Newsy
  • 26.05.19
  • Życzymy wszystkiego dobrego mamom i z okazji ich święta wprowadzamy program 5+ na każde lwiątko.
  • 22.05.19
  • Dział Rzeka Królów został przeniesiony do terenów niczyich. Do LZ należą tylko tematy Przejście oraz Kąpielisko.
  • 19.05.19
  • Na forumowym fanpage'u rozpoczął się tydzień Kovu
  • 19.05.19
  • Wprowadzona zostaje zasada, że obrazek w podpisie nie powinien być wyższy niż 300 px, a cały podpis nie wyższy niż 350 px ze względu na słabą czytelność na małych ekranach. Prosimy o dostosowanie swoich podpisów.
  • 19.05.19
  • Ogłaszamy konkurs plastyczny na wizerunek Wodza.
Fabuła
  • Złoziemskie podboje
  • Złoziemcy po przejęciu Doliny Wichrów urządzają się na nowych terenach.
  • Śledztwo
  • Kanclerz postanowił zająć się sprawą tajemniczych zaginięć lwic na Lwiej Ziemi. Wciąż brak wieści o Jasmin i Alexandrze.
  • Towarzysz królowej
  • Pojawienie się Berghi w okolicy Lwiej Ziemi wzbudziło czujność strażników. Tymczasem uzurpatorka znalazła nowego sprzymierzeńca.
  • Niespodziewana śmierć
  • Jedno z dzieci Setha i Nefthis zmarło z powodu nieznanej choroby.
  • Sługa Legionu
  • Enasalin zabrała okaleczonego Tamu na tereny stadne.
  • Porwanie
  • Młoda siostrzenica kanclerza pozostaje w rękach Herolda. Wódz może wykorzystać ją przeciwko Lwiej Ziemi.

Lwia Ziemia przywódcy: Athastan, Tib

Zła Ziemia przywódca: Ragir

Legion Seta przywódca: Maer'vu

x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad https://krollewpbf.pl/viewforum.php?f=47 Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Image Map Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Image Map Sawanna LZ Lupa

Ohohoho wiosna chyba idzie

Możesz tutaj założyć własny temat z dowolnym ogłoszeniem.
Awatar użytkownika
Kifo
Straż
Straż
Gatunek: lew afrykański
Data urodzenia: 19 sie 2016
Krzepa: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Machati, ja & Disney
Kontakt:

Ohohoho wiosna chyba idzie

Post autor: Kifo » 20 lut 2019, 14:43

Dla Kifo w sumie niewiele szukam bo jego poszukiwania raczej będą się kręcić tylko wokół stada, którego stał się członkiem ale może któraś Złoziemczyni zechciałaby jakieś romanse z czachąwsuahili?

Od Kifo nie można oczekiwać jakiegoś supi romantyzmu bo on jest dość lwim tradycjonalistą, tzn najchętniej miałby kilka żon :V ale jeśli trafi mu się jedna to z nim źle mieć nie będzie, on jest jednak kobieciarz i docenia wdzięki lwic co widać po tym, że ogląda się za ogonami złoziemek w fabule jak miał okazje :V.

No więc taki ze śmisznom grzywom pan szuka pani w lefkowej telegazecie. :lion: <3 :3

Awatar użytkownika
Kifo
Straż
Straż
Kontakt:

Post autor: Kifo » 07 kwie 2019, 12:50

Kifo dalej szuka jakiejś lasencji, która nie zechce go zabić za jego cynizm i złośliwości i ostatecznie nie musi być Złoziemką bo i tak jego obecne wrażenie Złoziemkami jest takie se~ niemniej musiałaby ta panna dołączyć do ZZ bo Kifosz raczej staje się lojalny wobec stada, a przynajmniej wobec Ragira D:

Awatar użytkownika
Shanteeroth
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 04 sie 2015
Krzepa: 40
Percepcja: 55
Autorzy obrazków: Kravariss, mod. Gunter

Post autor: Shanteeroth » 10 kwie 2019, 19:05

W sumie może nie na dłuższą relację, ale jak Kifo ma ochotę na coś przelotnego - mam tępą Mji, którą może naprawdę raz dwa zbajerować i sobie "ulżyć" czy coś. Bo na stałe związki czy poważniejsze romanse raczej jej nie widzę, bo za tępa jest na to x'D

Awatar użytkownika
Kifo
Straż
Straż
Kontakt:

Post autor: Kifo » 13 kwie 2019, 22:10

Kifo to manipulacyjny, śliski typ - jak głupia to tym lepiej xD
ale nie będzie jej z nim źle xD

ale coś w tym jest, że Kifo też na dłuższą metę z głupią nie wytrzyma

Awatar użytkownika
Ventruma
Aspirant
Aspirant
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 10 kwie 2018
Krzepa: 50
Zręczność: 40
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Matanjah
Kontakt:

Post autor: Ventruma » 24 kwie 2019, 20:30

@Kifo A ciągle aktualne? Bo mam Ventrume, nastoletnią lwiczke, ma roczek. Dość wredna ale nie jest zła. Szuka swojej pierwszej miłości. Nawet na spotkanie by była szansa bo zamierza przyjść na złą ziemie w poszukiwaniach swojego ojca :) Kręcą ją lwy z czarnymi grzywami. Jest zadziorna i szuka chłopaka w jej charakterze.
Jestem nastolatką, rozbrykaną, kocham polować. Mam ciemny kremowy odcień, albo jasno brązowy, ale chyba bardziej jasno brązowy. Moja matka była z lwiej ziemi, a ojciec ze złej, dlatego tak wyglądam. Mam delikatnie dłuższe włosy na brodzie po tacie, oraz mały sterczący włosek na głowie, ponieważ moja mama miała grzywkę. Aktualnie żyję na lwiej ziemi. Mam na imię Ventruma

Odpowiedz

Wróć do „Ogłoszenia użytkowników”