Newsy
Fabuła
  • Intruzi w Bractwie
  • Enasalin zaatakowała lamparcicę, która zjawiła się na jej terenie.
  • Próba ucieczki
  • Oślepiony i pozbawiony władzy Maer'vu próbuje wyswobodzić się z niewoli.
  • Kłótnia Lwioziemców
  • Pojawienie się nieznanego kruka na Lwiej Ziemi wywołało podziały między członkami stada.
  • Niebezpieczeństwa pustyni
  • Mimo że burza piaskowa i fatamorgany to nie jedyne zagrożenia czyhające na morzu piasku, pojawiają się na nim zbłąkani wędrowcy.
  • Tragedia w Wąwozie
  • Młody Lwioziemiec popełnił samobójstwo rzucając się z urwiska.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa

Lew w gepardziej skórze [Trening Krzepy(+3), Tib i Silver Hunter]

Postaci pod okiem mentorów mogą tutaj trenować swoje umiejętności, by zdobyć punkty doświadczenia i statystyk.

Regulamin forum
  1. W tytule wątku należy podać trenowaną statystykę oraz ilość punktów, jaką może zdobyć szkolona postać.
  2. Każda postać może mieć jednego mentora odpowiedzialnego za daną statystykę.
  3. W przypadku, gdy do zdobycia są więcej niż 2 punkty trzeba rozegrać więcej niż 1 trening.
Awatar użytkownika
Tib
Kanclerz
Kanclerz
Gatunek: lew
Data urodzenia: 24 paź 2014
Krzepa: 65
Zręczność: 56
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: tigon
Kontakt:

Lew w gepardziej skórze [Trening Krzepy(+3), Tib i Silver Hunter]

Post autor: Tib » 03 wrz 2019, 21:38

Tib siedział na swojej ulubionej skale i wyczekiwał pojawienia się nowego rekruta. Ten trening zapowiadał się dość nietypowo, bo tym razem przyjdzie mu szkolić geparda a nie lwa. Szykowało się ciekawe popołudnie.

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Aspirant
Aspirant
Gatunek: Gepard grzywiasty
Data urodzenia: 25 lip 2015
Krzepa: 35
Zręczność: 60
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: DolphyDolphiana(https://www.deviantart.com/dolphy)
Kontakt:

Post autor: Silver Hunter » 04 wrz 2019, 19:40

Silver był bardzo podekscytowany możliwością dołączenia do stada Lwiej Ziemi i zamierzał się naprawdę wykazać. Był dumny z przynależności do tak licznego stada i chciał być jego użytecznym członkiem. Sprężystym, pewnym krokiem podszedł do siedzącego na skale przywódcy.
- Wzywałeś mnie, więc jestem, Panie - oznajmił stanąwszy przed nim zwarty i gotowy do działania. - Czego ode mnie oczekujesz? - zapytał spoglądając na niego z szacunkiem należnym jego pozycji w stadzie.
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Awatar użytkownika
Tib
Kanclerz
Kanclerz
Kontakt:

Post autor: Tib » 05 wrz 2019, 14:36

Widząc zbliżającego się w jego kierunku zeskoczył ze skały, by tamten nie musiał zadzierać głowy, kiedy będzie do niego mówić.
-Witaj młody, dobrze cię widzieć- rzucił na powitanie, jednocześnie posyłając mu delikatne skinienie.
-Żaden ze mnie Pan…- odparł wesoło, jednocześnie wymachując łapą, jakby próbował odgonić od siebie jakąś wyjątkowo upierdliwą muchę.
-Wystarczy samo Tib albo szef, a jeżeli chcesz być bardzo oficjalny to ewentualnie Kanclerz- powiedział żartobliwym tonem.
-Ale jak dla mnie możemy być na ty- dodał uśmiechają się przy tym szeroko.
-Chciałem trochę cię przeszkolić, żebyś nie dał zrobić sobie krzywdy już na pierwszym patrolu, jednak przedtem chciałem z tobą pogadać. Powiedz mi, co o tym wszystkim sądzisz? Z doświadczenia wiem, że nowych najbardziej zaskakuje nasz ustrój, gdyż jest on trochę…niecodzienny i czasem budzi skrajne emocje- powiedział, jednocześnie uśmiechając się na wspomnienie miny Berghi, która pojawiła się na pysku uzurpatorki, gdy ta dowiedziała się o zmianach. Warto było wprowadzać te wszystkie zmiany choćby dla tej jednej krótkiej chwili.

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Aspirant
Aspirant
Kontakt:

Post autor: Silver Hunter » 05 wrz 2019, 16:53

- W porządku - uśmiechnął się trochę zaskoczony tą wylewnością z jego strony. - Szczerze mówiąc nie przypuszczałem, że istnieją stada o podobnym ustroju. Miałem możliwość poznać hierarchię innego stada, która była zupełnie inna niż ta. Tam przywódca był nazywany faraonem i wzbudzał nie tylko powszechny respekt, ale nawet strach. Cieszę się, że odszedłem z tego stada, zanim zostałem jego członkiem, bowiem przywódca i jego synowie zdecydowanie na zbyt wiele sobie pozwalali, sądząc że mogą decydować o czyimś życiu lub śmierci. Ustrój Twego stada odpowiada mi znacznie bardziej - odpowiedział na jego pytanie, siadając naprzeciw niego. - Kiedy odbędzie się pierwszy patrol? - zapytał ciekawy, nie mogąc już doczekać się chwili, kiedy będzie mógł się wykazać i pokazać wszystkim, co potrafi.

Obrazek

Awatar użytkownika
Tib
Kanclerz
Kanclerz
Kontakt:

Post autor: Tib » 05 wrz 2019, 21:14

-Prawdę mówiąc jeszcze jakiś czas temu sam bym nie uwierzył, że taki ustrój jest możliwy- powiedział.
-Jeżeli wolno mi spytać, co to było za stado? Być może kiedyś się na nich natknąłem i razem będziemy mogli ich poszkalować- rzekł żartobliwym tonem, jednocześnie licząc, że może uda mu się zdobyć jakieś wartościowe informacje.
-A wracając do naszego ustroju to jest on owocem kompromisu pomiędzy dwoma grupami. Po zaginięciu władców przez Lwią Ziemie przetoczyły się wojny domowe. Zginęło wielu porządnych i dobrych lwioziemców- powiedział, poważniejąc przy tym momentalnie.
-Kiedy po nieudanych poszukiwaniach razem z gwardzistami powróciliśmy na Lwią Ziemię zastaliśmy ją pod władzą Strażników Kręgu. Mogliśmy walczyć z nimi i narzucić im naszą wizję ale wszyscy mieliśmy już dość bezsensownych wojen. Poza tym, to bardzo porządni goście- dodał a na jego pysku błysnął delikatny uśmieszek.
-Dlatego dogadaliśmy się i wspólnie stworzyliśmy taki układ w którym żadna ze stron nie będzie stratna a przy okazji daliśmy Lwioziemcom wolność. W międzyczasie dołączyła do nas Narie, która jest prawowita następczynią tronu, jednak gdy dowiedziała się o zmianach, porzuciła nas. Najbardziej szkoda mi Rei która opiekowała się nią przez całe dzieciństwo, a ta nawet nic jej nie powiedziała- dodał, mając w tym momencie przed oczyma przygnębioną białofutrą.
Co prawda jego syn też się od niego odwrócił, ale Tib zdawał sobie sprawę, że był bardzo kiepskim ojcem i żałował, że nie może cofnąć czasu by móc to wszystko naprawić.
-A co do patrolu, to swój pierwszy odbędziesz po zakończeniu szkolenia i w towarzystwie doświadczonych strażników, w końcu na dzień dobry nie będę cię rzucał na głęboką wodę,ja?

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Aspirant
Aspirant
Kontakt:

Post autor: Silver Hunter » 06 wrz 2019, 18:21

- To był Legion Seta, ale to stado już nie istnieje. Rozpadło się po śmierci jego przywódcy - odpowiedział na zadane pytanie. Dobrze się czuł w jego towarzystwie, ponieważ wydawał się przyjaźnie nastawionym lwem, przy którym można było czuć się zupełnie swobodnie. - Kim są Strażnicy Kręgu? - zapytał z zainteresowaniem, bowiem nigdy o kimś takim nie słyszał. - Rea to pierwsza osoba stąd, którą miałem możliwość poznać. To ona przyprowadziła mnie pod Lwią Skałę wraz z Hamzą. Czy on również dołączył do stada? - spytał, ciekaw jaką decyzję podjął poznany przed kilkoma dniami lew.

Obrazek

Awatar użytkownika
Tib
Kanclerz
Kanclerz
Kontakt:

Post autor: Tib » 07 wrz 2019, 13:31

-Cóż, nigdy o nim nie słyszałem- odparł.
-Była to jedyna grupa która wyszła cało z wojen domowych które spustoszyły Lwią Ziemię. Złożona była głównie z szamanów pod przywództwem Athastana, który pełni obecnie funkcję Radcy- wyjaśnił.
-Na początku zbytnio sobie nie ufaliśmy ale ostatecznie dobro Lwiej Ziemi okazało się ważniejsze niż wzajemne uprzedzenia- powiedział wesoło.
-Dobra z niej lwica, zwłaszcza, że z takim oddaniem opiekowała się cudzym dzieckiem- powiedział, pozwalając sobie przy tym na ciche westchnienie.
-Zobaczymy, jeżeli taka będzie jego wola to z chęcią go przyjmę, ale nie będę go też do niczego zmuszać- rzekł.
-A tak jeszcze z ważniejszych spraw, to liczę, że przy najbliższej okazji poświęcisz chwilę na naukę tutejszego prawa- powiedział wesołym głosem, po czym zaczął się zastanawiać o czym jeszcze mógłby powiedzieć Silverowi.
-Jeżeli chodzi o zagrożenia, to przede wszystkim musisz uważać na nijakiego Wodza. Chce on oczyścić tą krainę ze wszystkich żyjących istot a jak zapewne doskonale rozumiesz jest nam to trochę nie na rękę- rzekł żartobliwym tonem.
-Jest jeszcze Berghi, uzurpatorka, która chce podbić Lwią Ziemię i wprowadzić tu monarchię absolutną, czytaj: zniewolić nas wszystkich. A przynajmniej takie miała plany kiedy się ostatnio widzieliśmy.- oznajmił, śląc przy tym gepardowi delikatny uśmieszek.
-Chciałbyś mnie jeszcze o coś dopytać młody?-

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Aspirant
Aspirant
Kontakt:

Post autor: Silver Hunter » 07 wrz 2019, 16:17

- Athastan to ten lew ze skąpą grzywą? - zapytał chcąc się upewnić. Zauważył bowiem, że on też miał tu sporo do powiedzenia i najwyraźniej pełnił rolę doradcy kanclerza.- Tak, Rea jest fantastyczną lwicą - westchnął z rozmarzeniem na samo jej wspomnienie. - Tak właściwie, to wiesz może, czy ona jest tu kimś zainteresowana? - spytał, bo sam jakoś nie miał okazji by się tego od niej dowiedzieć, a wolał wiedzieć, czy ma u niej jakieś szanse. Może to pytanie było nie na miejscu, ale on jako przywódca stada wiedział zapewne o wszystkich związkach pomiędzy jego członkami i mógł mu udzielić ciekawych informacji na temat interesującej go lwicy.
- Kim jest ten cały Wódz i co to znaczy, że chce oczyścić tę krainę ze wszystkich żyjących istot? Chyba nie chce pozabijać wszystkich zwierząt, jakie tu żyją? - zapytał unosząc brwi, zaszokowany tą informacją. - A Berghi to jakaś szalenie ambitna lwica, która chciałaby przejąć władzę nad Twoim stadem? - spytał coraz bardziej tym wszystkim zaintrygowany, ale i zaniepokojony.

Obrazek

Awatar użytkownika
Tib
Kanclerz
Kanclerz
Kontakt:

Post autor: Tib » 08 wrz 2019, 11:07

-Zgadza się- odparł.
-Swego czasu jego grzywa była obiektem niezliczonej ilości żartów a na Lwiej Ziemi powstawały niezliczone teorie dlaczego wygląda tak jak wygląda- powiedział wesołym głosem- tylko proszę nie wspominaj mu, że ci to mówiłem- dodał tonem jakby prosił Silvera o dochowanie jakiejś arcyważnej tajemnicy państwowej.
-Cóż, nie widziałem jej z nikim, więc myślę, że możesz mieć u niej jakieś szanse- powiedział, posyłając gepardowi porozumiewawczy uśmiech.
-Obawiam się synu, że właśnie tego chce- odparł jednocześnie uśmiechając się przy tym szeroko.
-A my jesteśmy jedyną siłą która ma szanse go powstrzymać. Dorwaliśmy już nawet jednego z jego agentów który sporo nam wyśpiewał podczas przesłuchania-rzekł wyraźnie zadowolony.
-Raczej szalona i chorobliwie przekonana o własnej racji. Miałem okazję z nią rozmawiać i Berghi ma dość spory problem z zaakceptowaniem faktu, że ktoś może postrzegać świat w inny sposób niż ona. Coś jak upierdliwa teściowa która chce wszystkim układać życie niekoniecznie licząc się z tym czego oni chcą- powiedział żartobliwym tonem.

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Aspirant
Aspirant
Kontakt:

Post autor: Silver Hunter » 08 wrz 2019, 16:25

- Jasne. W końcu ja wcale nie posiadam grzywy, ale wcale nie czuję się gorszy z tego powodu. W końcu nie to określa wartość lwa, prawda? - zadał to retoryczne pytanie, rozbawiony jego słowami. Tib był naprawdę w porządku. W ogóle nie zachowywał się wyniośle i nie uważał się za lepszego z racji sprawowanego urzędu, dlatego dobrze się czuł w jego towarzystwie. - Ale jak to, ten Wódz, czy jak tam się zwie, chce pozabijać wszystkie zwierzęta, jakie tu żyją, tak po prostu, bez żadnego powodu? Kim on właściwie jest? - spytał zdumiony i zaszokowany jego słowami. O kimś tak szalonym jeszcze nie słyszał. - Czy Berghi posiada własne stado? Sądzisz, że zamierza zaatakować nasze, by spróbować przejąć nad nim władzę? - dopytywał się dalej, chcąc dowiedzieć się jak najwięcej o potencjalnych wrogach.

Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Szkolenia”