Newsy
  • 15.02.19
  • Kolejna audycja forumowego radia odbędzie się 23 lutego. Gościem będzie Maru.
  • 14.02.19
  • W walentynkowym subforum pojawiły się konkursy. Do wygrania atrakcyjne nagrody!
  • 14.02.19
  • Ruszył event walentynkowy oraz głosowanie na Miss i Mistera. Do spisu ziół została dodana kocimiętka.
  • 13.02.19
  • Do Regulaminu Fabularnego dodano punkt 18. mówiący o odpisach graczy podczas walki oraz zaktualizowano punkt 2. Regulaminu Spotkań.
  • 11.02.19
  • Od 15 lutego szamani nie będą już otrzymywać PD za zbiór ziół.
Cytat miesiąca

"Co tu się właściwie odmufasiało?"

Kitani, Jezioro

x

PIERWORODNI

Przywódca: Tib

Opis stada

STRAŻNICY KRĘGU

Przywódca: Athastan

Opis stada

ZŁA ZIEMIA

Przywódca: Ragir

Opis stada

Fabuła
  • Pierwsza ofiara ZZ
  • Podczas walki w Lochach syn dawnej liderki zmarł od poniesionych ran. Nyeusi najprawdopodobniej podzieli jego los.
  • Starcie w Lochach
  • Na Złej Ziemi doszło do krwawej walki pomiędzy nowym Hersztem a byłą liderką stada.
  • Rewolucja na Złej Ziemi
  • Członkowie ZZ na czele z Ragirem sprzeciwili się władzy Nyeusi i wybrali nowego przywódcę. Przyszłość byłej liderki i jej syna jest niepewna.
  • Przyszłość Lwiej Ziemi
  • Generał Pierworodnych i Mówca Strażników prowadzą rozmowy w sprawie współpracy ich stad.
  • Wielka gra się zaczęła
  • Nieznani przybysze krążą po krainie, a snuta przez nich intryga zatacza coraz większe kręgi.
  • Krokodyla daj mi luby!
  • Cztery lwy stanęły w szranki ze spragnionym krwi gadem.
  • Bohaterska księżniczka
  • Następczyni tronu rusza na pomoc lewkowi w opałach.
  • Stado Strażników się powiększa
  • Na świat przyszła czwórka młodych.
  • Pakt o nieagresji
  • Spór nad Wodopojem zakończył się pokojowo. Kocia Skała przechodzi pod władanie hieniej bandy.
  • Legion Seta
  • Dwóch braci planuje ożywić stado ich zaginionego ojca.
x
Suwak
Pustkowia Dżungla Wodospad Wulkan Pustynia Oaza Góry Dolina Jezioro Cmentarz Ciernisko Kanion Wąwóz Wodopój Upendi Termitiery Bagna Lwia Skała Drzewo Kilimandżaro Las Sawanna

Mane

Możesz tutaj założyć własny temat z dowolnym ogłoszeniem.
Awatar użytkownika
Mane
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 01 mar 2014
Krzepa: 60
Zręczność: 50
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Tigon?
Kontakt:

Mane

Post autor: Mane » 26 sty 2019, 0:17

Chciałbym się przywitać ze wszystkimi na forum, chociaż jest duża szansa, że znamy się z innych miejsc, jako że przez ostatnie kilka lat grałem na kilku lwich, wilczych, psich, końskich i sporadycznie ludzkich forach. Jeśli chodzi o mnie, to lubię się czasami rozpisać, lubię logiczne i przemyślane posty, więc staram się takie pisać. Lubię poprawną polszczyznę i stawianie przecinków ale jakoś mocno tego nie wymagam – jestem dość tolerancyjny. Zwykle jestem aktywny na fabule, odpisuję szybko, sprawnie i regularnie.

Co do mojej postaci, to jeszcze nie do końca jestem pewien, gdzie ją wrzucę: czy do któregoś stada, czy na razie będę grał Samotnikiem. Postanowiłem poszukać najpierw jakichś relacji, bo może ułatwi mi decyzję, co dalej. A kogo szukam? Myślę, że czegoś ciekawego, jakiejś intensywnej relacji: mocno negatywnej lub mocno pozytywnej. Może być jakiś romans (z lwicą ale również z lwem, lub też z dowolnym, innym gatunkiem), może być toksyczny wbrew woli drugiej strony. Może być coś w stylu porwania, może być jakaś szarpanina, walka. Jestem otwarty na wszelkie propozycję i prosiłbym o kontakt przez GG/Discord/Telegram/PW :)

viewtopic.php?f=66&t=341]Karta Postaci
Ostatnio zmieniony 03 lut 2019, 10:43 przez Mane, łącznie zmieniany 2 razy.
ObrazekMane (KP)

Awatar użytkownika
Mane
Kontakt:

Post autor: Mane » 29 sty 2019, 20:59

Tak tylko dodam, że ogłoszenie jest wciąż aktualne (jeśli się coś zmieni, to zedytuję post). Jeśli ktoś chce pisać, to proszę o kontakt przez GG/Discord/Telegram/PW :)
ObrazekMane (KP)

Awatar użytkownika
Nilima
Rekrut
Rekrut
Data urodzenia: 31 lip 2018
Krzepa: 20
Zręczność: 20
Percepcja: 20
Autorzy obrazków: lioden
Kontakt:

Post autor: Nilima » 03 lut 2019, 19:44

Mogę podrzucić Nuzirę

Awatar użytkownika
Mane
Kontakt:

Post autor: Mane » 17 lut 2019, 22:36

Parę Marginesów mi się ostatnio skończyło, więc ogłoszenie znowu jest aktualne. Bardzo proszę wszystkich chętnych o kontakt najlepiej przez Discord (ewentualnie GG/Telegram/PW) :)
ObrazekMane (KP)

Odpowiedz