Newsy
Fabuła
 • Magiczny intruz
 • W Mrocznym Bractwie pojawił się potężny szaman, z którym Enasalin negocjuje współpracę.
 • Ojcowska troska
 • Ragir wraz z córkami wprowadził się do nowego domu
 • Wieczór panieński
 • Na Lwiej Skale trwa w najlepsze impreza z niezapomnianymi atrakcjami
 • Bitwa w LZ
 • Na Złotych Łąkach rozpoczęła się walka Lwioziemców z heroldami Wodza.
 • Potomstwo księżniczki
 • Narie i Haki zostali rodzicami czwórki lwiątek
 • Hienia banda
 • Pod wiekową akacją zebrała się grupa hien w poszukiwaniu domu.
 • Na terenie wroga
 • Szkarłatna ranna w walce z członkiem swojego stada znalazła schronienie na Lwiej Ziemi
 • Ratunek dla księżniczki
 • Po zaginięciu Sariny jej poszukiwaniem zajęły się lwioziemskie młodziki
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa

Silver Hunter

W kartach postaci odnajdziesz dodatkowe informacje o postaciach.

Regulamin forum
Karta postaci nie jest obowiązkowa. Zapisy do gry odbywają się w tym temacie viewtopic.php?f=68&t=20
Awatar użytkownika
Silver Hunter
Wojownik
Wojownik
Posty: 448
Gatunek: Gepard grzywiasty
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 lip 2018
Krzepa: 37
Zręczność: 60
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: DolphyDolphiana
Kontakt:

Silver Hunter

#1

Post autor: Silver Hunter » 04 lip 2019, 16:47

Imię: Silver Hunter
Wiek: 2 lata
Ranga: zwiadowca
Rodzina: trzy przybrane siostry
Stado: Lwia Ziemia

Aparycja:
Silver to piękny szary gepard o lśniącej i jedwabistej sierści z czarnymi cętkami i pręgami. Ma 80 cm w kłębie. Posiada smukłe, zwinne i muskularne ciało, bardzo ostre kły i pazury oraz długie, szczupłe łapy, stworzone do dalekich biegów. Najbardziej urzekająca jest jego głowa. Długość i forma pyska, okrągłych uszu, szyi i karku są niesłychanie zgrabne, co wynika z idealnych wprost proporcji każdego ze szczegółów. Wysoko umieszczone ślepia są wyraziste i złote o bystrym i przeszywającym spojrzeniu. Całości dopełnia długi, szablasty, puszysty ogon i gęstą sierść na karku. Jest bardzo sprawny fizycznie - mocny, szybki, zwinny, skoczny i niezwykle wytrzymały. Porusza się harmonijnie i swobodnie, lekko, silnie i równo, zwłaszcza w biegu. Na krótkich dystansach może osiągnąć prędkość do 110 km/h.
Charakter:
Silver jest bardzo uparty, zawzięty i zdeterminowany. Cechuje go zaciętość i zdecydowanie. Kiedy już raz coś postanowi, to nic nie zdoła sprowadzić go z dążenia do obranego celu. Jest też bardzo dumny i honorowy. Ma skłonności do okrucieństwa i potrafi być bezwzględny. Jest też mściwy i pamiętliwy - nigdy nie zapomina wyrządzonych mu krzywd. Jest cięty i bardzo bystry, a także sprytny, inteligentny i przebiegły. Lubi działać z ukrycia, atakować znienacka i uciekać się do podstępnych forteli. Potrafi świetnie walczyć, wykorzystując swoje największe atuty, jakimi są szybkość i zręczność. Dzięki temu jest też doskonałym łowcą. Bywa narwany i nieprzewidywalny. Jest żywiołowy, dynamiczny, energiczny i żywotny. Posiada żywy temperament. Jest uważny, zręczny, ma doskonale rozwinięte zmysły, reaguje błyskawicznie i posiada ducha rywalizacji. Lubi ryzyko, ponieważ jest odważny, wytrwały i nieustępliwy, jak również zarozumiały i bardzo pewny siebie. Uważa się za wyjątkowego i bezgranicznie wierzy w swoje umiejętności, z których jest bardzo dumny. Bywa konfliktowy i agresywny, dlatego szybko znajduje sobie wrogów. Posiada niezależną, buntowniczą naturę. Wobec członków swego stada jest lojalny i oddany, nieznajomych traktuje podejrzliwie i nieufnie, a wobec wrogów bywa bezlitosny, dlatego lepiej z nim nie zadzierać.
Ozdoby i ich pochodzenie: nie posiada
Historia:
Wśród pewnego stada lwów znajdował się lew imieniem Nukund oraz lwica Nafasi. Para ta, dowiedziawszy się, iż wkrótce narodzi im się potomstwo, zdecydowała się na opuszczenie Złej Ziemi, aby zapewnić swym potomkom lepsze warunki do życia. Opuściwszy stado, w którym dorastali, zaczęli wieść samotne życie w ziemi niczyjej, gdzie na świat przyszły ich młode - syn i trzy córki. Niestety, ich męski potomek urodził się bardzo słabowity i w miesiąc później zmarł. Rozpacz rodziców była wielka, jednak nie mogli się załamać, bowiem mieli jeszcze córkę. Pewnego razu, gdy Nafasi wybrała się na polowanie, usłyszała skowyt noworodka. Wiedziona instynktem odkryła pod skalnym zrębem kryjówkę, w której znajdowało się porzucone gepardziątko o popielatej sierści, kwilące z głodu. Mając możliwość wykarmienia go, lwica zabrała małego i wraz z partnerem podjęła decyzję, iż wychowają go jak własnego syna, który miał im zastąpić zmarłego potomka. I tak mały gepard został wychowany przez lwią rodzinę, która nadała mu na imię Silver. Wyrósł on na pięknego geparda o srebrzystej sierści. W trakcie nauki polowania okazało się, że znacznie przewyższa swoich rodziców i rodzeństwo pod względem szybkości i zwinności. Był naprawdę znakomitym łowcą, dzięki czemu w niedługim czasie stał się głównym żywicielem rodziny. Stał się znany jako Silver Hunter, czyli Srebrny Łowca, ponieważ z powodzeniem polował nawet na najzwinniejsze gazele i impale, dzięki czemu stał się bardzo pewny siebie i przekonał się o własnej wyjątkowości. Był naprawdę szczęśliwy, bowiem Nukund i Nefasi kochali go jak własnego syna i nigdy nie wyjawili mu, że został przez nich adoptowany, przez co Silver jest przekonany o tym, iż jest lwem o niezwykłym wyglądzie i umiejętnościach, co czyni go wyjątkowym, z czego jest bardzo dumny. Jego szczęście i beztroskie życie skończyło się, kiedy tereny, na których żył wraz z rodziną, nawiedziła groźna epidemia, która zabiła jego rodziców. Na szczęście Silver i jego siostry byli młodzi i zdrowi. Ich organizmy były na tyle silne, że zdołały się oprzeć śmiertelnej chorobie. Gepard bardzo przeżył śmierć swoich przybranych rodziców, lecz na tym nie zakończyły się jego nieszczęścia, które spadły na niego tak nagle. Jedna z jego sióstr imieniem Maisha, z którą był szczególnie zżyty, pewnego dnia wybrała się na samotne polowanie, z którego nie wróciła. Silver wyczekiwał jej powrotu przez dwa długie miesiące, aż przytłoczony samotnością i bezcelowym czekaniem, wybrał się na jej poszukiwania, w nadziei że zdoła ją odnaleźć. Przemierzył wiele kilometrów, jednak nigdzie nie natrafił na jej ślad. Podczas swej samotnej wędrówki natknął się na lwie stado, do którego zdecydował się dołączyć, mając już dość samotnego trybu życia.
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Karty postaci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości