Newsy
  • 22.04.19
  • Wielkanocny event zakończy się w środę.
  • 22.04.19
  • Kolejna audycja forumowego radia odbędzie się w sobotę 27 kwietnia o 14. Gościem będzie Lyanna. Zapraszamy do nadsyłania pytań oraz uczestnictwa.
  • 21.04.19
  • Z okazji Świąt życzymy wszystkim smacznego jajka oraz hojnego zajączka a także zapraszamy do udziału w okolicznościowym evencie.
  • 20.04.19
  • Nowe tereny już czekają na podróżników. Na forum zagościła nowa mapa, której autorem jest Dirke(Ragir). Jednocześnie ogłaszamy konkurs na nazwy dla rzek i gór.
  • 18.04.19
  • Szykujcie się odkrywcy! W weekend na forum pojawi się odświeżona mapa wraz z wieloma nowymi lokacjami.
  • 17.04.19
  • Planowane są zmiany w systemie wieku. Szczegóły w ogłoszeniu.
  • 13.04.19
  • Do systemu wieku dodano opisy poszczególnych etapów wiekowych.
Fabuła
  • Nowa władza
  • Przywódcy Lwiej Ziemi mogą czuć poczuć się zagrożeni. Berghi planuje przejęcie tronu.
  • Porwanie
  • Młoda lwioziemka odłączyła się od stada i trafiła do jaskini Mane, który wykonuje misję dla Wodza. Czy stado ruszy jej na ratunek?
  • Porządki na Lwiej Ziemi
  • Kanion - dawna siedziba Pierworodnych zostaje odłączona od stada.
  • Lwia Ziemia zjednoczona
  • Wraz z połączeniem stad Pierworodnych i Strażników Kręgu, powróciła do życia Lwia Ziemia z prawowitą księżniczką na czele.
  • Nowa Zła Ziemia
  • Trwa podróż Złoziemców na południe, gdzie planują odnaleźć nowy, lepszy dom.
  • Odnaleziona dwórka
  • Seth w czasie polowania w Oazie napotkał intrygującą lwicę.
  • Zaginiona lwica
  • Moyo przebywając w Krzewiastym Zagajniku z dwójką lwic, rozpacza po zniknięciu Uy.

Lwia Ziemia przywódcy: Athastan, Tib

Zła Ziemia przywódca: Ragir

Legion Seta przywódca: Maer'vu

x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad https://krollewpbf.pl/viewforum.php?f=47 Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Image Map Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Image Map Sawanna LZ Lupa

Łapanka na biało

Możesz tutaj założyć własny temat z dowolnym ogłoszeniem.
Awatar użytkownika
Enasalin
Terminator
Terminator
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 11 lip 2015
Krzepa: 62
Zręczność: 53
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: kenlilion (lineart)/jutsup
Kontakt:

Łapanka na biało

Post autor: Enasalin » 14 kwie 2019, 19:19

Od razu zaznaczam, że poniższe poszukiwania są niejako zamiarem przeprowadzania konkretnych fabuł, a ja nie ustalam niczego na siłę. Nie mogę zagwarantować, że jakaś relacja wyjdzie, jeśli a siłę będę musiała zmieniać charakter postaci jeśli nie wynika to z fabuły.

Krótka charakterystyka Enasalin dla nieśledzących postów: to zadziorna, wredna i bardzo dumna lwica. Młoda, ale zdecydowanie za dużo przeszła w życiu przez co ukrywa w swoim serduszku dużo żalu dla tego świata. Ma wypracowane pewne poglądy, nie traktuje z szacunkiem nikogo, kto jej nie zaimponuje za wczasy, a tym, którym się to nie udaje traktuje z pogardą. Na dodatek Enasalin to wojownik z krwi i kości - bitwa i walka są dla niej naturalne niczym oddychanie i lepiej radzi sobie z tym niż z polowaniem, chociaż, jak sama twierdzi, niczego jej nie brakuje. Zdecydowanie łatwiej jej zaimponować w ten sposób niż próbując z nią dyskutować.
Trudno powiedzieć jaka jest w sprawach sercowych, bo w towarzyskich relacjach liczy się dla niej twardość i wierność, albo przynajmniej zgodność poglądów. Prawdopodobnie marny z niej romantyk, ale z pewnością doceni starania jeśli dostrzeże ich sens.

Wobec tego istnieją pewne relacje, które będę skłonna nawiązać (ale na spokojnie, bez nastawiania się):
- Niewolników. Enasalin po prawdzie przydałby się jakiś przydupas głównie dla podniesienia sobie poziomu ego, ale też może by czasem się za czymś rozejrzeć, poszukać czegoś i generalnie dla towarzystwa i niekiedy dla wyładowania negatywnych emocji. Mogłabym napisać, ze szuka sługi, tudzież protegowanego, ale byłoby to troszeczke wymijające, bo taka postać byłaby konkretnie jej własnością. Kimś kto w obawach, zagrożeniu życia nie woła sobie bogów, tylko woła ją, która z radą i prośbą zwraca się do niej, a nie do innych. I przede wszystkim trzyma się blisko, bo za samo podejrzenie zdrady byłaby gotowa zabić.
Oprócz tego, życie z Enasalin nie jest złe. Jasne, trzeba byłoby znieść blizny czy siniaki, ale Enasalin jak mało kto dbałaby o to, żeby jej własności włos z głowy nie spadł.
- Miłości. I tutaj pojawia się pewien problem, bo pod tym względem nie ma sprecyzowanych myśli, że np. chciałaby przystojnego lwa z puszystą grzywą w którą mogłaby się wtulać bez przerwy, albo żeby potrafił przemówić jej do rozsądku. Pewnym jest to, że niezależnie od tego kim jest i jaką ma przeszłość, nie mógłby być miękką kluchą, bo taką Enasalin zdominuje bardzo szybko i sprowadzi do poziomu własności, a wtedy nici z miłości. Oczywiście, nie szukam damskiego boksera, z którym musiałaby się nieustannie użerać.... ale toksyczna miłość też wchodzi w grę.
- Kumpli-wojowników. Krótko mówiąc kompanów do bicia, osób myślących podobnie do niej, z którymi czasem dla zwykłego sparingu mogłaby się potłuc, powspominać i generalnie czasem zwrócić się o pomoc. Mogliby i chcieć dołączy do legionu, czy być nawet i z lwiej ziemi, liczą się tutaj wartości którymi się kierują i w jakich stosunkach są z Enasalin. Raczej bez grubszych powiązań.
- Wszelakiej maści wrogów. Jak się można domyślić, Enasalin raczej nie jest przyjaźnie nastawioną lwicą, toteż może/mogła sobie narobić wrogów. To jest jedyna relacja w której dopuszczam pewnik, tj. można założyć, że w przeszłości kiedyś się po prostu znienawidzili i w dalszym ciągu są wrogami. A jak wiadomo, wrogów trzeba trzymać blisko, najlepiej parę stóp pod ziemią, toteż zakładam, że będzie to całkiem ciekawa relacja.
Welcome to the wild, no heroes and villains
Welcome to the war we've only begun

Obrazek

There's blood on the crown,
go and take it
It’s deep in your bones,
go and take it

Awatar użytkownika
Mjuvi
Gatunek: Lew Afrykański
Data urodzenia: 07 kwie 2016
Krzepa: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Maer'vu
Kontakt:

Post autor: Mjuvi » 15 kwie 2019, 1:22

Mogę podrzucić do relacji jakiejś Mjuviego xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Enasalin
Terminator
Terminator
Kontakt:

Post autor: Enasalin » 15 kwie 2019, 12:07

Pytanie tylko jakiej? Bo z tego co widzę to Mjuvi nadaje się albo na podnóżka (którego silą chciałaby wcielić w legion) albo na... no nie wiem, wroga? Chyba, ze coś konkretnego miałeś na myśli po przeczytaniu mojego tematu.

Obrazek

go and take it
It’s deep in your bones,
go and take it

Awatar użytkownika
Sigrun
Data urodzenia: 24 gru 2013
Krzepa: 20
Zręczność: 60
Percepcja: 70
Autorzy obrazków: Ki-Re
Kontakt:

Post autor: Sigrun » 15 kwie 2019, 19:14

W takiej sytuacji żałuję że nie mam swojego trans niedźwiedzia, który służyłby jako najemnik za zachowanie sekretu (który Enasalin by odkryła przypadkiem). Ale i tak mam za dużo postaci. A jeśli szukasz wrogów to proponuje Noir'a wystarczy, że wleziesz mu w dżunglę.

A droga wiedzie w przód i w przód,
Choć się zaczęła tuż za progiem
I w dal przede mną mknie na wschód,
A ja wciąż za nią - tak jak mogę...
Skorymi stopy za nią w ślad -
Aż w szerszą się rozpłynie drogę,
Gdzie strumień licznych dróg już wpadł...
A potem dokąd? - rzec nie mogę...
♪♫♪

Tutu tutu tutu tutu|Gdy posuniesz się za daleko|Yummy|☙❦❧ Karta postaci

Awatar użytkownika
Enasalin
Terminator
Terminator
Kontakt:

Post autor: Enasalin » 15 kwie 2019, 21:15

Jeszcze możesz go założyć, ja bardzo chętnie się "zaprzyjaźnię", o czym już mówiłam c:

A do Noira chyba wpadnę, bo planowałam, ale nie chciałam od razu wbijać w ten wątek z mg.

Obrazek

go and take it
It’s deep in your bones,
go and take it

Odpowiedz

Wróć do „Ogłoszenia użytkowników”