Newsy
  • 11.11.19
  • Kolejna audycja forumowego radia odbędzie się 17.11 a jej gościem będzie Ventruma
  • 10.11.19
  • W konkursie na opowiadanie zwyciężyła Gvalch'ca
  • 09.11.19
  • Nastąpiły zmiany w systemie wieku
  • 04.11.19
  • Postacią Października został Ragir
  • 03.11.19
  • Pojawiły się wyniki plebiscytów
  • 01.11.19
  • Dziś obchodzimy nasze pierwsze urodziny. Wszystkiego najlepszego lewki (i nie-lewki)!
Fabuła
  • Potomstwo księżniczki
  • Narie i Haki zostali rodzicami czwórki lwiątek
  • Hienia banda
  • Pod wiekową akacją zebrała się grupa hien w poszukiwaniu domu.
  • W tajnej służbie kanclerza
  • Lwioziemski szpieg został schwytany na terenie KKB i zaprowadzony przed oblicze królowej
  • Na terenie wroga
  • Szkarłatna ranna w walce z członkiem swojego stada znalazła schronienie na Lwiej Ziemi
  • Ratunek dla księżniczki
  • Po zaginięciu Sariny jej poszukiwaniem zajęły się lwioziemskie młodziki
  • Bratobójcza walka
  • Dwójka Szkarłatnych wdała się w walkę na cmentarzysku.
  • Młode Enasalin
  • Tunu, która odeszła z Lwiej Ziemi zadomowiła się w Bractwie
  • Opiekun
  • Ragir podjął się opieki nad swoją córką oraz lwiczką, która uciekła z Lwiej Ziemi
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa

Daj mi nogę, daj mi nogę, daj mi nogę...

Możesz tutaj założyć własny temat z dowolnym ogłoszeniem.
Awatar użytkownika
Uharibifu
Nowicjusz
Nowicjusz
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 10 paź 2016
Zdrowie: 85
Krzepa: 70
Zręczność: 55
Percepcja: 25
Autorzy obrazków: ale-tie
Kontakt:

Daj mi nogę, daj mi nogę, daj mi nogę...

Post autor: Uharibifu » 14 paź 2019, 22:03

... a najlepiej daj to, co pomiędzy nimi!
Tak nieco poważniej, chociaż może wyjść na to, że jestem jakaś niewyżyta niepoważna właśnie: szukam dla Uhasia kochanic. Im więcej, tym lepiej. Facet nie pieprzy się w jakieś umizgi czy coś. Jeśli więc szukasz kogoś, kto spłodzi ci potomstwo a potem odejdzie jakby nic, nie płacąc alimentów - trafiłaś idealnie! Jeśli też jesteś osobą o masochistycznym podejściu do swojej postaci i chcesz ją skrzywdzić, np. poprzez gwałt na niej - trafiłaś idealnie! Jeśli chcesz po prostu popisać i - być może - spróbować pokazać mu, gdzie jego miejsce - trafiłaś idealnie!
Szowinista, kiedy jakaś mu się spodoba - weźmie, choćby siłą.
Oczywiście jeśli krępują cię zbyt obrazowe opisy - załatwimy wszystko krótko, w sposób ocenzurowany, łagodny, nieszczegółowy, żaden problem. Po prostu chciałabym, że Uharibucu był postacią, która pojawi się w jakimś drzewku genealogicznym, marzenia z młodości doczeka się potomstwa. Oczywiście nie będzie ingerować w jego wychowanie, bo nie będzie go interesować, czy w ogóle jakieś powstanie. Daje to sporo możliwości, raczej negatywnych relacji - zarówno z tymi partnerkami, jak i ewentualnie powstałym rodzeństwem.

Awatar użytkownika
Fedha
Rycerz
Rycerz
Gatunek: Lew Afrykański
Data urodzenia: 06 cze 2016
Krzepa: 40
Zręczność: 50
Percepcja: 60
Autorzy obrazków: lluviella, Xnvy, disney, ja, Ragir, Ale-Tie
Kontakt:

Post autor: Fedha » 14 paź 2019, 22:22

Hm... Nie mogę zagwarantować potomstwa, ale jeśli interesuje Cię wątek z feministką, to mogę zaoferować Fedhę ;)

Awatar użytkownika
Shanteeroth
Data urodzenia: 04 sie 2015
Percepcja: 55
Autorzy obrazków: Danni-Minoptra + takajednazołza

Post autor: Shanteeroth » 14 paź 2019, 22:24

Oj, może być ciekawie. Uhari koniecznie będzie próbował ją przekonać, że gówno wie - bo to samiec jest panem świata, a samice tylko są odpowiedzią na jego zachcianki :3
Jak będziesz chciała zacząć jakiś margines - jestem dostępna. Fabuła obecnie zajęta, więc musiałabyś poczekać - jak wolisz?

Awatar użytkownika
Fedha
Rycerz
Rycerz
Gatunek: Lew Afrykański
Data urodzenia: 06 cze 2016
Zręczność: 50
Percepcja: 60
Autorzy obrazków: lluviella, Xnvy, disney, ja, Ragir, Ale-Tie
Kontakt:

Post autor: Fedha » 14 paź 2019, 22:28

Nie mam nic przeciwko marginesowi, zacznij kiedy chcesz :)

Awatar użytkownika
Uharibifu
Nowicjusz
Nowicjusz
Data urodzenia: 10 paź 2016
Zdrowie: 85
Krzepa: 70
Percepcja: 25
Autorzy obrazków: ale-tie
Kontakt:

Post autor: Uharibifu » 24 paź 2019, 21:11

Ooo! Zawsze mozna też być jego dzieckiem, z którego nie zdaje sobie sprawy! Tylko to musiało by być naprawdę młodziutkie lwiątko, bo sam Uhari to jeszcze gówniarz x'D

Odpowiedz

Wróć do „Ogłoszenia użytkowników”