Newsy
Fabuła
  • Intruzi w Bractwie
  • Enasalin zaatakowała lamparcicę, która zjawiła się na jej terenie.
  • Próba ucieczki
  • Oślepiony i pozbawiony władzy Maer'vu próbuje wyswobodzić się z niewoli.
  • Kłótnia Lwioziemców
  • Pojawienie się nieznanego kruka na Lwiej Ziemi wywołało podziały między członkami stada.
  • Niebezpieczeństwa pustyni
  • Mimo że burza piaskowa i fatamorgany to nie jedyne zagrożenia czyhające na morzu piasku, pojawiają się na nim zbłąkani wędrowcy.
  • Tragedia w Wąwozie
  • Młody Lwioziemiec popełnił samobójstwo rzucając się z urwiska.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa

Lwia Straż

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Awatar użytkownika
Kavo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 23 lis 2015
Krzepa: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: AleTie
Kontakt:

Lwia Straż

#1

Post autor: Kavo » 05 wrz 2019, 11:11

Nie widziałem takiego tematu tutaj to zakładam. wiem, że na discordzie się o tym tez gada ale osobiście wole dyskusje na forum.

Co myślicie o 3 sezonie? Uważacie, że powstanie 4?

Mi się ten sezon podobał najbardziej, graficzka postaci lepsza niż w pierwszej, widać kasę. Fajne dezajny i pokazanie innego stadka było tez fajne.

Mogą być spoilery


Pokazano całkiem inne uniwersum i nie ograniczona się tylko do typowej Afryki. Cała podróż trochę dłużyła ale jak dla mnie była nawet ciekawe, różne zwierzaczki i inne takie. Wypełnienie też luki fabularnej między kl 1 i kl2 całkiem fajne. Wiadomo gdzie lwia straż była kiedy jej nie było i dlaczego, tak samo gdzie są hieny i czemu ich nie ma itp.

Dezajn lwic nowej straży też był fajny i Vitka lekko kosmetycznie maźnięta. Takie zakończenie dla niej uważam za fajniejsze niż fanowskie teorii. Dodawanie jej Kaiona za partnera czy inne nie do końca kanoniczne postacie takie jak Mheetu czy Kopa. Pokazuje pazur tej lwicy jako takiej twardej i lojalnej zarazem. Lepiej to pasuje niż róże dziwne wariacje. Z chęcią obejrzałam bym kilak docinków z jej strażą.

Moc drzewa też była fajna i pokazanie lwiego medyka i różnych sposób leczenia i terapii xD
Brązowe leffki są superanckie <nie żebym lubił brązowawe leffki x)>
Cała kraina koło drzewa była ciekawa, różne w sumie ekosystemy ale fajne mimo to ja pozwalam sobie na "zawieszenie niewiary" względem tego co oglądałem.
Kaion się zakochał i stał się królem, ciekawie byłoby zobaczyć perypetie tej parki.
Pogrzeb królowej koronacja nowej, bardzo fajne i nawet wzruszające. Szkoda, ze tutaj ciężko byłoby zrobić coś takiego.. nie żeby monarchia była źle dana czy zmieniona na cos dziwnego |D

Jakoś fabuła bez ryku była fajniejsza, tak bardziej przyziemna. Ostatnie "pełne" możliwości były przesadzone ale to bajka to tam ja przymrużam oko na to.


Z chęcią zobaczyłbym serial o dalszych przygodach Kiona może jak dorasta i może jego dzieciaki lub może coś z Kiara i Kovu ale jako serial może, lepiej można wtedy poznać te postacie niż w filmie 60-90 minutowym.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kavo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 23 lis 2015
Krzepa: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: AleTie
Kontakt:

#2

Post autor: Kavo » 06 wrz 2019, 10:34

Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości