Newsy
Fabuła
  • Intruzi w Bractwie
  • Enasalin zaatakowała lamparcicę, która zjawiła się na jej terenie.
  • Próba ucieczki
  • Oślepiony i pozbawiony władzy Maer'vu próbuje wyswobodzić się z niewoli.
  • Kłótnia Lwioziemców
  • Pojawienie się nieznanego kruka na Lwiej Ziemi wywołało podziały między członkami stada.
  • Niebezpieczeństwa pustyni
  • Mimo że burza piaskowa i fatamorgany to nie jedyne zagrożenia czyhające na morzu piasku, pojawiają się na nim zbłąkani wędrowcy.
  • Tragedia w Wąwozie
  • Młody Lwioziemiec popełnił samobójstwo rzucając się z urwiska.
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa

Shadow

W kartach postaci odnajdziesz dodatkowe informacje o postaciach.

Regulamin forum
Karta postaci nie jest obowiązkowa. Zapisy do gry odbywają się w tym temacie viewtopic.php?f=68&t=20
Awatar użytkownika
Shadow
Posty: 37
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 26 maja 2014
Zdrowie: 100
Krzepa: 60
Zręczność: 50
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: DolphyDolphiana, Emo-Hellion
Kontakt:

Shadow

#1

Post autor: Shadow » 10 wrz 2019, 17:43

Imię: Shadow
Wiek: 5 lat
Ranga:
Rodzina: nie posiada
Stado:

Aparycja:
Średniej wielkości lew o szczupłej sylwetce, brązoworudym futrze, które jest jaśniejsze na brzuchu i wewnętrznych częściach łap, gęstej, czarnej grzywie oraz czarnym pędzelku na końcu ogona. Nie jest zbyt masywny, lecz nie umniejsza to jego siły. Posiada żółte oczy o intensywnie zielonych tęczówkach i wrednym, przeszywającym spojrzeniu. Lewe oko przecina charakterystyczna blizna. Ma silne szczęki, wyposażone w ostre kły. Posiada również długie i bardzo ostre pazury, których nie waha się używać.
Charakter:
Jest inteligentny, podstępny i żądny władzy. Posiada dużą charyzmę, wygórowane ambicje oraz dar dyplomacji i przekonywania. Cechuje go spryt i przebiegłość. Jest podłym intrygantem i samolubnym egoistą, myślącym tylko o sobie i swoich korzyściach. Potrafi wykazać się okrucieństwem, brutalnością i bezwzględnością, a do tego jest niezwykle uparty w swoich dążeniach. Jest też świetnym manipulatorem. Do jego słabych stron zaliczyć można lenistwo i tchórzliwość - zazwyczaj unika otwartych konfrontacji, uciekając się do podstępu.
Ozdoby i ich pochodzenie: brak
Historia:
Shadow urodził się w lwim stadzie, nad którym władzę sprawował jego ojciec Ahmed, który tak bardzo obawiał się, że ktoś pozbawi go władzy, że przeganiał ze swego stada wszystkie samce, które osiągnęły wiek dojrzały. Taką samą decyzję podjął w sprawie własnego syna. On jednak zbuntował się przeciw niemu, pragnąc zająć jego pozycję w stadzie. Doszło między nimi do krwawego pojedynku. Shadow przegrał ze swym silniejszym i bardziej doświadczonym ojcem, i został przez niego wygnany. Po tej walce została mu na lewym oku szrama, zadana pazurem ojca. Od tamtej pory włóczy się po sawannie w nadziei na znalezienie innego stada, a może nawet przejęcia nad nim władzy.

Odpowiedz

Wróć do „Karty postaci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości