Newsy
  • 10.07.19
  • W dniach 10-26 lipca funkcje administracyjne na forum pełnią Athastan i Tamu
  • 09.07.19
  • Na forumowym fanpage'u trwa tydzień Zazu oraz rozpoczęło się kolejne głosowanie
  • 07.07.19
  • Audycja z Sheebą już do odsłuchania na forumowym kanale YT
  • 01.07.19
  • Postacią Miesiąca została Enasalin!
Fabuła
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad https://krollewpbf.pl/viewforum.php?f=47 Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Image Map Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Image Map Sawanna LZ Lupa

OGIEŃ!!!

Możesz tutaj założyć własny temat z dowolnym ogłoszeniem.
Awatar użytkownika
Berghi
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 31 gru 2012
Krzepa: 40
Zręczność: 70
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Dirke (Ragir)
Kontakt:

OGIEŃ!!!

Post autor: Berghi » 26 mar 2019, 17:47

Jeśli ktoś kojarzy choć odrobinę postać Berghi z fabuł lub historii zapewne wie, że była wielką przywódczynią wielkiej armii (jeśli nie, to teraz o tym piszę xd). W jej skład wchodzić mogą nie tylko lwy, ale także inne stworzenia afrykańskiej fauny, które przygarniała, dbała o ich dobro i obiecała dać lepsze jutro. Zyskała ich przychylność, dlatego też walczyli w jej imieniu i wspierali jej idee oraz ambitne cele, które na bieżąco sobie wyznaczała. To ekipa zgranych, oddanych i lojalnych person. (od ptaków, przez lwy, lamparty, gepardy etc.)
Tak, więc jeśli miałby ktoś ochotę pograć taką postacią udzielę więcej informacji i przybliżę bardziej szczegółowo historię Berghi.

Drugą rzeczą są pupile "dzieci", które zawsze towarzyszyli lwicy w jej działaniach w postaci trzech kobr (np. egipska, czarnoszyja, czarnobiała), które przygarnęła jako jaja po śmierci ukochanego i swojego dziecka. Gady stały się jej na tyle oddane, że zrobią dla niej wszystko, a sama ich obecność przy lwim boku napawa wrogów strachem. Zainteresowanym mogę udzielić więcej informacji.

GORĄCO ZAPRASZAM!!! CIEKAWE FABUŁY GWARANTOWANE!!!

Awatar użytkownika
Moyo
Gatunek: lew
Data urodzenia: 22 mar 2017
Krzepa: 50
Zręczność: 40
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Aleksandra, disney
Kontakt:

Post autor: Moyo » 26 mar 2019, 19:54

Kiedy Gra o tron wejdzie za mocno XD Też uwielbiam tę książkę i serial ;)
Swoją drogą kobry możesz sobie kupić bo wtedy też możesz je kontrolować.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gunter
Data urodzenia: 06 lut 2011
Krzepa: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Autorzy obrazków: ja
Kontakt:

Post autor: Gunter » 26 mar 2019, 20:05

Przykro mi. W ofercie sklepu nie ma zwierząt :D

Awatar użytkownika
Moyo
Kontakt:

Post autor: Moyo » 26 mar 2019, 22:36

Acha no tak, nie to forum 😊
Obrazek

Awatar użytkownika
Lyanna
Straż
Straż
Data urodzenia: 04 wrz 2016
Zręczność: 62
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Askari/Gunter/Alexandra (Nastialioness565) DA
Kontakt:

Post autor: Lyanna » 27 mar 2019, 16:59

Nie widzę nic złego w tym, że ktoś się na czymś wzoruje, coś w jakiś sposób inspirowane jest ok. Wiadomo, że nic nie jest w 100% takie samo i wszystko potoczyć może się inaczej. ;v

Awatar użytkownika
Moyo
Kontakt:

Post autor: Moyo » 27 mar 2019, 17:18

Ja też nie. Moyo też jest wzorowany, a jego charakter i tak ułożył mi się kompletnie inaczej niż chciałam. Także, też nie mam nic przeciwko inspiracji jakimiś postaciami :) Przepraszam jeśli to tak zabrzmiało.
Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Ogłoszenia użytkowników”