Newsy
  • 11.11.19
  • Kolejna audycja forumowego radia odbędzie się 17.11 a jej gościem będzie Ventruma
  • 10.11.19
  • W konkursie na opowiadanie zwyciężyła Gvalch'ca
  • 09.11.19
  • Nastąpiły zmiany w systemie wieku
  • 04.11.19
  • Postacią Października został Ragir
  • 03.11.19
  • Pojawiły się wyniki plebiscytów
  • 01.11.19
  • Dziś obchodzimy nasze pierwsze urodziny. Wszystkiego najlepszego lewki (i nie-lewki)!
Fabuła
  • Potomstwo księżniczki
  • Narie i Haki zostali rodzicami czwórki lwiątek
  • Hienia banda
  • Pod wiekową akacją zebrała się grupa hien w poszukiwaniu domu.
  • W tajnej służbie kanclerza
  • Lwioziemski szpieg został schwytany na terenie KKB i zaprowadzony przed oblicze królowej
  • Na terenie wroga
  • Szkarłatna ranna w walce z członkiem swojego stada znalazła schronienie na Lwiej Ziemi
  • Ratunek dla księżniczki
  • Po zaginięciu Sariny jej poszukiwaniem zajęły się lwioziemskie młodziki
  • Bratobójcza walka
  • Dwójka Szkarłatnych wdała się w walkę na cmentarzysku.
  • Młode Enasalin
  • Tunu, która odeszła z Lwiej Ziemi zadomowiła się w Bractwie
  • Opiekun
  • Ragir podjął się opieki nad swoją córką oraz lwiczką, która uciekła z Lwiej Ziemi
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa

Lwioziemcy [Silver Hunter, Thanatos]

Wątki służą do rozgrywania akcji pomiędzy konkretnymi graczami, a inne postacie mogą pojawić się w nich tylko za zgodą uczestników wątku. Wyjątkiem są wątki oznaczone w nazwie tematu [otwarty], gdzie może dołączyć każdy chętny gracz.

Regulamin forum
  1. W tym dziale można rozgrywać swoimi postaciami dodatkowe wątki, powiązane ze światem fabuły. Wątki dziejące się w innych realiach można prowadzić w dziale Offtopic.
  2. Akcja wątku może dziać się wyłącznie w przeszłości. Czas akcji należy sprecyzować w pierwszym poście.
  3. Miejscem akcji może być dowolna lokacja w krainie, nawet należąca do obcego stada. Niemożliwe jest jednak przejmowanie terenów. Miejsce akcji musi być jasno sprecyzowane w pierwszym poście.
  4. Postaci na fabule nie mogą posiadać wiedzy pochodzącej z wątku pobocznego, który jeszcze się nie zakończył, nawet jeśli dzieje się on w przeszłości.
  5. Poszukiwanie artefaktów i ziół poza fabułą może odbywać się tylko w działach Szkolenia i Akcje Specjalne.
  6. Wątki, w których nie pojawił się żaden post w przeciągu miesiąca będą przenoszone do działu Zakończone.
Awatar użytkownika
Silver Hunter
Wojownik
Wojownik
Gatunek: Gepard grzywiasty
Data urodzenia: 25 lip 2018
Krzepa: 37
Zręczność: 60
Percepcja: 35
Autorzy obrazków: DolphyDolphiana
Kontakt:

Lwioziemcy [Silver Hunter, Thanatos]

Post autor: Silver Hunter » 31 paź 2019, 17:30

Silver przechadzał się po okolicy w nadziei, że kogoś spotka. U podnóża Lwiej Ziemi natknął się na brązowogrzywego lwa, który siedział na kamieniu i wpatrywał się nostalgicznym wzrokiem w dal, wyraźnie zamyślony.
- Siemasz. Co tak tu siedzisz sam? - zagadnął do niego, podchodząc bliżej.
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Awatar użytkownika
Thanatos
Wojownik
Wojownik
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 15 paź 2015
Krzepa: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Autorzy obrazków: Nastialioness565 | podpis - Askari
Kontakt:

Post autor: Thanatos » 03 lis 2019, 1:02

Z głębokiego zamyślenia wyrwał Thanatosa Silver. Westchnął tylko, że akurat na niego musiał trafić. Nie to ze nie lubił, ale zniechęcił się po tym jak on zachował się niedawno pod Lwią Skałą.
Odwrócił się do niego. - A lubię często tak sam posiedzieć i pomyśleć. - Zeskoczył z kamienia i podszedł do geparda. - Jakoś w ogóle nie mieliśmy szansy wcześniej pogadać, jak się u nas w stadzie znalazłeś?
Tak na prawdę, to gwardzista...nie wierzcie w tą propagandę

Obrazek
THEME

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Wojownik
Wojownik
Kontakt:

Post autor: Silver Hunter » 03 lis 2019, 18:25

- No właśnie. Najwyższy czas to zmienić - gepard uśmiechnął się przyjaźnie, siadając obok na trawie. - No trafiłem tu dzięki Rei. Ona przyprowadziła mnie pod Lwią Skałę. A poznałem ją przez przypadek, gdy podczas burzy ukryła się w tej samej grocie, co ja - roześmiał się wesoło na to wspomnienie. - No, a Ty? Od dawna tu jesteś? - spytał ciekaw jego historii.

Obrazek

Awatar użytkownika
Thanatos
Wojownik
Wojownik
Kontakt:

Post autor: Thanatos » 04 lis 2019, 8:38

Westchnął glośno, gdy usłyszał o Rei. Po tym co zrobiła, nie zasługiwała na szacunek w oczach gwardzisty. - Ehh...Rea, Rea... - Posumował krótko.
Po czym odpowiedział na pytanie gebarda. - Urodziłem się tutaj i moi przodkowie żyli też na tych terenach od bardzo dawna. Pamiętam jeszcze rządy króla Simby. - Powiedział z uśmiechem. - Chociaż przed nim był przez jakiś czas bardzo zły okres jeśli chodzi o nasze stado, zresztą przez ten czas przed rządami Simby, to nie była Lwia Ziemia... - Po chwili dodał. - Natomiast po tym co się stało ponad rok temu zginęła praktycznie całą rodziną królewską, a stado na kilka miesięcy podzieliło się na dwie części. - Spuścił głowę, bo tamten czas był dla niego samego bardzo dramatyczny przez to, że zginęła też duża część jego rodziny.

Obrazek
THEME

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Wojownik
Wojownik
Kontakt:

Post autor: Silver Hunter » 04 lis 2019, 16:42

- Tak, słyszałem o tym od Tiba. Od jak dawna właściwie to stado nosi nazwę Lwiej Ziemi? - zapytał z zaciekawieniem. Skoro Thanatos urodził się i wychował w tym stadzie, to z pewnością wiedział o nim wiele ciekawych rzeczy. - Ja pochodzę z daleka. Trafiłem tu zupełnie przypadkiem, poszukując stada do którego mógłbym się przyłączyć, ponieważ brakowało mi rodziny, odkąd straciłem rodziców i siostrę - wyjaśnił z odcieniem smutku w głosie na wspomnienie o najbliższych.

Obrazek

Awatar użytkownika
Thanatos
Wojownik
Wojownik
Kontakt:

Post autor: Thanatos » 04 lis 2019, 18:14

Lew zastanowił się chwilę. - Tak na prawdę, to od bardzo bardzo dawna tak się nazywało. Nie wiem jaka mogła być wcześniejsza nazwa. Tylko po co zmieniać coś co jest dobre. - Dodał na koniec i zaśmiał się.
A co się stało twojej rodzinie? - Spytał.

Obrazek
THEME

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Wojownik
Wojownik
Kontakt:

Post autor: Silver Hunter » 05 lis 2019, 18:45

- Masz rację. Podoba mi się tutaj. Tyle tu pięknych lwic, że jest na kim oko zawiesić - zaśmiał się. - Moi rodzice zmarli na jakąś dziwną chorobę, a siostra zaginęła - odpowiedział ze smutkiem. - A Twoja rodzina? - zapytał przypatrując mu się z uprzejmym zainteresowaniem.

Obrazek

Awatar użytkownika
Thanatos
Wojownik
Wojownik
Kontakt:

Post autor: Thanatos » 10 lis 2019, 23:39

Than żarcik Silvera skomentował tylko głośnym "wkurzonym" westchnieniem.
Przykro mi. Zresztą duża część mojej rodziny też nie żyje, więc doskonale wiem jak to jest stracić kogoś bliskiego.
Than uciął temat, bo ten był jego drażliwym. - A jakie masz plany tutaj u nas w stadzie i czy w ogóle podoba ci się u nas? - Spytał.

Obrazek
THEME

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Wojownik
Wojownik
Kontakt:

Post autor: Silver Hunter » 11 lis 2019, 17:30

- Pewnie, że mi się podoba. Bardzo fajne to nasze stado. Postanowiłem zostać zwiadowcą, bo zawsze marzyłem o pełnieniu tej funkcji. Myślę, że jestem w tym naprawdę dobry - oznajmił z nieskrywanym zadowoleniem. - A Ty jaką funkcję pełnisz? Wyglądasz na silnego lwa, więc pewnie jesteś wojownikiem, co? - zapytał uśmiechając się do niego przyjaźnie.

Obrazek

Awatar użytkownika
Thanatos
Wojownik
Wojownik
Kontakt:

Post autor: Thanatos » 11 lis 2019, 18:02

To super, że udało ci się odnaleźć. - Powiedział z uśmiechem.
Przy następnym pytaniu nie wiedział trochę co odpowiedzieć po tym jak jakiś czas temu został zdegradowany. - Niby jestem gwardzistą... a raczej byłem... - Odpowiedział zmieszany.

Obrazek
THEME

Odpowiedz

Wróć do „Spotkania”