Newsy
Fabuła
  • Niebezpieczeństwa pustyni
  • Mimo że burza piaskowa i fatamorgany to nie jedyne zagrożenia czyhające na morzu piasku, pojawiają się na nim zbłąkani wędrowcy.
  • Ku przygodzie
  • Pod Drzewem Życia zebrali się poszukiwacze przygód, chętni by wyruszyć na wyprawę życia.
  • Zamieszanie pod Lwią Skałą
  • Na ceremonii koronacji pojawił się pierzasty wysłannik byłej księżniczki.
  • Tragedia w Wąwozie
  • Młody Lwioziemiec popełnił samobójstwo rzucając się z urwiska.
  • Burze w stadzie Berghi
  • Po sprzeczce w stadzie dwójka lwów opuściła Królestwo. Do stada dołączają jednak nowi rekruci.
  • Powrót herszta
  • Ragir po tajemniczym zaginięciu pojawił się na dawnych terenach Złej Ziemi.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa

(odrzucona) Propozycja w sprawie postaci zawieszonych

Awatar użytkownika
Gunter
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 06 lut 2011
Krzepa: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Autorzy obrazków: avek-ja, podpis-Tasmaro
Kontakt:

(odrzucona) Propozycja w sprawie postaci zawieszonych

Post autor: Gunter » 13 cze 2019, 21:35

Na forum zdążyło nazbierać się już sporo postaci nieaktywnych, które tylko sztucznie zawyżają liczbę graczy. Stąd propozycja, aby te konta podlegały tymczasowej dezaktywacji. I tak chyba nie ma potrzeby logowania się na zawieszone konto? Szczególnie, że żadna część forum nie jest ukryta dla gości.

Jednocześnie proponujemy, żeby postacie powiązane z kanonem, tj. dzieci i wnuki postaci kanonicznych zamiast dezaktywacji były przeznaczone do przejęcia przez innych graczy. W chwili obecnej z 12 postaci wywodzących się z kanonu, tylko 5 jest aktywnych, więc marnuje się sporo potencjału.

Co wy na to?

Awatar użytkownika
Maisha
Niewolnik
Niewolnik
Gatunek: lew
Data urodzenia: 01 gru 2017
Krzepa: 50
Zręczność: 50
Percepcja: 50
Autorzy obrazków: malaika4, kolorki ja
Kontakt:

Post autor: Maisha » 13 cze 2019, 21:48

Jestem za :) Ja loguję się tylko na Maishe.

Awatar użytkownika
Ragir
Data urodzenia: 10 sie 2016
Krzepa: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 31
Autorzy obrazków: flickamustang,Aaron Blaise, AleTie
Kontakt:

Post autor: Ragir » 13 cze 2019, 21:56

Popieram
ObrazekGłosKarta PostaciThemeW całościObrazek

Obrazek
"Określają nas nasze czyny. To, co wybieramy. To, czemu stawiamy opór. To, za co gotowi jesteśmy umrzeć."

Awatar użytkownika
Enasalin
Mistrz
Mistrz
Data urodzenia: 11 lip 2015
Zdrowie: 100
Krzepa: 63
Zręczność: 54
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: kenlilion (lineart)/jutsup
Kontakt:

Post autor: Enasalin » 13 cze 2019, 22:00

Podoba mi się kwestia kanonu. To faktycznie marnotrawstwo.

Co innego tak generalna dezaktywacja. Pomijając, że zwolnią się emaile (chyba) to coś to zmienia tak generalnie?
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine
I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes
If it feels good, tastes good
It must be mine
Heroes always get remembered
But you know legends never die

Obrazek

Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it

Awatar użytkownika
Bjørn
Berserk
Berserk
Gatunek: P.Leo Leo
Data urodzenia: 06 cze 2016
Zręczność: 56
Percepcja: 36
Autorzy obrazków: iheadsetshiba i Malaika4

Post autor: Bjørn » 13 cze 2019, 22:07

Nie popieram. Gdybym chciał oddac postać komuś do gry to bym ją oddał. Zawieszam postaci żeby do nich być może wrócić z czasem jak będę mieć go więcej.
Na forum i tak jest/było od groma kanonicznych postaci które nic nie wnoszą, albo z kanonem nie mają nic wspólnego poza chwaleniem się kto to nie był ich przodkiem, plus po co komu kanon jak odchodzi się od niego np. w przypadku ZZ?

Awatar użytkownika
Narie
Księżniczka
Księżniczka
Data urodzenia: 06 mar 2018
Krzepa: 50
Zręczność: 45
Percepcja: 55
Autorzy obrazków: Dirke
Kontakt:

Post autor: Narie » 13 cze 2019, 22:16

Popieram pomysł z postaciami kanonicznymi. Jeśli podejmujesz się gry taką postacią, zobowiązujesz się do aktywności i tyle. Jeśli chodzi o drugą kwestię to chyba nie jestem ani bardzo za ani bardzo przeciw, raczej nie będę się wypowiadać.

Awatar użytkownika
Ragir
Data urodzenia: 10 sie 2016
Zręczność: 60
Percepcja: 31
Autorzy obrazków: flickamustang,Aaron Blaise, AleTie
Kontakt:

Post autor: Ragir » 13 cze 2019, 22:24

Może wypowiem się konkretniej.
Popieram sprawę z postaciami z kanonu ale w sumie tymi bardziej istotnymi, bo to, że ktoś miał dziada czy wujka np. w lz to w sumie nic nie zmienia. Nie zmienia to faktu, że w pewien sposób marnuje sie potencjał ale co zrobić? Może tak robic jak ktoś zawiesił/nie gra postacią jakiś określony czas(lub jak ktos walnął może fabularne np. z 10-20 potów i przestał grać?) a nie napisał nigdzie info o tym, że w przyszłości che nią wrócić.
Chodzi o to, że ktoś może chcieć zrobić sobie przerwę i dlatego ją zawiesza a sa osoby, które zawieszają bo nie pykło i nie wrócą do gry ów postacią.

Co do ilości konto i zakłamania to mnie to nie przeszkadza na wielu forach nikomu coś takiego nie przeszkadza i tak multi zawyżają ilość faktycznych graczy więc jaki to ma sens.
ObrazekGłosKarta PostaciThemeW całościObrazek

Obrazek
"Określają nas nasze czyny. To, co wybieramy. To, czemu stawiamy opór. To, za co gotowi jesteśmy umrzeć."

Awatar użytkownika
Raisa
Królowa
Królowa
Gatunek: Lew Afrykański
Data urodzenia: 04 sty 2018
Zręczność: 61
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: Machafuko120 (Maer'vu)
Kontakt:

Post autor: Raisa » 13 cze 2019, 22:26

Ja jedynie zamulam w grze, ze względu na pracę i obowiązki jednakze to nie oznacza że porzuciłam postacie główne jak Raisa, która jest głównie z rodu kanonu (Vitani). Jednakże co do zawieszeń popieram, ale niekoniecznie zbytnio bym popierała jeśli chodzi o zabranie mojej postaci do przejęcia bo nigdy bym nie oddała swojej Raisy.

Awatar użytkownika
Bjørn
Berserk
Berserk
Gatunek: P.Leo Leo
Data urodzenia: 06 cze 2016
Zręczność: 56
Percepcja: 36
Autorzy obrazków: iheadsetshiba i Malaika4

Post autor: Bjørn » 13 cze 2019, 22:28

A jaka z ważnych w fabule kanonicznych postaci się zawiesiła do tej pory?

Awatar użytkownika
Datura
Gwardzista
Gwardzista
Data urodzenia: 19 paź 2015
Krzepa: 41
Zręczność: 47
Percepcja: 65
Autorzy obrazków: avek - Dirke, podpis - Askari
Kontakt:

Post autor: Datura » 13 cze 2019, 22:32

Nie chodzi o luźno spokrewnionie, tylko te które są na drzewie genealogicznym, czyli dzieci Kovu, Skazy, Nuki i Vitani (jeśli nikogo nie pominęłam). Kwestia też tego, że już nie da się za bardzo założyć nowej postaci wywodzącej się z kanonu, żeby to miało logiczny sens, a warto też innym graczom dać taką szansę, jeśli obecni właściciele nimi nie grają. Więc rzeczywiście, najlepiej by było chyba po jakimś określonym czasie nieaktywności.
Jak dla mnie średnie jest takie zawyżanie liczby użytkowników, ale jak nie przeszkadza to spoko, może zostać.

Odpowiedz

Wróć do „Archiwum ogłoszeń”