła, Dhoruba postanowił schronić się gdzieś na górskich terenach, gdzie byłby bezpieczny. Było to drastyczną zmianą środowiska dla wielu zwierząt z sawanny, toteż całkiem możliwe, że część z nich zdecydowała się na współpracę. Czy wspólne zmagania zaowocowały przyjaźnią? Czy też do samego końca pozostali sobie obojętni? A może zdążyli się w jakiś sposób poróżnić i teraz nie pałają wobec siebie sympatią? Być może połączyło ich coś więcej?
3. Znajomi z dzieciństwa
Może Twoja postać pamięta Dhorubę jako małego kociaka? Może spędzali dnie na wspólnej zabawie? Może przeżyli wspólnie jakąś przygodę? A może Twoja postać miała serdecznie dosyć małego, ciekawskiego gepardziątka plączącego jej się pod łapami i przeszkadzającego w codziennych obowiązkach? Może jako małe kocię zawędrował tam, gdzie nie powinien i naruszył Twoje tereny? Jak wolisz.

Hatari:

1. Rodzina
Hatari najprawdopodobniej posiada rodzinę gdzieś na Lwiej Ziemi, więc całkiem możliwe, że gdzieś tam wciąż żyją jego krewni. Jeśli ktoś chciałby mieć zaginionego brata czy kuzyna, niech pisze.
Krewni nie muszą być świadomi pokrewieństwa, nie muszą też nawet w ogóle go znać, biorąc pod uwagę, że wychowywał się z dala od stada.

2. Byłe partnerki i dzieci
Hatari z pewnością miał kilka romansów w ciągu swego życia i całkiem możliwe, że doczekał się nawet i potomstwa. Zazwyczaj nie należy do szczególnie czułych partnerów, nie jest też wyjątkowo troskliwym ojcem i wychowywanie dzieci ogranicza jedynie do sporadycznych spotkań z nimi i ewentualnych treningów.

3.Inni znajomi
Hatari kręci się w pobliżu od dłuższego czasu, toteż z pewnością nawiązał jakiś kontakt z wieloma osobnikami. Czy to zamienili kilka słów, może współpracowali przez jakiś czas, albo też zwyczajnie wdali się w bójkę. Do wyboru, do koloru.


Jeśli ktoś miałby pomysł na inne ciekawe relacje niech pisze, jeśli pomysł mi się spodoba to chętnie przyjmę :D

Chętnych zapraszam na PW, ewentualnie niech łapią mnie na Discordzie :D

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość