Newsy
Fabuła
  • Niebezpieczeństwa pustyni
  • Mimo że burza piaskowa i fatamorgany to nie jedyne zagrożenia czyhające na morzu piasku, pojawiają się na nim zbłąkani wędrowcy.
  • Ku przygodzie
  • Pod Drzewem Życia zebrali się poszukiwacze przygód, chętni by wyruszyć na wyprawę życia.
  • Zamieszanie pod Lwią Skałą
  • Na ceremonii koronacji pojawił się pierzasty wysłannik byłej księżniczki.
  • Tragedia w Wąwozie
  • Młody Lwioziemiec popełnił samobójstwo rzucając się z urwiska.
  • Burze w stadzie Berghi
  • Po sprzeczce w stadzie dwójka lwów opuściła Królestwo. Do stada dołączają jednak nowi rekruci.
  • Powrót herszta
  • Ragir po tajemniczym zaginięciu pojawił się na dawnych terenach Złej Ziemi.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa

Czyżby intruz? [Ragir, Savie]

Awatar użytkownika
Savie
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 15 mar 2015
Krzepa: 60
Zręczność: 40
Percepcja: 50
Autorzy obrazków: Maddie-Peacegrove
Kontakt:

Czyżby intruz? [Ragir, Savie]

Post autor: Savie » 14 cze 2019, 16:40

//Sawanna nad Wstęgą Kręgu Życia

Sawanna to idealne miejsce na odpoczynek po długiej wędrówce. Niestety Savie była świadoma, że to nie koniec. Przyszła tutaj tylko się napić i na spokojnie zapolować. Sama nie wiedziała dokąd konkretnie zmierza, ale wiedziała, że nie zostanie tu na długo. Ma inne plany.
Zapadł wieczór, zrobiło się dość klimatycznie. Wiatr ustał, a trawa przestała się kołysać. Było niezwykle cicho. Lwica postanowiła znaleźć w miarę bezpieczne miejsce z którego będzie wszystko widzieć. Nie chciała zasypać, wręcz zmuszała się do obserwacji terenu i choć była bardzo zmęczona wiedziała, że nie zna tych terenów, a kiedy zaśnie straci resztki orientacji. Kilka zerwanych nocek, długa wędrówka, głód i pragnienie dały po sobie znać.
Obrazek*Szaliczek na avku jest symboliczny, w fabule jego nie posiada*

Awatar użytkownika
Ragir
Data urodzenia: 10 sie 2016
Zręczność: 60
Percepcja: 31
Autorzy obrazków: flickamustang,Aaron Blaise, AleTie
Kontakt:

Post autor: Ragir » 14 cze 2019, 21:52

Szedłem i patrolowałem ziemie. Machnąłem mocniej ogonem kiedy zauważyłem obcą mi postać. Nie ukrywałem swojej obecności. Szedłem z dumą do przodu.
-Kim jesteś i co tutaj robisz- Rzekłem mocnym głosem. Od razu również zlustrowałem postać wzrokiem aby określić czy to młody samiec czy samica. Nie miałem jeszcze złych zamiarów ale każdy na moich ziemiach należy do mnie więc?
ObrazekGłosKarta PostaciThemeW całościObrazek

Obrazek
"Określają nas nasze czyny. To, co wybieramy. To, czemu stawiamy opór. To, za co gotowi jesteśmy umrzeć."

Awatar użytkownika
Savie
Kontakt:

Post autor: Savie » 15 cze 2019, 11:16

Przez chwilę jeszcze miała nadzieję, że lew jej nie zauważy, albo po prostu zignoruje. A skoro zwrócił na nią uwagę to musiało być coś na rzeczy. Być może wylądowała na czyimś terenie? No pięknie, to teraz musi się z tego tłumaczyć.
Savie zerwała się na równe łapy patrząc pewnie na samca.
- Savie. – powiedziała poważnie i lekko skinęła głową. – Wędruję, poszukuję i realizuję swój plan. Jednak nie mam złych zamiarów, postanowiłam tutaj tylko odpocząć.
Nie była pewna ile może prawdy powiedzieć, więc wolała ostrożnie dobierać słowa.

Awatar użytkownika
Ragir
Kontakt:

Post autor: Ragir » 18 cze 2019, 9:52

-Rozumiem jestem Ragir, a jaki masz plan?- Zapytałem z ciekawości. Nie wykazywałem względem niej agresji czy czegoś takiego. Wolałem przekonać się kim jest i jaka jest nim podejmę jakiekolwiek dalsze kroki.

Obrazek
"Określają nas nasze czyny. To, co wybieramy. To, czemu stawiamy opór. To, za co gotowi jesteśmy umrzeć."

Awatar użytkownika
Savie
Kontakt:

Post autor: Savie » 18 cze 2019, 12:19

- Chciałabym zostać prawdziwą wojowniczką. – powiedziała poważnym tonem. – Tak, wiem jak to brzmi, ale taki jest mój cel.
Z perspektywy starszego może to wyglądać dziecinnie. Nagle zachciało się być wojowniczką, zabawne, prawda? Każdy mały kociak tak mówi, a tutaj mamy dorosłą lwicę.
- To jest twój teren? – zapytała z małą niepewnością w głosie. Lew wydawał się znacznie silniejszy od niej. Nie chciałaby ryzykować życia wchodząc z nim w otwartą walkę.

Awatar użytkownika
Ragir
Kontakt:

Post autor: Ragir » 21 cze 2019, 18:29

-Dobry plan, u lwic nie często spotykany jest taki sposób myślenia- Powiedziałem nie ukrywając, tego co myślałem. Zlustrowałem ją, zapach lwicy nie kojarzył mi się zbytnio z nikim, może samotniczka? Nie nosiła za dużo woni innych lwów.
-Nie... tutaj nie moje ziemie są tam niżej- Dodałem z dumą, byłem z tego faktu dumny i to bardzo. W końcu miałem swój dom, swoje królestwo i ziemie były dobre. Idealne aby moje lwy mogły być silne i dobrze odżywione.

Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Zakończone”