Newsy
Fabuła
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Mistrzowie łupu podziału (Uran & Hiraeth) [Trening zręczności +2]

Postaci pod okiem mentorów mogą tutaj trenować swoje umiejętności, by zdobyć punkty doświadczenia i statystyk.

Regulamin forum
  1. W tytule wątku należy podać trenowaną statystykę oraz ilość punktów, jaką może zdobyć szkolona postać.
  2. Każda postać może mieć jednego mentora odpowiedzialnego za daną statystykę.
  3. W przypadku, gdy do zdobycia są więcej niż 2 punkty trzeba rozegrać więcej niż 1 trening.
  4. Szczegóły w dziale mechanika
Awatar użytkownika
Uran
Posty: 83
Gatunek: Mandryl
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 kwie 2015
Zdrowie: 100
Krzepa: 15
Zręczność: 55
Percepcja: 55
Autorzy obrazków: Disney
Kontakt:

Mistrzowie łupu podziału (Uran & Hiraeth) [Trening zręczności +2]

#1

Post autor: Uran » 11 sty 2020, 16:22

Uran zwisała głową w dół trzymając się gałęzi, na skraju lasu czekała na swoją uczennicę, z którą umówiła się na trening. Pora nieco popracować nad małą w aspekcie zręczności, co przyda się jej w codziennych przygodach. Ciekawe czy do szkolenia dołączy ktoś jeszcze? Ciężko stwierdzić, choć tor przeszkód, który przygotowała Uran nada się na więcej niż jedną osobę, o ile dodatkowy uczeń jest zbliżony rozmiarami do fenka. Nieco się napracowała nad przygotowaniem treningu, nie będzie to skakanie po drzewach bez celu tak jak uznają inni mistrzowie. Założy się, że zapamiętają to szkolenie jak żadne inne w pozytywnym znaczeniu.

Awatar użytkownika
Hiraeth
Posty: 88
Gatunek: fenek
Płeć: Samica
Data urodzenia: 13 wrz 2018
Zdrowie: 100
Krzepa: 10
Zręczność: 21
Percepcja: 54
Duch: 50
Autorzy obrazków: ja sama :)
Kontakt:

#2

Post autor: Hiraeth » 20 sty 2020, 20:56

Gdyby Hiraeth była czerwonym kapturkiem, zmieniłaby się tylko kwestia destynacji (domek babci) i przyodziewku, natomiast takie widoczne na pierwszy rzut oka szczegóły, jak swego rodzaju niefrasobliwość, ciekawość, i spacerowanie lasem w podskokach charakteryzowały zarówno lisiczkę, jak i pożartą według legendy przez wilka przedstawicielkę Homo sapiens. No dobrze, jeśli chodzi o koszyczek, tu również należy wykazać pewne niedobory u fenki. :muzyczka:
Skąd się wzięło w lesie zwierzę typowo pustynne, pozostanie zagadką, chyba że ktoś nie wytrzymie i zapyta. Dokąd zmierza, dopiero się okaże.
W każdym żesz bądź razie Hiraeth dreptała raźno niezbyt szeroką ścieżką między drzewami, rozglądając się dookoła i czujnie nadstawiając nieproporcjonalnie duże uszyska. Na jej pyszczku objawiło się coś w rodzaju ulgi, kiedy w końcu wyszła na mniej zarośnięty teren, który mógł być końcem lasu, a początkiem czegoś innego (ale nigdy nie wiadomo).
- No, nareszcie - powiedziała lisiczka, z niekłamaną radością witając słońce, którego w obrębie zarośli było jakby mniej. Podniosła nawet pyszczek do góry, żeby nacieszyć się nim jeszcze bardziej... i zorientowała się, że nie jest sama.
- Dzień dobry - powiedziała do stworzenia zwisającego z drzewa. Głową w dół, należy zaznaczyć. Fenka przekrzywiła łepek, przyglądając się z fascynacją niezwykłemu zjawisku. Jak dotąd widywała Uran stąpającą twardo po ziemi. - Ale masz... ciekawe zwyczaje - zauważyła.
Hiraeth - (z jęz. walijskiego) - tęsknota za domem, do którego nie można już powrócić, za miejscem, które być może nigdy nie istniało; nostalgia; smutek z powodu miejsc utraconych (też: a deep, inborn sence of yearning for a home, a feeling, a place or a person that is beyond this plane of existence)

Odpowiedz

Wróć do „Szkolenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości