Newsy
Fabuła
  • Intruzi w Bractwie
  • Enasalin zaatakowała lamparcicę, która zjawiła się na jej terenie.
  • Próba ucieczki
  • Oślepiony i pozbawiony władzy Maer'vu próbuje wyswobodzić się z niewoli.
  • Kłótnia Lwioziemców
  • Pojawienie się nieznanego kruka na Lwiej Ziemi wywołało podziały między członkami stada.
  • Niebezpieczeństwa pustyni
  • Mimo że burza piaskowa i fatamorgany to nie jedyne zagrożenia czyhające na morzu piasku, pojawiają się na nim zbłąkani wędrowcy.
  • Tragedia w Wąwozie
  • Młody Lwioziemiec popełnił samobójstwo rzucając się z urwiska.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa

Ben

W kartach postaci odnajdziesz dodatkowe informacje o postaciach.

Regulamin forum
Karta postaci nie jest obowiązkowa. Zapisy do gry odbywają się w tym temacie viewtopic.php?f=68&t=20
Awatar użytkownika
Ben
Posty: 2
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 03 sie 2015
Zdrowie: 100
Krzepa: 55
Zręczność: 60
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: Autor: Salvathi, tło Disney
Kontakt:

Ben

#1

Post autor: Ben » 09 wrz 2019, 20:30

Imię: Ben (Binjamin)
Data narodzin: 03.08.2015
Wiek: młody dorosły
Gatunek: Lew
Historia: Pochodzi z dalekiej północy. Jego stado od pokoleń zamieszkiwało urodzajne, zielone tereny, obfitujące w różnorodną zwierzynę. Rodzina należała do starego i wpływowego rodu. Ojciec był zaufanym przyjacielem króla i jego doradcą, co czyniło z niego jedną z najważniejszych osób w stadzie. Rodzice chcieli, by dzieci wyrosły na wspaniałych wojowników i robili wszystko, by zapewnić im dobrą przyszłość. Ben nigdy nie marzył o zostaniu wielkim, walecznym rycerzem, ale z chęcią pobierał nauki u starszych ze stada. Dzieciństwo pamięta jako beztroski, sielski czas spędzony z przyjaciółmi i czwórką rodzeństwa. Stado było potężne i nierozerwalne. Był to najlepszy okres w jego życiu. Kiedy powoli wkraczał w dorosłość, czasy nie były takie miłe. Nieurodzaj, który dotknął ich krainę przeistaczał ją w jałową pustynię, na której zieleń stopniowo zanikała. Zwierzęta zaczęły konkurować między sobą o wodę i pożywienie. Stado zaczęło być regularnie nękane przez hieny i inne drapieżniki. Politykę zdominowały intrygi oraz walka o władzę.Wszystko się zmieniło. Lwy stały się nieufne i obojętne wobec siebie. Odwrócili się od prawa i bogów, brakowało im bezpieczeństwa i nadziei. Wielu (zazwyczaj młodych) w poszukiwaniu lepszych warunków do życia oraz przyszłości uciekło i rozproszyli się we wszystkie strony. Starzy zostali jako nieliczni. Przyszła pora, aby i Ben wyniósł się wraz z innymi pozostawiając resztę rodziny. To nie było już stado, które pamiętał z dzieciństwa. Do dziś dręczą go wyrzuty sumienia, nie jest przekonany czy postąpił właściwie. Od tego czasu błąkał się po świecie bez celu, mając nikłą nadzieję na to, że spotka przynajmniej swoje rodzeństwo. Nie wierzy, że znajdzie jakiś nowy dom. Przyzwyczaił się do koczowniczego trybu życia, bo zostało mu tylko szukać szczęścia jako wędrowiec.
Charakter: Ben jest spokojnym lwem, przeważnie potrafi zachować opanowanie i postępuje dość rozsądnie . To nie znaczy, że odpstępuje od wszelkiego ryzyka. Odznacza się odwagą i kiedy tego trzeba, nie waha się rzucania wszystkiego na jedną szalę. Tak jak nauczono go w rodzimym stadzie, z zasady kieruje się szlachetnymi wartościami. Pod wpływem fatalnych zdarzeń w jego życiu, Ben pozbył się złudzeń. Takie rzeczy jak uczciwość i lojalność to wartości ważne, ale nie występują u wszystkich i nikt nie jest dobry z natury. Podchodzi to tego z dystansu. Niektórzy oskarżyli go o cynizm i obojętność - sam Ben nie przyznaje się do tego. Ciężko mu w cokolwiek uwierzyć. Dąży do osiągnięcia szczęścia w życiu jako wędrowiec nie związany z żadną grupą. Nie jest bardzo wojowniczy i unika niepotrzebnych starć, a tym bardziej walki dla czyjeś strony. Nie dąży do przywództwa ani nie potrzeba mu żadnej przynależności. Sam jest w stanie decydować o swoim losie i jak kot podąża swoimi ścieżkami. Jedyne w co wierzy, to to, że uda mu się odnaleźć bliskich. Dla nich jest w stanie zrobić wszystko. Charakterem zdecydowanie różni się od nich, ale wciąż czuje do nich przywiązanie i pamięta stare czasy spędzone razem z rodzeństwem.

Odpowiedz

Wróć do „Karty postaci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości