Newsy
 • data
 • Miss forum została Nataka, a Misterem Kayaba. Gratulujemy zwycięzcom.
 • 16.02.20
 • Dzisiejsza audycja z Ndevu już do odsłuchania na kanale YT
 • 14.02.20
 • Zapraszamy do udziału w Evencie Walentynkowym
 • 11.02.20
 • Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami które zaszły w systemie specjalizacji
 • 01.02.20
 • Postacią Stycznia została Hiraeth
Fabuła
 • Walka w Kaskadzie
 • Szkarłatni nie tolerują intruzów na swym terenie, o czym tragicznie przekonał się Lilith.
 • Choroba na LZ
 • Chory kot dotarł na Lwią Ziemię, by zarażać kolejne lwy.
 • Magiczny kopczyk
 • Mroczni rozprawili się z szamanem odprawiającym podejrzany rytuał na ich terenie.
 • Próba samobójcza Szkarłatnego
 • Uharibifu po raz kolejny próbuje odebrać sobie życie po okaleczeniu przez lwioziemską medyczkę.
 • Problemy Republiki
 • Nie tylko tubylcy ze Skały Wolności ale i z Upendi są niezadowoleni przejęciem terenu przez lwy. Do tego w Republice zjawił się kot roznoszący nieprzyjemną chorobę.
 • Więzień na Lwiej Skale
 • Shadow, dawny współpracownik Berghi został wtrącony do lwioziemskiego więzienia.
 • Koniec Królestwa Burzy
 • Królestwo Końca Burzy przestało istnieć. Balansująca na skraju szaleństwa Berghi dołączyła wraz z Fedhą w szeregi Szkarłatnych. Na świat przychodzi potomstwo lwic.
 • Burza piaskowa
 • Nad pustynię nadciąga potężna burza
 • Cud nad Martwą Rzeką
 • Praojciec rzucił klątwę na tereny Płomiennych
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB

Jaskinia kości

Niewielkie, dobrze ukryte przed niewprawnymi oczami otwory w zboczu gór prowadzą do rozległego kompleksu jaskiń. Połączone są one krętymi, rozgałęziającymi się korytarzami, stanowiącymi prawdziwy labirynt. W absolutnej ciemności nie sposób dostrzec wystających z dna ostrych skał i bezdennych zapadlisk. Jedynymi żywymi istotami są tu nietoperze, a prawdziwymi mieszkańcami są mściwe duchy, które nie spoglądają przychylnie na pojawiających się w jaskiniach przybyszów.

Regulamin forum
Teren stada jest strzeżony przez członków stada stadne NPC. W związku z tym trudno dostać się na niego niepostrzeżenie i należy odczekać 24 po wejściu żeby opuścić teren stada.
Awatar użytkownika
Sheeba
Szary król
Szary król
Posty: 254
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 gru 2013
Krzepa: 35
Zręczność: 45
Percepcja: 70
Autorzy obrazków: Własne/Junenae (lineart)
Kontakt:

Re: Jaskinia kości

#201

Post autor: Sheeba » 02 lut 2020, 19:41

Odprowadziła lisa wzrokiem nie okazując przy tym żadnych emocji. Nie do końca mu ufała, lecz liczyła na to, że posiadał nieco zdrowego rozsądku. Jeśli ucieknie... No cóż. Ścigać go nie będzie, przynajmniej jak na razie. Żadnych ważnych informacji mu nie zdradzili, by był w stanie im zagrozić. Lecz jeśli natknie się na niego ponownie zdecydowanie zażąda spłacenia jego długu.
Spojrzała na Tunu, a potem na śpiącą niewolnicę, przy tym ostatnim przybierając gniewny wyraz. Kto to widział, żeby służba spała dłużej, niż panowie? Oczywiście nie miała zamiaru zostawiać jej samej. Nie ufała jej ani trochę, zresztą nie mogła jej pozwolić ot tak się włóczyć bez żadnego zajęcia. Skinęła więc głową, odpowiadając lamparcicy.
- Idzie z nami. Nie można jej w końcu tak tu zostawić - odparła. Następnie zbliżyła się do brązowej i szturchnęła ją bynajmniej nie delikatnie.
- Wstawaj. Co ty sobie myślisz, że tak się wylegujesz? - ofuknęła ją chłodno.

Awatar użytkownika
Kifo
Berserk
Berserk
Posty: 192
Gatunek: lew afrykański
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 19 sie 2016
Krzepa: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Machati, ja & Disney
Kontakt:

#202

Post autor: Kifo » 04 lut 2020, 23:45

Serwal nie był znowuż taki ciężki dlatego też postanowił, że może nieco nadłoży drogi i najpierw sprawdzi czy medyczki nie ma w jej własnej jaskini. Ciągnął więc ciągle nieprzytomnego serwala za sobą aż wreszcie cisnął nim o glebę stając w progu jaskini Sheeby. Przytrzymał szamana łapą z wyciągniętymi pazurami tak na wszelki wypadek.
Dostrzegł, że lwica jest czymś najwyraźniej zajęta dlatego przyszło mu do głowy, że najwyraźniej będzie jej przeszkadzał. Cóż, zamierzał przynajmniej się jej pokazać żeby miała na uwadze iż jest potrzebna. Odchrząknął chcąc zwrócić na siebie uwagę.
- Jesteś czymś teraz zajęta? - Odezwał się nie czekając zbytnio aż ona zabierze głos.

Awatar użytkownika
Sheeba
Szary król
Szary król
Posty: 254
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 gru 2013
Krzepa: 35
Zręczność: 45
Percepcja: 70
Autorzy obrazków: Własne/Junenae (lineart)
Kontakt:

#203

Post autor: Sheeba » 15 lut 2020, 12:10

Dźwięki od strony wejścia przykuły jej uwagę, tak więc odwróciła głowę, nie omieszkawszy uprzednio zdzielić drzemiącej niewolnicy po łbie. Nie za mocno, ale powinno ją to ocucić. Zmrużyła lekko ślepia, spoglądając na stojącego w progu samca. Który, jak zauważyła po chwili, nie był sam. Przyniósł ze sobą jakieś małe zwierzę, które zapewne w normalnych okolicznościach wzięłaby za przekąskę, gdyby nie sposób, w jaki Kifo je przytrzymywał. Uniosła lekko brew.
- Planowałam wybrać się w podróż, by uzupełnić moje zapasy - rzuciła beznamiętnie, zwracając się w stronę wyjścia i podchodząc bliżej. Na jej pysku pojawiło się coś na kształt zainteresowania.
- Co się stało? - spytała. Pobieżnie przebiegła wzrokiem po ciele samca, by się upewnić, czy nie potrzebuje pomocy medyka, lecz nie wyglądało na to. Skierowała więc spojrzenie ku przyniesionemu przez niego zwierzęciu, które po bliższych oględzinach okazało się serwalem. W dodatku chyba nadal żywym, jedynie nieprzytomnym.

Awatar użytkownika
Kifo
Berserk
Berserk
Posty: 192
Gatunek: lew afrykański
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 19 sie 2016
Krzepa: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Machati, ja & Disney
Kontakt:

#204

Post autor: Kifo » 16 lut 2020, 21:33

Sheeba potwierdziła więc to o czym pomyślał gdy zajrzał do środka. Może nie tyle była czymś zajęta co właśnie wybierała się gdzieś. Nie miał intencji zajmować jej zbyt długo postanowił więc od razu przejść do rzeczy.
- Możesz powiedzieć mi coś o szamaństwie? - Nie odrywał spojrzenia od Sheeby. Wiedział, że była medykiem ale czuł, że to właśnie od niej mógł się czegokolwiek o tym dowiedzieć. Może nie za wiele ale chociaż od czego by zacząć poszukiwania wiedzy na ten temat.
- Ten tutaj - kopnął łapą nieprzytomnego serwala - wydaje się, że dzięki temu posiadł moc niebezpieczną dla stada. W każdym razie... mało nie wykończył Ensalin.
Odetchnął wracając spojrzeniem na Sheebę. Zarzucił łbem chcąc odgonić kosmyki z nosa.
- Ale jeśli nie masz jednak czasu to może odwiedź mnie niedługo w jaskini - schylił się w stronę nieprzytomnego szamana po czym chwycił w zęby skórę na jego karku.

Odpowiedz

Wróć do „Jaskinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości