Newsy
Fabuła
  • Intruzi w Bractwie
  • Enasalin zaatakowała lamparcicę, która zjawiła się na jej terenie.
  • Próba ucieczki
  • Oślepiony i pozbawiony władzy Maer'vu próbuje wyswobodzić się z niewoli.
  • Kłótnia Lwioziemców
  • Pojawienie się nieznanego kruka na Lwiej Ziemi wywołało podziały między członkami stada.
  • Niebezpieczeństwa pustyni
  • Mimo że burza piaskowa i fatamorgany to nie jedyne zagrożenia czyhające na morzu piasku, pojawiają się na nim zbłąkani wędrowcy.
  • Tragedia w Wąwozie
  • Młody Lwioziemiec popełnił samobójstwo rzucając się z urwiska.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa

Mane

Możesz tutaj założyć własny temat z dowolnym ogłoszeniem.
Awatar użytkownika
Mane
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 01 mar 2014
Krzepa: 60
Zręczność: 50
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Tigon?
Kontakt:

Mane

Post autor: Mane » 26 sty 2019, 0:17

Chciałbym się przywitać ze wszystkimi na forum, chociaż jest duża szansa, że znamy się z innych miejsc, jako że przez ostatnie kilka lat grałem na kilku lwich, wilczych, psich, końskich i sporadycznie ludzkich forach. Jeśli chodzi o mnie, to lubię się czasami rozpisać, lubię logiczne i przemyślane posty, więc staram się takie pisać. Lubię poprawną polszczyznę i stawianie przecinków ale jakoś mocno tego nie wymagam – jestem dość tolerancyjny. Zwykle jestem aktywny na fabule, odpisuję szybko, sprawnie i regularnie.

Co do mojej postaci, to jeszcze nie do końca jestem pewien, gdzie ją wrzucę: czy do któregoś stada, czy na razie będę grał Samotnikiem. Postanowiłem poszukać najpierw jakichś relacji, bo może ułatwi mi decyzję, co dalej. A kogo szukam? Myślę, że czegoś ciekawego, jakiejś intensywnej relacji: mocno negatywnej lub mocno pozytywnej. Może być jakiś romans (z lwicą ale również z lwem, lub też z dowolnym, innym gatunkiem), może być toksyczny wbrew woli drugiej strony. Może być coś w stylu porwania, może być jakaś szarpanina, walka. Jestem otwarty na wszelkie propozycję i prosiłbym o kontakt przez GG/Discord/Telegram/PW :)

viewtopic.php?f=66&t=341]Karta Postaci
Ostatnio zmieniony 03 lut 2019, 10:43 przez Mane, łącznie zmieniany 2 razy.
ObrazekMane (KP)

Awatar użytkownika
Mane
Kontakt:

Post autor: Mane » 29 sty 2019, 20:59

Tak tylko dodam, że ogłoszenie jest wciąż aktualne (jeśli się coś zmieni, to zedytuję post). Jeśli ktoś chce pisać, to proszę o kontakt przez GG/Discord/Telegram/PW :)
ObrazekMane (KP)

Awatar użytkownika
Nilima
Aspirant
Aspirant
Data urodzenia: 28 maja 2018
Krzepa: 30
Autorzy obrazków: lioden
Kontakt:

Post autor: Nilima » 03 lut 2019, 19:44

Mogę podrzucić Nuzirę

Awatar użytkownika
Mane
Kontakt:

Post autor: Mane » 16 cze 2019, 22:32

Parę Marginesów mi się ostatnio skończyło, inne się zawiesiły, więc ogłoszenie znowu jest aktualne. Bardzo proszę wszystkich chętnych o kontakt najlepiej przez Discord (ewentualnie GG/Telegram/PW) :)
ObrazekMane (KP)

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Aspirant
Aspirant
Gatunek: Gepard grzywiasty
Data urodzenia: 25 lip 2015
Krzepa: 35
Zręczność: 60
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: DolphyDolphiana(https://www.deviantart.com/dolphy)
Kontakt:

Post autor: Silver Hunter » 04 lip 2019, 17:39

Szukam wrogów. Chcesz być jednym z nich?
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Awatar użytkownika
Mane
Kontakt:

Post autor: Mane » 20 wrz 2019, 22:29

Parę Marginesów mi się ostatnio skończyło, inne się zawiesiły, więc ogłoszenie znowu jest aktualne. Bardzo proszę wszystkich chętnych o kontakt najlepiej przez Discord (ewentualnie GG/Telegram/PW) :)
ObrazekMane (KP)

Odpowiedz

Wróć do „Ogłoszenia użytkowników”