Newsy
  • 19.03.20
  • Informujemy, że Tamu zrezygnował z roli Mistrza Gry
  • 14.03.20
  • Audycja z Ilangą już dostępna do odsłuchania na Youtube
  • 10.03.20
  • Pojawiła się uaktualniona lista grywalnych gatunków z umiejętnościami
  • 04.03.20
  • Postacią Miesiąca została Lyanna
  • 17.02.20
  • Miss forum została Nataka, a Misterem Kayaba. Gratulujemy zwycięzcom.
Fabuła
  • Wyprawa Nany
  • Hieny poszukujące sposobu na zdjęcie klątwy ze swoich ziem dotarły na tereny Szkarłatnych.
  • Posłaniec królowej
  • Gepard z byłego Królestwa Końca Burzy w końcu doczekał się audiencji u lwioziemskiego Kanclerza.
  • Duchowe śledztwo
  • Szamanka Hiraeth i towarzyszący jej szakal udali się na Pogorzelisko w celu zbadania duchowej klątwy ciążącej na terenach klanu hien.
  • Szalony intruz
  • Na tereny Mrocznego Bractwa przypałętał się lew mający nie po kolei w głowie, a za nim dwie inne lwice.
  • Medyk w Republice
  • Budujące sie nowe stado włączyło w swoje szeregi oryksa medyczkę.
  • Walka w Kaskadzie
  • Szkarłatni nie tolerują intruzów na swym terenie, o czym tragicznie przekonał się Lilith.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Pakt z diabłem? [Delegacje Szkarłatnych Grzyw i Królestwa Lwiej Ziemi]

Wątki służą do rozgrywania akcji pomiędzy konkretnymi graczami, a inne postacie mogą pojawić się w nich tylko za zgodą uczestników wątku. Wyjątkiem są wątki oznaczone w nazwie tematu [otwarty], gdzie może dołączyć każdy chętny gracz.

Regulamin forum
  1. W tym dziale można rozgrywać swoimi postaciami dodatkowe wątki, powiązane ze światem fabuły. Wątki dziejące się w innych realiach można prowadzić w dziale Offtopic.
  2. Akcja wątku może dziać się wyłącznie w przeszłości. Czas akcji należy sprecyzować w pierwszym poście.
  3. Miejscem akcji może być dowolna lokacja w krainie, nawet należąca do obcego stada. Niemożliwe jest jednak przejmowanie terenów. Miejsce akcji musi być jasno sprecyzowane w pierwszym poście.
  4. Postaci na fabule nie mogą posiadać wiedzy pochodzącej z wątku pobocznego, który jeszcze się nie zakończył, nawet jeśli dzieje się on w przeszłości.
  5. Poszukiwanie artefaktów i ziół poza fabułą może odbywać się tylko w działach Szkolenia i Akcje Specjalne.
  6. Wątki, w których nie pojawił się żaden post w przeciągu miesiąca będą przenoszone do działu Zakończone.
Awatar użytkownika
Tib
Kanclerz
Kanclerz
Gatunek: lew
Data urodzenia: 24 paź 2014
Zdrowie: 100
Krzepa: 66
Zręczność: 59
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: dirke(avatar), tigon(podpis)
Kontakt:

Pakt z diabłem? [Delegacje Szkarłatnych Grzyw i Królestwa Lwiej Ziemi]

Post autor: Tib » 25 mar 2020, 21:25

Oto nadszedł dzień, kiedy to starzy wrogowie mieli się ze sobą spotkać by podyskutować o ostatnich wydarzeniach. Spotkanie miało się odbyć na niewielkim skrawku , który stanowił granicę pomiędzy terenami dwóch stad. Co właściwie Lwioziemcy chcieli tym osiągnąć? Nawet Tib nie był tego do końca pewien. Z jednej strony zależało mu na utrzymaniu pokoju z drugiej jednak wiedział, że ma do czynienia z osobnikami, które dla władzy zamordowały swoich bliskich. Co więcej, Kanclerz pamiętał ostatnie zajście na bagnach, które o mały włos nie zakończyło się katastrofą. A teraz jeszcze ta sytuacja z Uharim... Może to była prowokacja, celowa zagrywka ze strony Szkarłatnych? Przodkowie raczą wiedzieć. W drodze na planowane miejsc rozmów brązowogrzywy przestrzegł swoich towarzyszy, by ostrożnie dobierali słowa, gdyż wojna na dwa fronty była ostatnim czego teraz potrzebowali.

@Ari
@Nuzira
@Tendai
@Raisa
@Athastan

Awatar użytkownika
Athastan
Radca
Radca
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 25 cze 2015
Krzepa: 32
Zręczność: 50
Percepcja: 70
Duch: 61
Autorzy obrazków: Subi-cub (generator)
Kontakt:

Post autor: Athastan » 26 mar 2020, 0:02

A więc stało się. Jedno z najbardziej zawiłych i poplątanych spotkań politycznych tego sezonu. A pomyśleć, że marzył o jakiejś delegacji... chyba nie do końca o to mu chodziło. Skoro jednak wypadło tak a nie inaczej, należało dopełnić obowiązków i służyć za wsparcie Kanclerzowi tudzież Królowej.
Nawet jeśli cała sytuacja była tak absurdalna jak obecnie...
Wojna z sąsiednim stadem była ostatnim czego im aktualnie potrzeba, zwłaszcza ze stadem które w pewien sposób historycznie było z nimi powiązanie. Oczywiście mogli zdominować ich militarnie... tylko, na Przodków, po co? Mimo wszystko mieli przecież do czynienia ze stadem, a nie z jakąś zbieraniną pod władzą obłąkanej królowej, jak to miało miejsce jakiś czas temu - co oznaczało, że powinni być w stanie dogadać się na jakiś przyzwoitych zasadach, jak na cywilizowane lwy przystało... do tego potrzebna była jednak dobra wola obydwóch stron.
Przeciągnął się w oczekiwaniu na przybycie delegacji Szkarłatnych, aż coś strzeliło mu w karku. Zapowiadało się na ciekawy dzień...
Każdy rytuał niewłaściwe stosowany może zagrażać twojemu życiu lub zdrowiu.

Pierwszy Szaman przypomina - nigdy nie używaj cebuli w celach magicznych!

Awatar użytkownika
Tendai
Szkarłaciątko
Szkarłaciątko
Gatunek: leff
Data urodzenia: 20 lis 2019
Zdrowie: 100
Krzepa: 50
Zręczność: 40
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: WolvesWoodGlenAdopts, kolorki ja
Kontakt:

Post autor: Tendai » 28 mar 2020, 22:01

Bardzo cieszyłem się, że zostałem zabrany na tak ważne spotkanie. Będę mógł się nauczyć wielu nowych rzeczy, byłem tego pewny. W końcu dorastam i warto by było abym i ja coś umiał robić w razie jak będzie taka ponownie potrzeba. Byłem też dumny w końcu to ja z rodzeństwa idę z mamą i ciotką. Nie do końca wiedziałem o co chodzi ale przecież dorośli będą gadać nie?

Awatar użytkownika
Ari
Dowódca
Dowódca
Gatunek: lew
Data urodzenia: 14 cze 2016
Krzepa: 50
Zręczność: 60
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Askari, reference: lioden
Kontakt:

Post autor: Ari » 29 mar 2020, 21:02

/ Sorki że krótkie ale nie chciałam blokować a weny brak/
Podpalana lwica rozglądała się dookoła. Mieli spotkać się z lwioziemcami i spodziewała się wszystkiego. Zasadzki albo tego, że w ogóle się nie pojawią. Złote kluchy. Ale sytuacja była napięta i mimo uprzedzeń, Ari nie chciała wszczynać konfliktu. Co wyjdzie to już inna sprawa. Wszystko zależało od przebiegu rozmowy.Nie sądziła by lwioziemcy zmobilizowali się do walki, ale wolała dmuchać na zimne. Co jak co, ale mimo skoku demograficznego Szkarłatni dalej nie byli najliczniejszą grupą. Wchodząc na teren spotkania widziała dwoje lwów. Z tego co wiedziała mieli się spotkać z przywódcą i chyba widać było który to. Sadełko nie kłamie. W sumie sytuacja była z lekka dziwna. Przyszli negocjować uwolnienie tego gnoja, którego lwioziemcy chyba powinni pozbyć się z radością. Zresztą po to zabrali Nuzirę. W końcy to ona ma z nim młode. Choć Ari nie była pewna po co tu Tendai. Lyanna chyba sobie kpiny robi posyłając z nią dzieciaka. Chociaż z drugiej strony już nie był taki mały. Niech sie uczy. Ale dobra do rzeczy.
- A więc Tib, mam rację?- zaczęła bez ogródek stając na przeciwko delegacji. Zlustrowała obu samców. Drugiego nie rozpoznawała. zresztą nie było jej to na ten moment do szczęścia potrzebne.
Drobna uwaga. Na pewno umrzecie.
Reference Sheet

Odpowiedz

Wróć do „Spotkania”