Newsy
  • 10.07.19
  • W dniach 10-26 lipca funkcje administracyjne na forum pełnią Athastan i Tamu
  • 09.07.19
  • Na forumowym fanpage'u trwa tydzień Zazu oraz rozpoczęło się kolejne głosowanie
  • 07.07.19
  • Audycja z Sheebą już do odsłuchania na forumowym kanale YT
  • 01.07.19
  • Postacią Miesiąca została Enasalin!
Fabuła
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad https://krollewpbf.pl/viewforum.php?f=47 Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Image Map Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Image Map Sawanna LZ Lupa

Łapanka na biało

Możesz tutaj założyć własny temat z dowolnym ogłoszeniem.
Awatar użytkownika
Enasalin
Terminator
Terminator
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 11 lip 2015
Zdrowie: 92
Krzepa: 62
Zręczność: 54
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: kenlilion (lineart)/jutsup
Kontakt:

Łapanka na biało

Post autor: Enasalin » 14 kwie 2019, 19:19

Od razu zaznaczam, że poniższe poszukiwania są niejako zamiarem przeprowadzania konkretnych fabuł, a ja nie ustalam niczego na siłę. Nie mogę zagwarantować, że jakaś relacja wyjdzie, jeśli a siłę będę musiała zmieniać charakter postaci jeśli nie wynika to z fabuły.

Krótka charakterystyka Enasalin dla nieśledzących postów: to zadziorna, wredna i bardzo dumna lwica. Młoda, ale zdecydowanie za dużo przeszła w życiu przez co ukrywa w swoim serduszku dużo żalu dla tego świata. Ma wypracowane pewne poglądy, nie traktuje z szacunkiem nikogo, kto jej nie zaimponuje za wczasy, a tym, którym się to nie udaje traktuje z pogardą. Na dodatek Enasalin to wojownik z krwi i kości - bitwa i walka są dla niej naturalne niczym oddychanie i lepiej radzi sobie z tym niż z polowaniem, chociaż, jak sama twierdzi, niczego jej nie brakuje. Zdecydowanie łatwiej jej zaimponować w ten sposób niż próbując z nią dyskutować.
Trudno powiedzieć jaka jest w sprawach sercowych, bo w towarzyskich relacjach liczy się dla niej twardość i wierność, albo przynajmniej zgodność poglądów. Prawdopodobnie marny z niej romantyk, ale z pewnością doceni starania jeśli dostrzeże ich sens.

Wobec tego istnieją pewne relacje, które będę skłonna nawiązać (ale na spokojnie, bez nastawiania się):
- Niewolników. Enasalin po prawdzie przydałby się jakiś przydupas głównie dla podniesienia sobie poziomu ego, ale też może by czasem się za czymś rozejrzeć, poszukać czegoś i generalnie dla towarzystwa i niekiedy dla wyładowania negatywnych emocji. Mogłabym napisać, ze szuka sługi, tudzież protegowanego, ale byłoby to troszeczke wymijające, bo taka postać byłaby konkretnie jej własnością. Kimś kto w obawach, zagrożeniu życia nie woła sobie bogów, tylko woła ją, która z radą i prośbą zwraca się do niej, a nie do innych. I przede wszystkim trzyma się blisko, bo za samo podejrzenie zdrady byłaby gotowa zabić.
Oprócz tego, życie z Enasalin nie jest złe. Jasne, trzeba byłoby znieść blizny czy siniaki, ale Enasalin jak mało kto dbałaby o to, żeby jej własności włos z głowy nie spadł.
- Miłości. I tutaj pojawia się pewien problem, bo pod tym względem nie ma sprecyzowanych myśli, że np. chciałaby przystojnego lwa z puszystą grzywą w którą mogłaby się wtulać bez przerwy, albo żeby potrafił przemówić jej do rozsądku. Pewnym jest to, że niezależnie od tego kim jest i jaką ma przeszłość, nie mógłby być miękką kluchą, bo taką Enasalin zdominuje bardzo szybko i sprowadzi do poziomu własności, a wtedy nici z miłości. Oczywiście, nie szukam damskiego boksera, z którym musiałaby się nieustannie użerać.... ale toksyczna miłość też wchodzi w grę.
- Kumpli-wojowników. Krótko mówiąc kompanów do bicia, osób myślących podobnie do niej, z którymi czasem dla zwykłego sparingu mogłaby się potłuc, powspominać i generalnie czasem zwrócić się o pomoc. Mogliby i chcieć dołączy do legionu, czy być nawet i z lwiej ziemi, liczą się tutaj wartości którymi się kierują i w jakich stosunkach są z Enasalin. Raczej bez grubszych powiązań.
- Wszelakiej maści wrogów. Jak się można domyślić, Enasalin raczej nie jest przyjaźnie nastawioną lwicą, toteż może/mogła sobie narobić wrogów. To jest jedyna relacja w której dopuszczam pewnik, tj. można założyć, że w przeszłości kiedyś się po prostu znienawidzili i w dalszym ciągu są wrogami. A jak wiadomo, wrogów trzeba trzymać blisko, najlepiej parę stóp pod ziemią, toteż zakładam, że będzie to całkiem ciekawa relacja.
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine
I am so much more than Royal
Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
Dynasty decapitated
You just might see a ghost tonight

Obrazek

I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked
I see what's mine and take it

Awatar użytkownika
Mjuvi
Aspirant
Aspirant
Gatunek: Lew Afrykański
Data urodzenia: 07 kwie 2016
Krzepa: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Maer'vu
Kontakt:

Post autor: Mjuvi » 15 kwie 2019, 1:22

Mogę podrzucić do relacji jakiejś Mjuviego xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Enasalin
Terminator
Terminator
Kontakt:

Post autor: Enasalin » 15 kwie 2019, 12:07

Pytanie tylko jakiej? Bo z tego co widzę to Mjuvi nadaje się albo na podnóżka (którego silą chciałaby wcielić w legion) albo na... no nie wiem, wroga? Chyba, ze coś konkretnego miałeś na myśli po przeczytaniu mojego tematu.
Dynasty decapitated

Obrazek

Awatar użytkownika
Sigrun
Gatunek: Lew kameruński
Data urodzenia: 24 gru 2013
Krzepa: 20
Zręczność: 60
Percepcja: 70
Autorzy obrazków: Ki-Re
Kontakt:

Post autor: Sigrun » 15 kwie 2019, 19:14

W takiej sytuacji żałuję że nie mam swojego trans niedźwiedzia, który służyłby jako najemnik za zachowanie sekretu (który Enasalin by odkryła przypadkiem). Ale i tak mam za dużo postaci. A jeśli szukasz wrogów to proponuje Noir'a wystarczy, że wleziesz mu w dżunglę.

A droga wiedzie w przód i w przód,
Choć się zaczęła tuż za progiem
I w dal przede mną mknie na wschód,
A ja wciąż za nią - tak jak mogę...
Skorymi stopy za nią w ślad -
Aż w szerszą się rozpłynie drogę,
Gdzie strumień licznych dróg już wpadł...
A potem dokąd? - rzec nie mogę...
♪♫♪

Obrazek Tutu tutu tutu tutu|Gdy posuniesz się za daleko|Yummy|☙❦❧ Karta postaci

Awatar użytkownika
Enasalin
Terminator
Terminator
Kontakt:

Post autor: Enasalin » 15 kwie 2019, 21:15

Jeszcze możesz go założyć, ja bardzo chętnie się "zaprzyjaźnię", o czym już mówiłam c:

A do Noira chyba wpadnę, bo planowałam, ale nie chciałam od razu wbijać w ten wątek z mg.
Dynasty decapitated

Obrazek

Awatar użytkownika
Ventruma
Aspirant
Aspirant
Data urodzenia: 10 kwie 2018
Krzepa: 50
Zręczność: 40
Autorzy obrazków: Avatar i Podpis:OwlyBlue/Nefthis
Kontakt:

Post autor: Ventruma » 17 maja 2019, 12:37

Chciałam nie długo założyć multika lwicy którą planuje wejść w legion więc może jakieś spotkanko by pasowało

Awatar użytkownika
Enasalin
Terminator
Terminator
Kontakt:

Post autor: Enasalin » 17 maja 2019, 17:44

Jeśli chcesz to mogą się spotkać, nie mam z tym problemu. Jak już będziesz mieć tą postać, to możesz założyć margines i wysłać mi do niego link na prywatną wiadomość.
Dynasty decapitated

Obrazek

Awatar użytkownika
Ventruma
Aspirant
Aspirant
Data urodzenia: 10 kwie 2018
Krzepa: 50
Zręczność: 40
Autorzy obrazków: Avatar i Podpis:OwlyBlue/Nefthis
Kontakt:

Post autor: Ventruma » 17 maja 2019, 17:56

Ok, pewnie założę ją nie długo, ale najpierw załatwię avatara dla Lapisa.

Awatar użytkownika
Fedha
Gatunek: Lew Afrykański
Data urodzenia: 06 cze 2016
Krzepa: 40
Zręczność: 50
Percepcja: 60
Autorzy obrazków: lluviella, Xnvy, disney, ja
Kontakt:

Post autor: Fedha » 17 maja 2019, 18:19

Nie wiem, czy Fedhę można nazwać wojowniczką, ale podobnie jak Enasalin jest dumna i nie lubi się nikomu podporządkowywać, a zwłaszcza samcom. Do tego dodaj uraz na punkcie białofutrych lwów i wybuchowa mieszanka gotowa. Albo się dogadają, albo zostaną wrogami na śmierć i życie ;) Tak czy inaczej, myślę, że mogłaby wyniknąć z tego całkiem ciekawa relacja, zwłaszcza, że w dalszym ciągu szukam chętnych do Fedhowego babskiego gangu niepokornych samic XD

Awatar użytkownika
Enasalin
Terminator
Terminator